Tow. Jaruzelski człowiek honoru w 1968 r. Żydom i studentom

Tow. Jaruzelski człowiek honoru w 1968 r. Żydom i studentom zgotował ten los
 
Przyjaciel Michnika i Komorowskiego  były gen. a obecnie szeregowiec Jaruzelski  w 1968 r. zgotował Żydom , studentom i młodym ludziom ten los. Realizując politykę Sowietów po przegranej przez Arabów w 1967 r. wojny z Izraelem   przebierający nogami o przechwycenie władzy i odsunięcie Gomułki, Moczar , w którego grupie był Jaruzelski realizując wytyczne Sowietów , zaczął czystkę w wojsku w stosunku  do oficerów polskich pochodzenia żydowskiego.

Po marcu 1968 r. z Polski wyjechało ca. 15 tys. w tłumie wyjeżdżających znaleźli się i również mordercy sądowi , tacy jak  Michnik i Wolińska i inni pracownicy MBP, którzy z sadystyczną satysfakcją znęcali się i zabijali żołnierzy niezłomnych.

Wśród wyjeżdżających znalazło się wielu wybitnych naukowców i tzw. inteligencji. Polska na skutek nacisków ZSRR zerwała na ponad 20 lat stosunki dyplomatyczne z Izraelem.

Trzeba dodać , że takiego filosemityzmu w stosunku do Żydów jak po wojnie 7 dniowej w 1967 r. w Polsce nie było.  Mówiono „ Nasze Żydki, pokonali ruskich Arabów”.

Generalnie Polacy nie byli źle nastawieni do Żydów ale na skutek rozgrywek partyjnych wewnątrz PZPR do swoich partykularnych interesów , trzeba było znaleźć wroga. Tymi  wrogami najlepszymi z punktu widzenia walk frakcyjnych w PZPR, okazali się Polacy pochodzenia żydowskiego.

Warto dodać, że wśród ponad 2,5 tys. zatrzymanych 900 było młodych robotników a około 600 studentów.

Na ironie zakrawa fakt, że  antysemita Jaruzelski  po latach był broniony przez polskiego Żyda Michnika, a jego słowa „ Że Jaruzelski jest człowiekiem honoru” i „ odpieprzcie się od generała” przejdą do historii.

Warto dodać , że ten człowiek  Rosji chowany był z honorami wojskowymi przy obecności Komorowskiego , Kwaśniewskiego , Michnika i innych oficjeli zwolenników Jaruzelskiego i tego, żeby było tak jak było.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan1797

08-03-2018 [15:51] - Jan1797 | Link:

Tym razem"o słowach PMM wypowiedzianych podczas dzisiejszych uroczystości.
Premier mówił, że jest dumny ze zrywu polskich studentów w Marcu '68. Izraelscy dziennikarze
tłumaczą; „polski premier jest dumny z tego, że komuniści rozpętali antyżydowską nagonkę „.
Skąd biorą się przekłamania, opinie i przeinaczenia? 
Mówimy w Polsce o „takich czasach, słoikach, sile złego", trzeba uczciwie stwierdzić, nasze słoiki
i nasi młodzi dziennikarze, są pomnikiem dbałości o rzetelny przekaz, oprócz one tu. Tyle
Pozdrawiam serdecznie
P.S.
"Trzeba pisać, pisać i tłumaczyć, tłumaczyć i wyjaśniać".
http://www.bibula.com/?p=60802.   

Obrazek użytkownika Andy51

08-03-2018 [19:31] - Andy51 | Link:

Jeżeli jest zła wola, to niestety tak jest.

Obrazek użytkownika xena2012

08-03-2018 [17:25] - xena2012 | Link:

Tak kończą się sny o podmiotowości państwa polskiego i wstawania z kolan. Przemówienie prezydenta Dudy proszacego drżącym głosem Żydów o wybaczenie właśnie nam to uświadomiło.Fałszywy uśmiech Schewacha Weissa i kolejne antypolskie,chamskie wystąpienie pani ambasador Azari pozbawiło nas złudzeń co do pojednania chyba że skrucha będzie wsparta miliardami dolarów.

Obrazek użytkownika Andy51

08-03-2018 [19:32] - Andy51 | Link:

Niestety to wszystko wypadło blado.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-03-2018 [17:52] - Imć Waszeć | Link:

Władze chciałyby wszystko kwitować chwytliwymi okrągłymi formułkami, hasełkami propagandowymi i jasnym, ostrym podziałem na złych i dobrych. Tymczasem z obcą agenturą na pokładzie, żydami, lewackimi liberałami, komunistami żyjącymi w kłamstwie i z kłamstwa czegoś takiego zrobić się po prostu nie da. Dorosły rozsądnie myślący człowiek już dawno to powinien dostrzec. Dlatego trzeba ściągnąć tę drogocenną koronę Władków, zakasać rękawy i dokładnie z detalami wyjaśnić społeczeństwu i światu kto uczestniczył z rozbiciem na frakcje i jakie miał cele.

Polskie społeczeństwo, robotnicy, studenci mieli inny cel, dwie frakcje jedynej partii inne, żydzi syjoniści jeszcze inny, a żydzi komuniści kompletnie sprzeczny z poprzednimi, choć podobnie schrzaniali za granice przed sądem. Ktoś musi wreszcie to wywlec na światło dzienne, bo nigdy nie wyjdziemy na samodzielność. Tylko co słowo wte czy wewte, to ktoś zaraz się będzie oburzać, ktoś drugi manipulować, a trzeci nadstawiać piersi do orderów za zwyczajną piszczykowszczyznę.

Z tego co dziś pieją w telewizorniach widać wyraźnie, że tacy jak Borusewicz, to były jakieś obrzępały ze sznurka rżnięte, którzy nawet nie wiedzieli w czym uczestniczą. Wpadli na robieniu sobie jaj, ale szczęśliwie udało im się nawiać z komisariatu MO, więc kilka lat później byli już idealną przynętą na ubecję, żeby z nich zrobić siłę rozwalającą Solidarność. Oczywiście byli też ludzie, którzy od początku do końca wiedzieli co i po co robią. Ale właśnie trzeba ich przypisać do konkretnych ról, konkretnych środowisk, bo inaczej powstaje burdel pojęciowy, a po latach nawet burDEl POjęciowy, zasłużonych i chętnych do dzielenia z tego tytułu POmiędzy siebie fabryk i kamienic.

Poseł Winnicki: "Po pierwsze: w projekcie uchwały nie ma mowy o tym, że wydarzenia sprzed 50 lat były skutkiem m.in. walki frakcji w łonie PZPR, i że to był jeden z głównych powodów dla których wydarzył się Marzec’68. Po drugie: opis Marca’68 nie jest prawdziwy, jeżeli nie powiemy o tym, że wtedy wyjechało z Polski również co najmniej tysiąc stalinistów: ubeków, morderców sądowych, oficerów Ludowego Wojska Polskiego, takich jak Stefan Michnik czy Helena Wolińska. Bez powiedzenia tej prawdy  uchwała o Marcu’68 jest po prostu nieprawdziwa".

Jego wypowiedź nie spodobała się większości zasiadających w Sejmie posłów, którzy zaczęli krzyczeć, gwizdać, buczeć i tupać. Większości! Czy PO,.N, PSL to większość? No to mamy problem na pokładzie z kolejną wiejską próbą POdłej POdmiany dobrej zmiany.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

08-03-2018 [20:59] - Zygmunt Korus | Link:

"Ktoś musi wreszcie to wywlec na światło dzienne, bo nigdy nie wyjdziemy na samodzielność."

I tak już dużo już dużo przekłamań się przebiło - rola "warszawki" w stosunku do skali BUNTU -  tego, co się działo w kraju, została znacznie pomniejszona. Trzeba jeszcze przebić się z faktami o rzekomym wypędzaniu żydów. Większość wyjechała dobrowolnie, z majątkiem , korzystając nagle z możliwości (głównie do Szwecji). A oprawcy przed karą.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-03-2018 [23:41] - Imć Waszeć | Link:

Także do Danii. Jednak wielu nie wyjechało i warto było zapytać ich dlaczego nie. Mam nieodparte wrażenie, że klasa polityczna i inteligencja marksistowska (pomijając tych, którzy i tak się niczego w życiu nie nauczyli, a przeszli) celowo nas wrabiają w te wszystkie przepychanki. Przykładem niech będzie niechęć do sięgania do dokumentów. Dziś napisano, że IPN celowo ukrył akta żyda mordercy z Litwy. Daleko tą drogą nie zajdziemy z takimi wyjątkowo uczynnymi "polakami" usadowionymi w newralgicznych punktach naszego państwa.

Niech Pan zobaczy tylko jak ten przyjaciel Polaków kłamie jak z nut:

"Red. - To miała być niewinna ustawa.
Sz. - Gdyby ona dotyczyła tylko zakazu mówienia o "polskich obozach zagłady", to byłaby poparta przez całe społeczeństwo izraelskie.
Red. - Już to widzę.
Sz. - Tak! Nie ma w Izraelu nikogo, prócz kilku dziwnych ludzi, którzy mówiliby o "polskich obozach zagłady".
Red. - Yair Lapid to nie dziwak, tylko były minister i lider partii opozycyjnej.
Sz. - On po prostu nie zna historii, zresztą z najostrzejszych wypowiedzi się wycofał.
Red. - Głosy oskarżające Polskę o Holokaust pojawiały się w izraelskiej prasie, internecie, na bramie naszej ambasady.
Sz. - To absolutny margines, ludzie nienawidzący Polski, może ofiary szmalcowników, nie wiem. Ale przecież ogromna, ogromna większość w Izraelu wie, że obozy były niemieckie, hitlerowskie, nie były polskie!
Red. - To skąd ta nerwowa reakcja?
Sz. - Słyszę, że nie reagowano na oskarżenia Polaków o zbrodnie Holokaustu.
Red. - Bo nie reagowano wcale albo bardzo słabo.
Sz. - Ależ ja osobiście broniłem Polski, zanim zaczęli to robić Polacy! Od 20 lat nic innego nie mówię na świecie! Kiedy zorganizowano debatę po filmie "Nasze matki, nasi ojcowie", to ja w polskiej telewizji mówiłem Niemcom, że oni w sprawie grzechów Polaków powinni milczeć tysiąc lat, bo gdyby nie oni, to my, Żydzi, żylibyśmy z Polakami w zgodzie, tak jak żyliśmy przez tyle pokoleń. I kiedy polscy historycy milczeli, to ja krzyczałem!
(...)
Red. - Żydzi nas nienawidzą?
Sz. - Jacy Żydzi? Ta ogromna diaspora amerykańska, Żydzi, którzy czują się pełnoprawnymi obywatelami USA i nie mają zamiaru osiedlać się w Izraelu?"

http://wiadomosci.dziennik.pl/...

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [09:03] - Andy51 | Link:

Zgoda, czas bicia w piersi już minął, czas położyć całą prawdę na stół.

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [09:01] - Andy51 | Link:

Zwróciłeś uwagę, na bardzo ważną sprawę.