Róża Thun   donosicielka ale trochę inaczej.

Kim byli szmalcownicy na ogół wiadomo, byli to niestety Polacy , którzy donosili na Żydów, aby często przejąć ich majątki. Takich ludzi w okupowanej Polsce było niewielu, a  Polskie Państwo Podziemne , za szmalcownictwo karało śmiercią.

Kim jest Róża Pancerfaust? To współczesna szmalcowniczka tym groźniejsza , że w odróżnieniu od szmalcowników wojennych , którzy donosili na jednostki , ta nowoczesna szmalcowniczka donosi na Polskę jako naród.

Głoszenie w zagranicznych niemieckich mediach , że  w Polsce jest dyktatura, że łamane są prawa człowieka , że nie ma samorządności,  tak może mówić tylko osoba o mentalności szmalcownika.

Efekty tego już mamy, 6 europosłów  PO głosowało w PE za wdrożeniem przeciwko Polsce, które spowodowało wdrożenie art. T, który może doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji w stosunku do naszego kraju.

To właśnie PO antyszambrując w PE była spirytus movens działań przeciwko Polsce. Po raz pierwszy w historii UE przeciwko krajowi członkowi UE został wdrożony ten artykuł , z czego może być dumna PO.
Innym precedensem było odwołanie R. Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego, za  porównanie tego babska do szmalcownika. Po raz pierwszy za słowa wypowiedziane w kraju ( za tzw.  pyskówkę) pociąga się do odpowiedzialności  europosła i do tego wiceprzewodniczącego PE. Żeby tego dokonać zmienia się regulamin, nie liczy się na korzyść osoby odwoływanej głosów wstrzymujących się i do tego przy wsparciu ludowców zarządza się głosowanie tajne.

Pozostaje jedno pytanie, dlaczego PO to robi i jakie z tego chce wyciągnąć korzyści? Stanowiska ? poklepanie po plecach? Czyli za tzw. paciorki.
 
Ps. Ponieważ w poprzedniej notce w tytule była szmalcowniczka, w związku z tym zmieniłem. Zobaczymy jak zachowa się admin.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

09-02-2018 [18:20] - RinoCeronte | Link:

Zacząłem się bać róży. Ona może dosłownie wszystko. Nawet roaming zniosła w całej UE.  Zaciągam story i z rodziną rozmawiam zawsze bez świadków. Tak już było za Stalina...

Obrazek użytkownika Andy51

09-02-2018 [20:23] - Andy51 | Link:

A światło wyłączyłeś ?

Obrazek użytkownika xena2012

09-02-2018 [19:11] - xena2012 | Link:

Skoro takie trudności były z poprzednim tytułem proponyję spojrzec na tę panią humorystycznie .Oczywiscie nie z powodu powalajacej urody i z długich szalików i tak nie ukrywajacych krótkiej szyi. Po obejrzeniu scenki w tramwaju widzę,że pani Thun to wypisz wymaluj agent007 James Bond na tropie tramwajowych faszystów. To strzelanie oczami na zmianę ze spojrzeniem spode łba,aż ciarki przechodzą. 

Obrazek użytkownika Andy51

09-02-2018 [20:25] - Andy51 | Link:

Mam takie same zdanie, to spojrzenie spod łba  dowodzi, że ta kobieta nie dobrych intencji.

Obrazek użytkownika wolnomyśliciel

09-02-2018 [22:37] - wolnomyśliciel | Link:

Kobieta?? Raczej twór kobietopodobny. U mnie wywołuje odruch wymiotny.

Obrazek użytkownika Andy51

10-02-2018 [08:23] - Andy51 | Link:

Po prostu straszny babsztyl.

Obrazek użytkownika 3rdOf9

09-02-2018 [23:58] - 3rdOf9 | Link:

Tych co donoszą na Polskę należałoby obywatelstwa pozbawiać. Oni dzisiaj sobie tak donoszą i donoszą za te tak zwane szklane paciorki a efekt będzie taki, że my wszyscy bekniemy kasę. Lemingi takoż, jako że w takim razie nie będzie, między innymi, Mieszkania Plus.

Obrazek użytkownika Andy51

10-02-2018 [08:24] - Andy51 | Link:

Za takie słowa powinna być jakaś retorsja.

Obrazek użytkownika Jan1797

10-02-2018 [09:11] - Jan1797 | Link:

Panowie, z jednej strony targowica z jej ordynarnie antypolskimi zachowaniami a z drugiej np. pani Ewa Bugała
która rezygnuje z posady, bo powyżsi mają czelność hejtować i krytykować zatrudnienie w PKN Orlen. Pisałem
wielokrotnie jako posiadający dziesiątki uprawnień i szkoleń z pełną wiedzą o tym, jak wygląda przyznawanie
takich uprawnień. To są antynarodowe, antyspołeczne i antypaństwowe, uzurpowane sobie przez kastę
osiedlonych w korycie, zachowania. Pytam, jakim prawem przestępcy internetowi, bo jak nazwać falę nacisków
decydują o zatrudnieniu w spółkach skarbu Państwa? Gdzie jest policja? Prześwietla kolejny raz Kluby Jagielońskie
po donosach o krzyżu w oknie? Co jest prawem i normą zachowania, hejt?