Żydzi nigdy nie podziękują Polakom

Chociaż Polska była krajem, w którym przez setki lat Żydzi wypędzani  z wielu krajów Europy i Afryki Północnej znajdowali spokojną przystań , okazuje się, że dzisiaj Polacy są jedną z najbardziej znienawidzonych nacji , mimo setek lat współistnienia.

Ostatni raz Polska pomogła  Żydom rosyjskim w latach 1990-1992 w operacji „ Most” , gdzie Polska pomagała przerzucić około 100 tys.  Żydów z byłego ZSRR do Izraela.

W Polsce na przestrzeni wieków może był antysemityzm zwłaszcza pod koniec XIX w. i w pierwszej połowie XX w. ale nigdy nie było pogromów tak jak to było w wielu krajach Europy.

Ktoś może powiedzieć a Kielce ? z dostępnych informacji wynika, ze była to prowokacja służb. Dziesiątki tysięcy Polaków ratujących życie Żydom przez ich ukrywanie, za co byli rozstrzeliwani wraz z całymi rodzinami, ale niewiele było przypadków podziękowania dla Polski i Polaków.

Dzieci tych Żydów, którzy byli uratowani przez Polaków, szczególnie w perfidny sposób atakują Polaków, czego dobitnym przykładem jest Gross udający historyka i piszący paszkwilanckie książki.  
W czasie II wojny światowej na terenie okupowanym przez Niemców, nie uratowałby się żaden Żyd bez pomocy Polaków.

To w okupowanej Polsce powstała Żegota ratująca  Żydów, to polscy  bohaterowie  rtm. Pilecki i emisariusz Karski, którzy pisali raporty do aliantów o tragicznej sytuacji  Żydów w obozach koncentracyjnych, na które alianci byli głusi.  

Jeżeli niektórzy przedstawiciele społeczności żydowscy mówią, że Polacy zamordowali więcej Żydów niż Niemcy, może świadczyć o polonofobii  niektórych organizacji żydowskich jak i samych Żydów.

Wydaje się, że Żydzi wybaczyli swoim oprawcom  nazistowskim Niemcom, ale tym , którzy im pomagali czyli Polakom nie potrafią nawet powiedzieć dziękuje.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Swisspola

26-02-2018 [11:47] - Swisspola | Link:

I kto tu jest idiotą, czy Gross piszący paszkwile na temat Polaków i zarabiający na tym krocie, czy Polacy przedrukowujący te paszkwile, dający zarobić Grossowi jeszcze więcej i wydrapujący sobie nawzajem oczy na temat tych paszkwili? To jest zasadnicze pytanie! Pomijam tutaj już grupę bezwzględnych cwaniaków i zdrajców jak Lis, Michnik i inne kreatury, którzy na takiej zadymie nieźle zarabiają jako sprzedywczyki i wyrobnicy wrogów Polski i Polaków! To jest osobny temat, jednak się sciśle łaczacy, bo gdyby nie taka ilość zidiociałego plebsu w Polsce, to te kreatury nie miałyby prawa istnienia w naszym kraju!
 

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2018 [11:52] - Andy51 | Link:

Jedni i drudzy.

Obrazek użytkownika xena2012

26-02-2018 [18:13] - xena2012 | Link:

Pisze Pan o zidiociałym plebsie.Ale ten zidiociały plebs jest przyzwyczajany przez lata,że w jego głos nikt się nie wsłuchuje a liczy sie jedynie przy urnie wyborczej,Bo jakiż wpływ ma plebs na charaktrer i działalność MUzeum Auschwitzoprócz płacenia podatków na jego utrzymanie?Czy jest w stanie zmienic a chocby tylko wnioskować,aby na terenie obozu nie prowadzono antypolskiej propagandy?Czy plebs mógłby wpłynąć na usuniecie ze stanowiska dyrektora Muzeum Auschwitz P.Cywińskiego zakłamujacego prawdziwa historię obozu dla Polaków ,Rosjan Romów,Greków a nie tylko Żydów? Co może zrobic plebs jeśli doradca prezydenta Andrzej Nowak w liscie do premiera postuluje zmianę ustawy o IPN? Jaki wpływ ma plebs,że wydaje się 100000000zł na cmentarz żydowski,a na renowację Powązek ogłasza się doroczne obywatelskie kwesty? Są już projekty budowy Muzeum Chasydów ale na budowę MUzeum Polocaustu nie wyraża zgody polski minister?

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2018 [19:21] - Andy51 | Link:

To wszystko jest bardzo, bardzo, smutne.

Obrazek użytkownika Ptr

26-02-2018 [21:56] - Ptr | Link:

Moim zdaniem muzeum martyrologii polskiej nie powinno nazywać się Polocaustem. Uważam , że natychmiast przy polskich muzeach powinno się zorganizować wystawy poświęcone ofierze Polaków w walce o swój kraj, ale też w walce o wartości wolnościowe uniwersalne i  potrzebne dziś światu. Ubolewam nad tym ,że źle stawia się te akcenty. Jakby Polskę zbudowały jakieś różne ludy ze wschodu.
Wracając do Polocaustu  - chodzi o sprawę religijną. O ile rozumiem źródłosłów słowa Holocaust, jest on nawiazaniem do tradycji żydowskiej składania ofiar. Natomiast my tej tradycji nie podtrzymujemy.  Ona jest w formie składania Najświętszej Ofiary. Natomiast polscy polegli i ofiarty wojny poległe jako część narodu i za naród polski muszą znajdować godne upamiętnienie. To powinno być sanktuarium przy Kościele, może monument - ALE NIE PRZY ŁAWCE W PARKU !  
Na przykład słowa wyryte w Auschwitz na murze; "Umieram za Naród" ( z opowieści p.Ewy Stankiewicz)- to powinno być w stali i kamieniu. To wielkie słowa, ale z pewnością są też inne. I pomniki też powinny być wielkie, znaczące jak kopiec na Westerplatte. To nie może tak być , ze tu będziecie stawiać jakieś muzeątka coraz to dalszym pobratymcom ze wschodu. Upadła nasza wielka kultura od barbarzyńców, choć pomnik należy się szlachetnym przodkom i ludowi niesprzeniewierzonemu. 
Minister nie lubi slowa Polocaust ze względu na to co powiedzą Żydzi, a nie ze względu na Polaków. 

 

Obrazek użytkownika KajKOSZ

27-02-2018 [16:36] - KajKOSZ | Link:

Cytat"Auschwitz płacenia podatków na jego utrzymanie" !
Żydzi nie płacą podatku w USA,
ale do Izraela - to wymagałoby - zmiany USTAW :
w obu państwach.?!
TO RACZEJ NIE MOŻLIWE  - chyba "goj"
to wymyślił - od placenia jest !
No może gdyby utrzymywano z potrąceniu,
za rzekome krzywdy- żydom, z ich
wymyślonych odszkodowań - ale byłoby: AJ.. WAJ ..!!

Obrazek użytkownika ASPAL

26-02-2018 [13:40] - ASPAL | Link:

Jest takie przysłowie:..."Każdy dobry uczynek zostaje słusznie ukarany"...albo też:.."Jakież dobrodziejstwo ci uczyniłem,że mnie teraz tak nienawidzisz?"Sienkiewicz Henryk na kartach "Potopu" ustami imć Zagłoby stwierdził tak"..Im lepszym panem dla sługi byłeś,tym większą  nienawiścią ci odpłaci,bo mu jego służebna kondycja w pamięci pozostaje..."..Smutne to ale prawdziwe,niestety...pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2018 [15:07] - Andy51 | Link:

Niestety w stosunku Żydów do Polaków masz rację.

Obrazek użytkownika Adam66

26-02-2018 [15:30] - Adam66 | Link:

"Przebaczyliście Niemcom, ponieważ mieli pieniądze, aby Wam zapłacić" - Lech Kaczyński do byłej izraelskiej minister edukacji - i tu jest pies pogrzebany...
https://wpolityce.pl/spoleczen...

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2018 [16:44] - Andy51 | Link:

Święta prawda.

Obrazek użytkownika xena2012

26-02-2018 [17:38] - xena2012 | Link:

Dlaczego Żydzi nigdy nie podziękują Polakom? Przytoczę wypowiedź ministra Sellina który wykluczył propozycję budowy Muzeum Polocaustu:,,Rozumiem Żydów którzy maja prawo oczekiwać,że Holocaust kojarzy się z ich wyjątkowa tragedią.,, Używanie pojęcia  Polocaust krzywdziloby żydowską wrażliwość i niepotrzebnie prowokuje do kolejnego napiecia miedzy naszymi narodami.''.Czyli jak rozumiem minister Sellin uważa ,że istnieją różne stopnie wrażliwości zarezerwowane dla lepszych i gorszych.i daje do zrozumienia że ,,wrazliwośc ''Polaków ma mniejsze znaczenie a ich wojenna martylologia nie upowaznia panstwa do budowy muzeum im poświęconego.Te słowa nie wypowiedział przecietny Kowalski tylko minister rządu,więc za co Żydzi mieliby nam dziękować? Za zwykłe nieliczace się wypełnienie obowiazku wobec lepszych? 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-02-2018 [18:10] - Imć Waszeć | Link:

Oni dziś zachowują się jak agenci wpływu Izraela. Nie wiem czy to z czystej głupoty, czy realizują jakiś szerszy plan. Jeśli stosowanie prawa ma zależeć od subiektywnej oceny wrażliwości podsądnego przez sędziego, a może jeszcze wyrok ma zależeć od przynależności do kasty, to ja mam gdzieś takie prawo. Sellin jest historykiem. Jeśli jego metoda badawcza mówi o traktowaniu faktów przez pryzmat wrażliwości ich uczestników, a może nawet emocji i hagady, to niech odda dyplom, bo do uprawiania nauki zupełnie się nie nadaje. Nie przyjmuję też do wiadomości metody rządzenia państwem pod wpływem opinii zagranicznej i obcych ośrodków propagandy. Jak PIS tego nie rozumie, to powiem wprost: to jest paragraf o zgłoszeniu chęci do współpracy dla obcych wywiadów. Przypominam "historykom", że obcy jest także wywiad izraelski. Skończmy z patologią rządzenia państwem, bo nie wyjdziemy nawet z kanału, nie mówiąc już o tworzeniu Trójrzecza w Wąchocku.

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2018 [18:05] - Andy51 | Link:

Dotychczas uważałem Sellin za rozsądnego, ale to przeszło. Polski minister uważa, że Holocaust ma być zawłaszczony przez Żydów.  3 mln poległych i zamordowanych  Polaków, dla Sellina się nie liczy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-02-2018 [18:47] - Imć Waszeć | Link:

Zwłaszcza że, proszę to wziąć pod uwagę, ortodoksyjny rabin z USA stwierdził niedawno, iż zginęło mniej niż milion żydów. Ten argument powinien być już podnoszony przez premiera. Nie jako antysemityzm, ale odtrutka na kalkulacje "przedsiębiorstwa na rympał". Niech się wezmą za łby we własnym gronie. Brak polskiego wywiadu, kontrwywiadu, gremiów analitycznych i politycznych think tanków przy rządzie mści się dziś tragicznie. Nie można rządzić państwem jak statkiem w czasie sztormu, gdy wszyscy biegają po pokładzie jak tłum obrzępałów i nikt nie wie co robić. Minister bez doradców analizujących na bieżąco sytuację, to jakieś kuriozum wzięte żywcem z polskich marksistowskich uczelni pseudo-wyższych, gdzie udaje się pisanie prac. Co ma mądrego do powiedzenia ktoś, kto nie zna tematu, nie ma czasu go poznać, nie chce po prostu i tylko uważa, że musi być "sobą" i robić "spontan"? Kolesie w krótkich majtkach i tyle - kolejna zmiana PO.

http://naszeblogi.pl/comment/2...

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2018 [19:22] - Andy51 | Link:

Z tym PO to przesadziłeś.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-02-2018 [20:01] - Imć Waszeć | Link:

Nieznacznie. Wystarczy prześledzić wątek pod kątem "Gdańsk historycy". Gowin też jest historykiem z Krakowa, też z NZS i z pozycji swojego stanowiska stwierdził już, że zbrodni w Jedwabnem dokonali Polacy. Mamy pecha do tych "polskich" historyków, pomijając już ich rażącą nadreprezentację we wszelkich instytucjach państwa i w gospodarce. Niektórym trzeba by chyba zafundować jakąś reedukacje, bo nawet z bajkami żydów nie potrafią polemizować. Rodzi się pytanie, co oni w ogóle potrafią? Oczywiście chylę czoła przed prawdziwymi historykami, których nie mam zamiaru mieszać z rozmaitymi smutnymi pajacami pokroju Grossa.

Obrazek użytkownika ogrodnik

27-02-2018 [10:20] - ogrodnik | Link:

Holokaust nie został zawłaszczony przez Żydów. On został przez nich stworzony. Jako religia, na razie jeszcze zastępcza (równoległa)  do judaizmu. W opisie  tego co się działo historycznie, należało by używać innych słów  np.: Zagłada, Hekatomba, Unicestwienie czy chociażby Endlosung. W odniesieniu do  ofiar żydowskich i polskich tamtego czasu.

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2018 [12:18] - Andy51 | Link:

Holocaust jako religia  Żydów, zgoda.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-02-2018 [12:20] - Imć Waszeć | Link:

W kontekście tego co żydzi mówili o innych żydach, zwłaszcza zachodni o wschodnich, ja bym zaryzykował określenie Eugenika.

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-02-2018 [20:16] - Marek1taki | Link:

A po co mieliby dziękować, skoro mają na usługach rząd Dobrej Zmiany? Z buta osiągają lepsze rezultaty.
Podzielam zdanie, że jesteśmy uczestnikami przedstawienia http://www.bibula.com/?p=100091
Przy okazji: powyższy i linkowany tekst nie zawierają słowa "holokaust". Niewiarygodne, ale da się pisać bez nowomowy.

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2018 [08:31] - Andy51 | Link:

Pitolisz.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-02-2018 [17:20] - Marek1taki | Link:

Krótko, zwięźle i bez argumentów, a spolegliwość reakcji MSZ premiera i prezydenta na agresywny atak izraelski same mówią za siebie. To świeże wydarzenia. Trudno się zasłonić niepamięcią.

Obrazek użytkownika Lektor

27-02-2018 [10:40] - Lektor | Link:

To prawda, oni nigdy nie podziękują Polakom. I obojętne im jest , że tysiące Polaków pomagało żydom pod groźbą utraty życia, dla nich jest ważniejszym, że byli też kolaboranci. Do nich nie dociera, że całe państwa w zachodniej Europie kolaborowały i wydawały żydów Niemcom dla zagłady. To wszystko jest OK. Dla nich to pojedyńczy kolaboranci z Polski są winni ich holakaustu. Co za wredny naród !!!

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2018 [12:19] - Andy51 | Link:

Kolaborowały z Niemcami , wydawali ich ziomków Niemców, ale maja kasę, dlatego Żydzi siedzą cicho.

Obrazek użytkownika KajKOSZ

27-02-2018 [12:51] - KajKOSZ | Link:

Cytat: "Wydaje się, że Żydzi wybaczyli swoim oprawcom  nazistowskim Niemcom,
ale tym , którzy im pomagali czyli Polakom nie potrafią nawet powiedzieć dziękuje."

Tez powiedzą dziękuje za kasę: 65mld $,- które im się nie należa !!!
Ile milionów DM Niemcy wypłacili - zydom..??
Niemcy bombardowali - żydowskie kamienice - Polacy maja płacić ?!
Kiedy żydzi zapłacą za katowanie POLAKÓW
w UB-katowniach - tam 70% personelu - to żydzi !

Przypomnę: 240 tys żydów w tym 15 generałów,
walczyło po stronie Hitlera !
Poczytajcie na youtube Roman Nacht (żyd) - mówi dlaczego oni "siedza cicho " a nawet tym sie chawalą..??
 

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2018 [13:22] - Andy51 | Link:

Fakty niewygodne dla Żydów, mówienie ich, jest według nich antysemityzmem.

Obrazek użytkownika KajKOSZ

27-02-2018 [15:59] - KajKOSZ | Link:

Według mojej opinii - "goje się zbuntowali" !!
To co oni przez 70 lat nam wciskają:
i dalej myślą, że tak będzie  - TO JEST
ANTYPOLONIZM - "choroba umysłowa",
jak raczył nam oznajmić, Pan Kaczyński
 - to tak parafrazując  jego, wypowiedź .
Inny jeszcze geniusz żydowski: Icchak Rabin,
twierdził: "Polacy wyssali antysemityzm z
mlekiem matki" - to też odwrócę,w stosunku,
do żydów.-
Nigdy nie byłem antysemitą, ale teraz myślę,
że większość społeczeństwa - ostatnia HUCPA,
otworzyła oczy - mam na myśli -młode pokolenie.
Za co oczywiście należy podziękować - żydom.-   

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2018 [16:27] - Andy51 | Link:

Też mi się wydaje, że swoimi działaniami sprowokują wśród Polaków antysemityzm.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-02-2018 [17:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

Na czym polega prowokowanie antysemityzmu? Jak ktoś nie żywi do innej nacji nienawiści to można go do niej sprowokować? Idąc tym tokiem rozumowania to wypadki pobić obcokrajowców w Polsce wynikają z czyjejś prowokacji wytwarzanej przez massmedia wedle których każdy śniadolicy i kruczowłosy to terrorysta, złodziej. Do tego banderowiec, hitlerowiec, lewak.

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2018 [18:15] - Andy51 | Link:

Tym, że obwiniają Polaków, o te winy, które zrobili Niemcy.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-02-2018 [19:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tym którzy chcieliby udowodnić swój patriotyzm aktem  nienawiści do innej nacji, nie potrzebna jest żadna prowokacja , ani z Izraela, ani z USA, ani z Czerskiej, ani z Rosji, ani z Niemiec 
Potrzebne jest natomiast przyzwolenie władz i podgrzewanie atmosfery przez podległe jej media....i blogi też. 

Obrazek użytkownika xena2012

27-02-2018 [21:36] - xena2012 | Link:

A kto prowokuje antypolonizm?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-02-2018 [22:41] - Imć Waszeć | Link:

Z łajzami postsowieckimi narodu internacjonalistycznego nie ma sensu dyskutować na zasadzie przekomarzania. Trzeba im w oczy walić faktami, że za ich rządów opowiedzenie niewłaściwego kawału skutkować mogło długoletnim więzieniem lub karą śmierci.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-02-2018 [22:57] - wielkopolskizdzichu | Link:

Co ma do rzeczy antypolonizm? Na samym początku zastanowiłbym się, czy ci którzy byli odpowiedzialni za brzmienie tej ustawy dokładnie ją przeanalizowali pod kątem jej efektywności poza Polską. Bo wiadomym jest, że nikogo kto jest poza polską jurysdykcją ona nie dosięgnie. Nie pójdzie Polska na konflikt z organizacjami amerykańskimi i z izraelskimi. Pośpiech jaki towarzyszył jej, świadczy że nie o wizerunek Polski tu chodzi bo takowy buduje się wieloletnią pracą mediów, dyplomacji etc. Nie wsadzaniem do więzień, ani wytaczaniem spraw.
Mamy teraz problem, oczywiście środowiska związane z Antonim, Narodowcy są zadowoleni. Kaczyński ponownie przetrwał tlący się kryzys po zmianie rządu i jest jedność Polaków, oczywiście tych definiowanych. No... nie wiadomo co zrobić z tym fantem, czyli z wsadzeniem do jednego wora Wołynia i Holokaustu, ale nie można pozostawić w rękach Kukiza kresowego fletu bo być może za dużo dziatwy nim omami.
A antypolonizm? Powtórzę jeszcze raz, ci co mają ochotę rozbijać macewy, w poczuciu misji, nie potrzebują żadnego antypolonizmu poza granicami Polski.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-02-2018 [10:26] - Imć Waszeć | Link:

Ateistyczne komuszki strasznie dużo interesują się szczegółami religii żydowskiej i żydowskim Bogiem. Czyż to nie jest jakiś paradoks?

Obrazek użytkownika xena2012

28-02-2018 [10:50] - xena2012 | Link:

Co ma do rzeczy? Proszę przeczytac na Onecie zamieszczony list otwarty  Prezesa Światowego Kongresy Żydów Lauera.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-02-2018 [13:53] - wielkopolskizdzichu | Link:

Onet...Apage Satanas!

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2018 [09:58] - Andy51 | Link:

Tego nie wiem, ale w Polsce GW i TVN są ośrodkami, w których wręcz się pielęgnuje antypolonizm.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-02-2018 [11:12] - wielkopolskizdzichu | Link:

To proszę mi powiedzieć, co w związku z tym. W zamian wzmagać antyżydowskie nastroje? Można drogą gospodarczą, dyplomatyczna, medialną dążyć do zmiany. Bo wsadzanie do więzienia, albo zamykanie gazet dlatego że przedstawiają odmienny pogląd niż Pański i rządu który jest zdaje się Pańskim Rządem - nie moim, będzie szczytem głupoty. .Wiem wiem marzy się Bereza.

Obrazek użytkownika HenrykH.

28-02-2018 [12:56] - HenrykH. | Link:

Kłamiesz ,"nie odmienny punkt" tylko perfidne ,szkalujące kłamstwa .I to różnica której potomkowie czerwonych nigdy nie pojmą.Po prostu wychowano was w kłamstwie  i prawda to prawdziwa trauma:). Jak można wyrzec się tylu lat ,tylu pięknych pochodów.No i ta Bereza uff,.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-02-2018 [13:27] - wielkopolskizdzichu | Link:

Cóż za emocje. Patos czasów  Kolegę porwał..

Obrazek użytkownika xena2012

28-02-2018 [13:28] - xena2012 | Link:

Antyżydowskie nastroje najlepiej potrafią wzniecać sami Żydzi nawet tam gdzie ich nie ma.Jaką to drogę gospodarczą,dyplomatyczną ,medialną Pan proponuje? Dyplomatyczna i medialna prowadzona z pozycji leżącej,nieustanne nawoływanie do pojednania,grzebania w naszych ustawach,tłumaczenia się z cudzych win choć należałoby tupnąć nogą na ten obrzydliwy spektakl nienawiści serwowany przez stronę izraelską.Jakim prawem posiedzenia Knesetu odbywają się w Polsce-nie mają swojego kraju?

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2018 [14:06] - Andy51 | Link:

A propos antysemityzmu. Czytałem, że na jednym z uniwersytetów amerykańskich zaczęły się hasła antysemickie. Pewnego razu ochrona się zasadziła i złapała tego malarza. Okazała się nim Żydówka studiująca  na tym uniwersytecie. To nie dykteryjka to fakt.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-03-2018 [04:24] - wielkopolskizdzichu | Link:

Przecież od czasu przejęcia rządów przez PiS wstaliśmy z kolan , czyż nie, jesteśmy strategicznym partnerem dla USA. co nam Żydzi mogą zrobić?.
Skoro tak Pani zależy, niech zrobi Pani sama spektakl nienawiści do Śtarozakonnych, trochę inicjatywy niech Pani wykaże. na pewno się przestraszą.

Obrazek użytkownika KajKOSZ

27-02-2018 [12:23] - KajKOSZ | Link:

NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ !
Pokaz mi naród na Świecie - który
lubi żydów ..??
Pokażcie mi żyda - który uratował Polaka..??
To nie jest naród "wybrany" - odwrotnie.-
Oni sami nie chcą, aby tak bylo -
bo na "cierpiennictwie" - zbijają kasę !
Chodzi o ważność Ustawy (USA) -446 Chyba ?
"bez uznania winnej Polski - tamta ustawa traci sens" !!!!!
A inne kraje: Francja: kraje beneluxu - (kolaboracja), Niemcy (sprawcy ) itd..
Oni sami i ich : rady żydowskie (listy transportowe do obozów) ,
policja żydowska w gettach,(ksiazka Hanny Arent - dużo tego !!!

Zastosuje do nich zasadę:"kochajmy się
jak bracia, ale liczmy się jak -żydzi"!
We wszystkich - przypadkach !
Nikt tego: "kukułczego jaja" nie chce w Polsce !
POLACY mają do tego prawo !

Dawne czasy się skonczyły - oni tak
okazują "wdzięczność"..??
Rozpętując tą" HUCPE - pokazali swoją twarz
(o tym się mówia niektore srodowiska żydowskie)
- mleko się rozlało i DOBRZE!
Trzeba to wszystko - "wyczyścić" do
ostatniej joty !
Byc moze kiedys zrozumieją - ale ani kroku w tył
" Jak Kuba Bogu...." 

Obrazek użytkownika dalan

27-02-2018 [15:53] - dalan | Link:

Co zrobilem ci dobrego,ze tak mnie nienawidzisz?