Na marszu Wolności pajace, którzy myślą, że są aktorami

Wśród „ tłumu” na tzw. „Marszu Wolności” kilka postaci, które wdrapały się na estradę na marszu, zasługuje na uwagę.

Przede wszystkim aktorzy z filmu „ Ziemia Obiecana”: Seweryn, Olbrychski i Pszoniak, dla  których PRL był ziemią obiecaną, którzy w 1975 r, machali na pochodzie tow. Gierkowi.
Wówczas wg. nich była wolność, dzisiaj tej wolności nie ma.

Mówi to nawet Dyrektor Teatru Polskiego Andrzej Seweryn, który jako dyrektor jedną ręką bierze pieniądze od państwa, przy okazji wydziera się na Marszu Wolności o braku wolności.

Mimo nachalnej agitki min. przez aktorów marsz okazał się wielką klapą, a te ca. 10-11 tys. osób zwiezionych z całej Polski nie zrobiły na nikim wrażenia  oprócz organizatorów, ale cóż  biedacy musieli robić  dobrą minę do złej gry.

Aktorzy zdolni są do wszystkiego co pokazał  Gérard  Depardieu czy Steven Seagal, którzy przyjęli od Putina rosyjskie obywatelstwo stąd postawa polskich aktorów nie dziwi.

Na estradzie było jeszcze kilka postaci, min, apolityczny sędzia TK, Rzepliński, angażujący się w politykę, złapany na geście faszystowskim Olbrychski czy Budka były też resztówki .N.

Reasumując , wielka kicha i tyle.
 
http://www.kontrowersje.net/marsz_wolno_ci_czyli_balsam_na_kontuzjowane_kolano_kaczy_skiego
http://www.kontrowersje.net/gorzej_ni_za_komuny_powiedzia_aktor_z_prl_u
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

14-05-2018 [11:22] - xena2012 | Link:

A gdzie Pan widział te 11000? Może podano po ilości autokarów przywożących namówionych do protestu którzy po drodze zmyli sie do sklepów. Nie tylko aktorzy ,,błyśli'',bo Halicki i Neuman odpalali race tak przez nich dotad krytykowane jako faszystowskie.

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2018 [15:28] - Andy51 | Link:

Oczywiście , że nie widziałem,  to tak dla poprawienia humoru padalcom.

Obrazek użytkownika ogrodnik

14-05-2018 [11:50] - ogrodnik | Link:

W wojnie przeciwko PiS  następuje zbrojna eskalacja. Użyto broni jądrusiowej, czołgu "Rudy" i pałki antypolskiej w postaci Moryca. To a propo "aktorzy z filmu".

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2018 [15:28] - Andy51 | Link:

B. dobre porównanie.

Obrazek użytkownika Bona

14-05-2018 [15:14] - Bona | Link:

Przepraszam, ale co tzw. dobra zmiana uczyniła, aby ci, pożal się Boże celebryci zarabiali jakieś niewyobrażalne pieniądze. W Hollywood sponsorują ich różnej maści sekty, ale u nas MY! Prawie każdy ma willę w Konstancinie, placi jakieđ bajonskie sumy np. na alimenty. Pytam skad ma takie pieniadze. Z jedna noc darcia się w szlwestrowa noc. A dla niepelnosprawnych wciay brak. Wszyscy WON !+ jak slusznie zauwazyl Cejrowski wiele lat temu.

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2018 [15:29] - Andy51 | Link:

Masz rację aktorzy wszyscy won.

Obrazek użytkownika Lektor

14-05-2018 [16:00] - Lektor | Link:

Nie Andy51, nie stosujmy odpowiedzialności zbiorowej jak robili to bolszewicy. Ale myślę, że jednak większość , szczególnie aktorów, ale również rezyserów to lewackie paskudztwo w naszej kulturze. Do grona tych pajaców dołączył Pszoniak. A ja myślałem, że to patriota, że to szlachetny człowiek.  Taki zawód !  Jak mogliśmy takich aktorów oglądać i podziwiać ?!  A pfuuuuuj !

Niepełna lista autoskompromitowanych  „artystów”, ludzi kultury i sztuki i show-biznesu   stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski:
Marian Opania, Jan Gajos, Adam Małysz, Jan Tomaszewski, Olgierd  Łukaszewicz, Andrzej Wajda, Daniel Olbrychski, Stanisław Tym, Jerzy Kowalewski, Krzysztof Materna, Joanna Szczepkowska, Krystyna Janda, Jacek Fedorowicz, Wojciech Mann, Kazimierz Kutz, Agnieszka Holland, Andrzej Hyra, Grażyna Wolszczak, Andrzej Seweryn, Jerzy Radziwiłowicz, Andrzej Dudziński, Piotr Bukartyk, Cezary Żak, Piotr Machalica, Krystyna Kofta, Cezary Harasimowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Stalińska, Wojciech Pszoniak,
...

 

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2018 [17:16] - Andy51 | Link:

W żadnym wypadku nie stosuje odpowiedzialności zbiorowej , ale większość " artystów" , których uważałem za dobrych aktorów, okazało się zwykłymi szmatami.

Obrazek użytkownika Ptr

14-05-2018 [21:57] - Ptr | Link:

Nawet gdyby PiS w swej stoickiej cierpliwości sprawił , że ci artyści przestaną im złorzeczyć i powrócą do wspólnej zabawy w piaskownicy, będzie to tylko skansen albo hymn jak cymbał brzmiący. 

Obrazek użytkownika Andy51

15-05-2018 [07:46] - Andy51 | Link:

Oni maja genetyczną nienawiść do PiS( niektórzy)