Czy towarzysze Cimoszewicz i Święcicki zaprotestują po .....

Czy towarzysze Cimoszewicz i Święcicki zaprotestują po  słowa Merkel?
 
Dla byłych towarzyszy Cimoszewicza ( byłego premiera) i Święcickiego ostatniego sekretarza KC PZPR i byłego prezydenta Warszawy  sprawa jest prosta , Polacy mordowali  Żydów.

Oświadczenie  Angeli  Merkel  a przedtem ministra  spraw zagranicznych Sigmara Gabriela burzy ich widzenie II Wojny Światowej. Dla nich było jasne , że to Polacy mordowali Żydów,  Cimoszewicz najprawdopodobniej wyniósł to z domu od ojca oficera informacji, a Święcicki ze szkoleń gdy był w PZPR.

Przecież oświadczenia tych antypolaków padły oficjalnie, Święcickiego w publicznej TV a Cimoszewicza w dzienniku Rzeczpospolita.

Tym sposobem ci panowie poparli brednie Polakożercy Grossa , który powiedział, że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemcy.

Oczekuje , że ci byli komuniści wystąpią w prasie o jakieś sprostowanie od kanclerz Merkel i ministra Gabriela.

Przecież oficjalne władze niemieckie muszą się mylić, oni tzn. ci niby Polacy  i Gross wiedzą lepiej.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Bona

12-02-2018 [11:03] - Bona | Link:

Jeśli w mojej Ojczyźnie faktycznie istnieje odpowiedzialność za słowo, to się pytam kiedy te pany zostaną w adekwatny sposób potraktowane przez odpowiednie organa.
 

Obrazek użytkownika Andy51

12-02-2018 [14:41] - Andy51 | Link:

Też na to czekam.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

12-02-2018 [18:25] - rolnik z mazur | Link:

A ich ojcowie mordowali Polaków. Dla takiego badziewia to szkoda słów. Pozdrawiam ro z m

Obrazek użytkownika Andy51

12-02-2018 [18:48] - Andy51 | Link:

Masz rację, ale czasami trzeba przypomnieć, że takie gnidy są wśród nas.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

12-02-2018 [19:41] - rolnik z mazur | Link:

Sa i chodza w chwale a my im za to płacimy.Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

12-02-2018 [20:05] - Zygmunt Korus | Link:

Porażający dokument z Getta w Warszawie. Tylko dla osób o mocnych nerwach (szczególnie pod koniec filmu). Niewyobrażalne sceny - także z policją żydowską traktującą swoich współbraci jak podludzi. Ujęcia kamery dantejskie, Boże, Boże, czemuś ICH/NAS opuścił! [Materiał nie ma URL - więc pewnie zniknie z sieci...]
http://www.archiv-akh.de/video...