Zbrodnicze plany "Mamusiek z Sejmu" NOWE !

Jadąc wczoraj w godzinach przed zachodem słońca , w wypasionej bryce, rocznik 2000, śmigając po Wroclawiu i jego okolicznych wioskach (GPS - wal się ! ) radio miałem włączone.
No i tam w informacjach usłyszałem że "Mamuśki sejmowe" powiedziały pisowskiemu rządowi "sprawdzam".
W dniu pierwszego lipca, ich dorosłe dzieci ( często po czterdziestce) będą miały pierwszeństwo w dostaniu się do lekarzy specjalistów. Wynika to z propozycji rządowych by pomóc tym naprawdę potrzebującym ludziom których życie nie rozpieszcza od urodzenia.
W tym radio przemawiała radośnie jedna z tych sejmowych mamusiek. Szczebiotala że sprawdzą w realu obietnice rządu Morawieckiego. Masowo zapiszą 1 lipca swoje pełnoletnie pociechy do wszelkiej maści specjalistów lekarzy. I według zapewnień rządu mają pełne prawo pierwszeństwa ... Nie zrobią tego z potrzeby przebadania przez kardiologa swojego dziecka (bo np. ma problemy z sercem) . Zrobią to tylko i wyłącznie po to by wykazać że rząd pisu jest nieudolny. Że nawet bez kolejki muszą czekać na wizytę kilka miesięcy... W planach mają by minimum 40 tysięcy "mamusiek" zapisało swoje sprawne inaczej pociechy do specjalistów wszelkiej maści, dnia 1 lipca.
Cóż to oznacza w praktyce?
To że osoby naprawdę chore, czekające często już wiele miesięcy w kolejce np. do kardiologa, będą zmuszone czekać jeszcze wiele miesięcy ( ilu z nich nie doczeka tej wizyty?).
Dzięki "mamuśkom sejmowym " może i nie doczekają...
... ale będą mieć wspaniałe pogrzeby. Rodzina z całej Polski się zjedzie, może i ktoś z Anglii czy z niemiec.
Wszystko ma swoje dobre strony. Więc nie potępiajmy zaplanowanego przez "mamuśki sejmowe" paraliżu już ledwo ciągnącej służby zdrowia. Z tego może wyjść dla Ciebie drogi czytelniku mojego skromnego bloga coś dobrego !
Dzięki tej antypisowskiej akcji może spotkasz dawno nie widzianą swoją rodzinę!
Na pogrzebie swojej Matki, Ojca czy swojego Dziecka...
... bo wylecieli z kolejki do lekarza który mógł im uratować życie...
Grzegorz Jarzębski.
ps. Poniżej link. Zamieszczam bo jakoś umknęła ta informacja w mediach. Link z RMF- tfu.
http://www.rmf24.pl/fakty/pols...http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-opiekunowie-niepelnosprawnych-mowia-rzadowi-sprawdzam-od-lip/podglad-wydruku,nId,2586861

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-05-2018 [07:49] - Marek1taki | Link:

PiS w swej masie, jak i indywidualnie (np.min.Rafalska), ma poglądy jak urobiony przez propagandę demos. I jak demos lubi realizować się emocjonalnie i okazywać względy cudzym kosztem. Dlatego można im było powierzyć władzę bez obaw, że coś kardynalnie naprawią w Rzeczpospolitej.
Raz będą zawiadywać ruchem w kolejce do lekarza, innym razem zabiorą pieniądze chorym na serce dadzą ortopedycznym albo odwrotnie. Po prostu wiedzą lepiej, bo mają lepsze serca bo po lewej stronie.

Obrazek użytkownika Lektor

30-05-2018 [11:56] - Lektor | Link:

Ty Marek, aleś się wysilił z tym twoim komentarzu, jak szczypiorek na wiosnę !
Pierwsze pytanie do ciebie to, co znaczy wyraz "zawiadywać" , bo przejrzałem cały internet i nie znalazłem. Jeśli do tej pory nie widzisz co rząd zjednoczonej prawicy zrobił dla Polski i Polaków, to albo jeseś niewidomy, albo rozumowanie wyłączone. Podaj przykład komu to zabrali pieniądze, żeby dać innym, bo chlastasz tym twoim ozorem na wszystkie strony, ale bez konkretów. I na koniec Marek, gdzieś słyszał, że prawica ma serca po lewej stronie. Tobie się kompletnie strony popieprzyły !

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-05-2018 [16:31] - Marek1taki | Link:

Nie czytaj. Ja twoich nie czytam.

Obrazek użytkownika Lektor

30-05-2018 [10:38] - Lektor | Link:

Jeśli ostatni postulat mamusiek zostanie zrealizowany i do samorządów nie dostanie się żaden kandydat z PIS-u, to nie będzie żadnego sprawdzam !  Wtedy samorządowcami będą wyłącznie członkowie PO, PSL, SLD + Wilgus (czy jak ona się tam wabi) i to oni załatwią niepełnosprawnym szczęśliwą błogość, dobrobyt i krainę szczęścia miodem płynącą !

P.S. Nie wiem tylko co będzie z Ryśkiem, ale on też woził tych niepełnosprawnych z sejmu na spacerki i był dostawcą, szczegłlnie owoców.