Ci co pozwalali na oddawanie moczu na znicze,w jakimś sensie

Ci co powalali na oddawanie moczu na znicze, w jakimś sensie dalej to robią.
 
Pani HGW, która pozwoliła na skandaliczne zachowania dziczy w stosunku do osób chcących uczcić śmierć z 10.04.2010 r.  Prezydenta RP i całej delegacji lecących do Smoleńska , ta dzicz zachowywała się jak  bandy Hunów, Wandali i innej swołoczy, zachowania nie znanych w kulturze Polskiej w stosunku do zmarłych.

Sikanie na znicze, krzyże z puszek od piwa, „słynny” baner w Krakowie „ Zimny Lech”, natychmiastowe zbieranie palących się zniczy i położonych kwiatów przez  Straż Miejską na wyraźne polecenie HGW pokazuje, że prezydent stolicy bliżej do mafii prywatyzacyjnej , niż do osób które zginęły służąc Polsce i ich rodzin i bliskich.

Tak jak w PRL bano się pamięci o Katyniu, tak w III RP w czasie rządów PO-PSL , ich przedstawiciele zwłaszcza w W-wie z HGW na czele , bali się i boją prawdy o katastrofie  i postawienia ofiarom pomnika.

Blokowanie postawienia pomnika ofiar w reprezentacyjnym miejscu W-wy, może świadczyć  o strachu przed pamięcią.  Jeżeli  do tego dodamy pieska Putina , Tuska , który oddał śledztwo w sprawie katastrofy Rosjanom , potem powołał komisje pod kierownictwem Laska i Millera, które wszystko robiły, by powielić raport Anodiny, może świadczyć, że to nie była katastrofa, a najprawdopodobniej był to zamach.

Funkcjonariusze medialni, którzy udowadniali, że przyczyną katastrofy była tzw. „pancerna brzoza”, która urosła do miana symbolu kłamstwa oraz piloci, przy wsparciu łże mediów , które niemal wprost suflowały przekaz rosyjski , doprowadziły do tego , że w społeczeństwie wzbudził się pęd do prawdy i być może te nachalne kłamstwa spowodowały to, że Polacy wybrali PAD i później rządy PiS.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

10-04-2018 [16:59] - mmisiek | Link:

Mnie ta tłuszcza to raczej przypominała czerwony motłoch w czasie wojny domowej w Hiszpanii. Emocje były tak nakręcone, że gdyby zrobić krok dalej i rzucić właściwe hasła to by się rzucili mordować i palić kościoły. Ogólnie to wyglądało jakby test i rozpoznanie czy sytuacja w Polsce już odpowiednio dojrzała do ostatecznej rozprawy i jakimi metodami można to osiągnąć.
Dokładne zbadanie tego wszystkiego od podszewki to powinna być sprawa dla kontrwywiadu (zwłaszcza, że kręcili się tam różni dziwni ludzie), ale u nas pewnie nikt się tym nie interesuje, podobnie zresztą jak wieloma innymi rzeczami...
 

Obrazek użytkownika Andy51

10-04-2018 [18:06] - Andy51 | Link:

Bardzo trafne porównanie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-04-2018 [20:44] - Imć Waszeć | Link:

Jeśli pod pojęciem kontrwywiad ma Pan na myśli to, co opisywał Wroński, co robiła co jakiś czas jedna lub druga klika "byłych ludzi służb, straży granicznej, policji, tudzież prawników" i nikt tego nie widzi aż do "porodu" afery, lub masowego wysypu ofiar w samych skarpetkach, to myślę, że należałoby jednak skorzystać z metody WC "Wszyscy won!" i zbudować to coś od samego zera.

Obrazek użytkownika Andy51

10-04-2018 [22:22] - Andy51 | Link:

Wszyscy won, racja, ale nigdy tak nie jest , żeby budować od samego zera jak piszesz.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-04-2018 [22:44] - Imć Waszeć | Link:

Skoro nigdy, to sugeruje Pan, że należy jednak włączyć do budowy kontrwywiadu specjalistów z WSI, KGB, Mosadu, BND i paru innych. No cóż, pewnie oni znacznie lepiej się na tym znają, niż ci prymitywni Polacy.

Obrazek użytkownika Andy51

11-04-2018 [09:15] - Andy51 | Link:

Jesteś skromny mogłeś dodać CIA , MI-5, itd.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-04-2018 [10:44] - Imć Waszeć | Link:

Ponieważ wspominałem głównie o podwójnych szpiegach w formie rdzenia służby "polskich". Gdybym mówił o szpiegach potrójnych, poczwórnych i szpiegach w wannie, to zdecydowanie musiałbym dodać te dwa pozostałe wywiady. Ale już bez żartów, to kompletnie nie podoba mi się pomysł budowania służb w oparciu o sprawdzonych funkcjonariuszy byłych reżimów. Do czego to prowadzi widzieliśmy na przykładzie niemieckiego OLT, który udając polską firmę chciał wyeliminować LOT przy całkowitej indolencji ABW. Dalej byłyby pewnie stocznie, kopalnie, huty i reszta gospodarki rozsprzedanej byle komu albo sprywatyzowanej zachodnim firmom państwowym. Tak właśnie działają obcy agenci.

Obrazek użytkownika mmisiek

11-04-2018 [15:00] - mmisiek | Link:

Uściślę - to powinna być sprawa dla kontrwywiadu gdyby coś takiego u nas istniało.
Teoretycznie opcja zero byłaby niewątpliwie najbardziej pożądana, tylko gorzej z tym w praktyce.
Może należałoby zacząć od stopniowego budowania struktur równoległych, no ale ja na tworzeniu służb aż tak się nie znam...
 

Obrazek użytkownika Temperatus

12-04-2018 [19:49] - Temperatus | Link:

A kto by się interesował  jakimiś omamami jakiegoś mmiśka?

Obrazek użytkownika Czesław2

10-04-2018 [19:26] - Czesław2 | Link:

WSA właśnie orzekł, że HGW jest winna, ale ukarać jej nie można. To jest mafia od góry do dołu.

Obrazek użytkownika Andy51

10-04-2018 [20:25] - Andy51 | Link:

Stary numer kasty.

Obrazek użytkownika Temperatus

12-04-2018 [19:14] - Temperatus | Link:

Lekko się rzuca oskarżenia, nawet najcięższe bez pokrycia w dowodach, zwłaszcza w internecie, gdzie anonimowo można hejtować i kłamać. A także manipulować. Kto pozwalał sikać na znicze i dopuszczać się innych karygodnych czynów, może jakiś dowód? A kto pozwala złodziejom kraść, rabusiom rabować, mordercom mordować?
ta dzicz zachowywała się jak  bandy Hunów, Wandali i innej swołoczy, zachowania nie znanych w kulturze Polskiej w stosunku do zmarłych.
Takie zachowania miały miejsce każdorazowo, gdy ówczesny urzędujący prezydent RP oraz premier składali na Powązkach w imieniu Narodu wieńce na grobach poległych powstańców warszawskich w rocznicę wybuchu Powstania - wycie,gwizdy,wrzaski
„słynny” baner w Krakowie „ Zimny Lech”, natychmiastowe zbieranie palących się zniczy i położonych kwiatów przez  Straż Miejską na wyraźne polecenie HGW
Baner na dawnym hotelu "Forum" na przeciw Wawelu, jak to już dawno wyjaśniono, wisiał tam już wcześniej,a zgodnie z umową pomiędzy reklamodawcą ,a zarządzającymi hotelem miał tam wisieć przez określoną ilość miesięcy pod rygorem zapłacenia wysokich kar umownych. Po co więc robić z tego sensację? Natychmiastowe zbieranie wypalonych zniczy na chodniku w centrum stolicy przed Pałacem Prezydenckim zawsze będzie należało do obowiązków służb porządkowych  - po co więc robić z tego jakiś zarzut?
(Tusk)...powołał komisje pod kierownictwem Laska i Millera, które wszystko robiły, by powielić raport Anodiny, może świadczyć, że to nie była katastrofa, a najprawdopodobniej był to zamach.
Raport komisji Millera i raport Anodiny różnią się w wielu zasadniczych kwestiach, zwłaszcza polski raport  kładzie nacisk na zawinione działania lub zaniechania rosyjskiej służby naziemnej lotniska, co pomija raport Anodiny. Może warto najpierw przeczytać ten raport wraz z załącznikiem (protokołem rozbieżności), a potem się wymądrzać.Podobnie jak sugerując zamach, warto najpierw sobie coś o tym poczytać, np.:
https://www.facebook.com/Platf... (link is external)
A przy okazji: jeden, choć bardzo poważny w skutkach wypadek lotniczy przysłonił inne wielkie i ważniejsze stokrotnie dla Polaków zdarzenie: zbrodnię katyńską - czy ktoś jeszcze wspomina o rocznicy tej zbrodni? Czy ktoś z najwyższych władz Polski był kiedykolwiek, a zwłaszcza dzisiaj na Polskim Cmentarzu Wojskowym w Katyniu lub w innych miejscach  kaźni ponad.0 tysięcy polskich żołnierzy?