Protestująca „żywa gotówka” jest tak apolityczna jak ja jest

Protestująca „żywa gotówka” jest tak apolityczna  jak ja jestem chińskim mandarynem

Wczoraj paniom od „żywej gotówki” coś nie wyszło.  Jedna z pań „ chlapnęła” : zbliżają się wybory samorządowe, zróbcie wszystko, żeby żadna osoba z PiS nie dostała się do samorządu.

Wydaje mi się, ze miejscem wygłaszania manifestów politycznych jest mównica sejmowa a debata powinna  się odbywać tam, a nie w czasie protestu wykorzystującego swoje dzieci.

Całe stadko doradców z totalnej opozycji , którzy suflują paniom co mają robić i jak się mają zachować. Rząd zrobił bardzo dużo dla osób niepełnosprawnych i osób opiekujących się nimi. Spełnił większość oczekiwań, ale panie to nie obchodzi , je interesuje tylko żywa gotówka. Już samo to, że protest w swojej idei słuszny , zmienił się w żądania polityczne co powinno stanowić asumpt, do tego żeby Straż Marszałkowska w sposób kulturalny ale stanowczy zażądała opuszczenia korytarza sejmowego, jeżeli nie, Straż powinna ich wyprowadzić z sejmu.

Protest zamienia się w polityczną farsę, a te „ nakręcone” panie wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci do politycznych żądań.

Nikt nie kwestionuje tego , że rodzice niepełnosprawnych dorosłych dzieci mają ciężko, zaległości w pomocy niepełnosprawnym i ich opiekunom sięgają kilkudziesięciu lat, a obecny rząd zrobił bardzo dużo dla tej grupy społecznej , ale kilkudziesięciu lat zaniedbań nie można nadrobić w ciągu 2,5 roku.

Wydaje się, że sympatia społeczna drastycznie spada i coraz większa część społeczeństwa jest zmęczona tym protestem i postawą matek i zdąża wobec takiej a nie innej postawie protestujących do, jeżeli nie dobrowolnie to pod przymusem zakończenia tego protestu.

Różne hieny próbują podczepić się pod ten protest ale im  nie zależy na pomocy niepełnosprawnym , a „dowalenie rządowi”.
   
 
https://wpolityce.pl/polityka/394365-czy-to-na-pewno-apolityczny-protest-pikietujaca-w-sejmie-zrobcie-wszystko-by-zadna-osoba-z-pis-nie-weszla-do-zadnego-samorzadu
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/protest-w-sejmie-niepelnosprawni,83,0,2405971.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

16-05-2018 [15:52] - Lektor | Link:

No, odezwała się ta druga z blondyn: " zbliżają się wybory samorządowe, zróbcie wszystko, żeby żadna osoba z PiS nie dostała się do samorządu" !!!  A pierwsza blondyna ripostowała, że ich protest nie jest polityczny. No to pytam jaki, skoro babska te agitują w sejmie przeciwko PIS-owi.  Pytam także, czy w Polsce nie ma już nikogo kto złapałby te babska za fraki i wypieprzył z sejmu - najwyższy na to czas !!!  Podkreślam jeszcze raz, nie dziwię się, że te matki urodziły dzieci niepełnosprawne psychicznie. One też wymagają leczenia u psychiatry.

Obrazek użytkownika Andy51

16-05-2018 [16:51] - Andy51 | Link:

Też jestem tego samego zdania " za pirze i na powietrze świeże".

Obrazek użytkownika xena2012

16-05-2018 [16:58] - xena2012 | Link:

Sądzi an,że ,,żywa gotówka'' zakończy protest jak te upragnione pieniadze dostanie? A skądże! Protest będzie sztucznie podtrzymywany,wysuwane coraz to nowe żądania,a sejm będzie obiektem pielgrzymek różnych osób urzadzajacych cyrk.Czyz nie jest tak dzisiaj,kiedy do sejmu przybyła Janina Ochojska w celu ,,poprzytulania protestujacych.''Jak się okazuje ta pani tez jest wielkim ekspertem gospodarczym twierdząc że wypłata 500zł do drobiażdżek dla rządu,o sobie mówi ,,ta Ochojska'' i oczekuje,że jej poparcie dla protestujacych to wystarczająca rekojmia do spełniania życzeń.Żle ,że dotąd nikt z rządu nie powiedział konkretnie,że wprawdzie Polska stoi dobrze gospodarczo,ale wpływajace do budżetu środki mają zadanie wzmacnianie sektora gospodarczego,poprzez inwestycje,realizację planów budowy i różnych projektów wspierającyh i promujących Polskę.

Obrazek użytkownika Andy51

16-05-2018 [18:14] - Andy51 | Link:

Ostatnio słyszałem że " żywe gotówki" będą tak długo w sejmie,aż PO wróci do władzy, a swoją drogą czy w sejmie nikt nie  ma jaj ,żeby zrobić z tymi mamuśkami prządek?

Obrazek użytkownika xena2012

17-05-2018 [10:43] - xena2012 | Link:

Niestety zanosi sie na to,że pomimo zakazu wydawania przepustek do sejmu zacznie przybywac coraz wiecej celebrytów lansujacych sie w obecności kamer.Swoją drogą gdzie była Ochojska w 2014 roku,jakoś nie urzadzała hucpy,nie wyrazała swojego oburzenia na zachowanie Tuska ani na minimalną żenujacą pomoc jaką ,,wywalczyły''wtedy mamuśki. Im tez wtedy to wystarczało,nie szarpały i wyzywały,nie wygłaszały manifestów politycznych.

Obrazek użytkownika Andy51

17-05-2018 [12:39] - Andy51 | Link:

Kasa, droga xeniu2012 kasa i lans.