Pozmieniali nazwiska by wspólnie z TW, atakować  Polskę.

Jeżeli się przyjrzeć tym , którzy z wściekłością atakują PiS, a tym samym Polskę , w czołówce znajdują się byli TW , Polacy pochodzenia żydowskiego , którzy pozmieniali nazwiska i wnuki i dzieci tzw. utrwalaczy władzy ludowej i MBP.  Żeby nie być gołosłownym kilka przykładów.

Zacznę od TW „Znak”, wyjątkowo podłego indywiduum, który donosił na kolegów SB w stanie wojennym , teraz donosi na Polskę w PE, żądając sankcji od PE w stosunku do Polski. Ten były minister w rządzie PO to paskudna osoba, ale jeżeli ktoś ma donoszenie we krwi ,  trudno się tej postawie dziwić.

Ze świata mediów, Andrzej Morozowski, syn Mordechaja Mordki, który pracował w MBP zmienił nazwisko na typowo polskie, działa w antypolskiej szczujni TVN udając niezależnego dziennikarza pokazuje jak można szkodzić rządowi.

Drugie  i trzecie pokolenie utrwalaczy władzy ludowej, atakuje gdzie może Polskę, że wspomnę, nazwiska młodego Cimoszewicza wnuka Marcina Cimoszewicza , który z lubością znęcał się nad żołnierzami wyklętymi, ojciec podstarzałej gwiazdy TVN Monik,i Olejnik płk Tadeusz Olejnik był pracownikiem SB. Działał w Biurze "B" MSW PRL, Jerzy Owsiak, syn milicjanta i pracowniczki prokuratury, miał być detonatorem niezadowolenia młodzieży , z czego się świetnie wywiązał, słynne” róbta co chceta”, demoralizowało młodzież.

Jeżeli do tego dodamy właścicieli dwóch największych stacji telewizyjnych TW „Konarski” czyli Jan Wejhert  i TW „ Mewa”  czyli Mariusz Walter, dodatkowo rekomendowany przez Urbana i człowiek wielu nazwisk Zygmunt Solorz, czyli TW „ Zegarek” mamy jak na dłoni na czyim pasku chodzili ww. z TVN i Polsatu i skąd taka a nie inna linia programowa tych telewizji.

Tych kilka przykładów wiele tłumaczy, a takich przykładów  jest tysiące, stąd w mediach prywatnych mamy to  co mamy i parafrazując Bayrona „ gdy walka z wolnością raz się zaczyna , dziedzictwem przechodzi z ojca na syna” a czasami i córki.
  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

04-04-2018 [15:50] - mmisiek | Link:

To tłumaczy wiele, ale nie wszystko. Np. dlaczego tuby propagandowe tego "środowiska" cały czas działają bez najmniejszych przeszkód ogłupiając ludzi 24 godziny na dobę i nie podjęto najmniejszej nawet próby aby to uspokoić. A chyba nawet dziecko rozumie, że to media będą jednym z głównych ośrodków wsparcia powrotu totalnej targowicy do władzy i dokończenia destrukcji Polski (nieistotne czy pod przewodem Tuska czy kogoś innego).
Swego czasu wiele się mówiło o przebudowie rynku medialnego w Polsce, obecnie niemal oficjalnie te plany zostały odesłane do lamusa. Zresztą jakaś wielka przebudowa to jedno, ale nie podjęto nawet najprostszych działań o charakterze finansowo-fiskalnym co było do zrobienia praktycznie od ręki już niemal od pierwszego dnia objęcia rządów. A tu nic. Raz tylko był wyskok z karą dla TVN, ale natychmiast skończyło się jak zwykle podkulonym ogonem. Cały pomysł był zresztą tak źle przygotowany, że od razu było wiadomo, że nic z tego nie będzie.
Tego wszystkiego racjonalnie wytłumaczyć po prostu nie sposób.
 

Obrazek użytkownika Andy51

04-04-2018 [16:39] - Andy51 | Link:

Też się zastanawiam dlaczego tak się dzieje?

Obrazek użytkownika Czesław2

04-04-2018 [16:42] - Czesław2 | Link:

Jak wytłumaczyć w sumie 30% poparcie dla postkomuny? Na pewno w jakiejś części głupota, zawiść ale też udział w układzie. Gdy idzie o obronę własnych szemranych interesów moralność wraca tylko u niektórych i tylko przy Świątecznej spowiedzi. Na trzy dni.

Obrazek użytkownika mmisiek

04-04-2018 [18:48] - mmisiek | Link:

Udział w układzie na pewno, to ich podstawa i żelazny elektorat.
Ale jest też cała masa ludzi zwyczajnie ogłupionych - sam mam w takich w swoim otoczeniu i wiem, że oni nic na żadnych przekrętach nie korzystali, korzystać nie będą ani wcale na to nie liczą. Jedyne co, to mają sieczkę w głowach robioną przez TVN i GW. Jeśli nawet ja w pojedynkę znam takich sporo to w skali kraju musi to być cała wielka armia.
Jest dla mnie absolutnie nie do pojęcia, że tu obowiązuje jakiś parasol ochronny. To dokładnie tak jakby w czasie wojny i bombardowania Wielkiej Brytanii towarzysz Geobbels miał zapewnioną pełną swobodę działania na Wyspach bo obowiązuje "demokracja" i "pluralizm". Kompletne pomieszanie z poplątaniem i normalnie chore, nie rozumiem jak można tego nie rozumieć.
 

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

06-04-2018 [03:54] - ExWroclawianin | Link:

@mmisiek

100/100
 
Pozostaje tylko pisac, pisac, pisac, pisac, mowic, mowic.........az do znudzenia!

Niestety Polska NADAL jest panstwem TEORETYCZNYM.......i jak sie nic nie zmieni to zniknie z mapy albo zasiedla ja zydzi i zrobia Izrael-Bis
 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

04-04-2018 [17:12] - Zygmunt Korus | Link:

Antypisowski elektorat to obrona ukradzionego, zawłaszczonego, wyłudzonego czy przydzielonego poniżej kwalifikacji. Wbrew pozorom wyrwać się z takiego bagna bardzo trudno, bo w gruncie rzeczy uczciwych jest nie tyle mniejszość, co mniej - w sensie ludzi walecznych i zdeterminowanych w imię wyższych racji. Zło tutaj jest niebezpieczniejsze niż zazwyczaj, bo już widać, że dawne status quo zostało naruszone i teraz bronią się osaczane szczury, które obrzydliwie piszczą i gryzą.  Szanse, jakie mają stojący po stronie dobra (uczciwości i moralności), maleją, bo szatańskie hordy są wytrawne i zdeterminowane, a normalni zjadacze chleba, chcący swojej prawdziwej Ojczyzny, spolegliwi i niewaleczni. Dlatego tak ważni są przywódcy, zagrzewający zwolenników Dobrej Zmiany do wsparcia i działania przy rozpoczętej przecież naprawie Rzeczypospolitej... Obserwujmy przy tym, kto reprezentuje westernową postawę, by twardo iść do przodu...? Ci, co taką mają i ją głoszą, są nawet przez swych towarzyszy z Prawicy tonowani albo wręcz odsuwani. Da się już zauważyć jakiś przegibek, wahnięcie: niepodległościowcy oddają pole zaprzańcom, a tak naprawdę szykującym się do odwetu wszelkiej maści przestępcom (wg funkcji, szarż i tytułów, jak ich zwał, tak zwał). Czeka twardy elektorat PiS-u z jednej strony zawód, bo już widać, że niektóre filary Partii zawodzą, i z drugiej walka osób szaleńczo zdeterminowanych. Znajdą się? Na pewno. Tylko czy o nich się dowiemy w odpowiednim momencie, żeby spełnili spodziewaną, zwycięską rolę. Niemniej jedno jest pewne: w postawie lelum-polelum suwerennej Polski dla Polaków się nie przywróci. Ataki na PiS, że działa w stylu TKM, czy z drugiej strony zachęta do "pracy u podstaw", to nic innego jak okupacyjne metody bronienia nienależnej własności - granie na utrzymanie terenu, pieniądza i wpływów przez kastę panów. Niby coraz mniej dziadków, ale za to mnóstwo ich dzieci, wnuków i prawnuków, a wraz z pociotkami to istna armia krwiopijców na polskiej ziemi i narodzie. Wspierana jurgieltem na niewyobrażalną skalę. Państwo jest w zamęcie - jego ważne segmenty i tuby propagandowe podcinają skrzydła odnowicielom. Ludzie zdaje się czekają na nowy autorytet i mocniejszy głos do ponownego zrywu. Jedno jest pewne: mamy etap przesilenia... Jak to pójdzie dalej? Co z tym, co w końcu powinno się stać? Po Smoleńsku. Vide: http://naszeblogi.pl/58654-cel...

Obrazek użytkownika Andy51

04-04-2018 [16:38] - Andy51 | Link:

A żeby było śmieszniej PO przed siedzibą PiS  bełkocze, że afery hazardowej, stoczniowej, vatowskiej , nie było, a jeżeli były to wina PiS, chociaż PiS wówczas nie rządził.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

04-04-2018 [16:28] - Zygmunt Korus | Link:

Złodziej woła "łapaj..." - dalej znane.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

04-04-2018 [22:39] - RinoCeronte | Link:

Jak mawiał Boy: "bo to wina Pana Prezydenta wszędzie doły kopie matko święta". A kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. To właściwie wyjaśnia skomplikowaną sytuację polityczną z ostatniego Tygodnia.

Obrazek użytkownika xena2012

04-04-2018 [17:50] - xena2012 | Link:

,,Czeka twardy elektorat PiS-u z jednej strony zawód,bo już widać,że niektóre filary zawodzą,a z drugiej strony walka ludzi szaleńczo zdeterminowanych.''.....Podejrzewam,że PiS juz został spacyfikowany ,do rozprawienia pozostał już tylko prawicowy żelazny elektorat.Na tym odcinku pręznie działają już nawet Nasze Blogi.pl .Niemal codziennie ukazują się notki wysmiewajace,krytykujące,atakujace zwolenników PiS którzy jeszcze nie poddali się ogólnej presji walenia w PiS, mają swoje zdanie i nie podzielają argumentów w kwestii wyglądu,miałkości intelektualnej i ubioru czlonków rządu . Wyzywanie od ultrasów ,ortodoksów,frustratów niewykształconych i źle ubranych prostaków nadających sie wg autora do Kółka Różańcowego czy szydełkowania tylko dlatego,że nie podzielają pogladów blogera odnosnie rzadu i znienawidzonych przez niego osób.Jak długo jeszcze?

Obrazek użytkownika Andy51

04-04-2018 [18:19] - Andy51 | Link:

Powiem tak: takie ataki należy olewać ciepłym moczem. ( przepraszam za sformułowanie)

Obrazek użytkownika Dorota M

04-04-2018 [18:28] - Dorota M | Link:

Obecny rząd ma mało z PIS, tego, który wybieraliśmy w 2015 roku. W dużej mierze rządzi UW, z jej szefem PAD. Oczywiście, że popieram JK i Morawieckiego, ale wszystkie ich decyzje muszą być akceptowane przez Dudę i dlatego wiele dziedzin naszego życia zmierza w złym kierunku. Na przykład kultura, nauka, edukacja i polityka zagraniczna, nie mówiąc o tendencjach powrotu starego w wojsku, zwłaszcza po ostatnim jego wecie. To bardzo niepokoi i nie można o tym milczeć. Jeżeli o odwrócenie tego trendu nie zawalczymy, właśnie my, żelazny elektorat, to niedługo nie będzie wielkiej różnicy pomiędzy tendencjami obecnej władzy i poprzednią, przez 8 lat. Czy ten rząd jest w stanie nie ugiąć się przed naciskiem korporacji żydowskich do płacenia im nienależnej daniny? Jaka jest właściwie teraz rola J Kaczyńskiego? Bo wydaje mi się, że żadna. To wszystko wzbudza ogromny niepokój, a zwalczanie elektoratu radykalnego przez ludzi, którzy dzięki prezydentowi powrócili do znaczenia z niebytu politycznego, w obecnej sytuacji jest logicznym następstwem.  

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-04-2018 [18:41] - Imć Waszeć | Link:

Przecież w kontekście obleśnego podlizywania się żydom, tolerowania eksterytorialnych placówek na terenie Polski szkalujących Polaków, zapowiedzi wybudowania z pieniędzy Polaków kolejnych takich jaczejek Mosadu, podejścia do delegalizacji na życzenie rabina organizacji z "narodowy" w nazwie, a także próby cichego zapłacenia złodziejom z Brooklynu fikcyjnego długu naszymi pieniędzmi, wszystko to jest prawda.

Tak więc już niedługo. Bo jeśli będę musiał wybierać pomiędzy PIS-em a Polską, to oczywiście zawsze wybiorę Polskę. Kto tego nie zrobi, ten w zasadzie jest z tych "ultrasów ,ortodoksów,frustratów niewykształconych i źle ubranych prostaków nadających sie wg autora do Kółka Różańcowego czy szydełkowania", a nawet jeszcze gorzej, ale nie będę się tutaj wyrażał. Dobra zmiana nie musi wykonywać poleceń ani z USA, ani z Berlina. Jeśli nie wiedzą jak grać na polską suwerenność, to niech oddadzą rządy komuś mądrzejszemu. Kropka.

PS: Proszę odróżniać czepianie się koloru swetra, marki garnituru, stosowanych używek (np. butaprenu) i sposobu gładkiego mówienia o D-M, od tego, co napisałem powyżej. To są kompletnie różne sprawy i manipulacją jest łączenie ich w jedno pod hasłem "atak na PIS".

Obrazek użytkownika paparazzi

04-04-2018 [18:53] - paparazzi | Link:

Bingo.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

06-04-2018 [23:46] - rolnik z mazur | Link:

Sam bym tego lepiej nie ujal. Powiem, ze ten brak propolskiej polityki przez ostatnie trzydzieści lat ( bez wyjątku) napaea mnie obrzydzeniem. Pozdrawiam ro  z m

Obrazek użytkownika spike

04-04-2018 [20:52] - spike | Link:

xena2012
"do rozprawienia pozostał już tylko prawicowy żelazny elektorat.Na tym odcinku pręznie działają już nawet Nasze Blogi.pl"

Pani Xeniu, więcej odwagi, nie NB, a prowincjonalny dr EchoTVN24.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

06-04-2018 [04:04] - ExWroclawianin | Link:

@spike

100/100

Absolutnie prawda..............pozdrawiam spike'a i takze xenia 2012