Międzymorze pół kroku dalej

Zderzyli się z TIR-em. Piątka ukraińskich promiędzymorskich specjalistów zginęła pod Równem. Jak podaje Wojciech Mucha, wracali z konferencji w Polsce pt. "Strategia współpracy państw Międzymorza w warunkach wojny hybrydowej". W czasach wojen informacyjnych, prostowanie zaszłości historycznych jest jeszcze trudniejsze. Dlatego, kiedy ukraiński IPN i tamtejsza edukacja - tworzące politykę historyczną tego kraju - są opanowane głównie przez neobaderowców, propolscy wykształceni specjaliści są jeszcze trudniejsi do zastąpienia. Pomódlmy się za dusze trzech politologów, działacza i dziennikarza. вічна пам'ять.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-09-2017 [09:19] - michnikuremek | Link:

Sprawa bardzo podobna.....
https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-09-2017 [21:36] - Imć Waszeć | Link:

Tak to właśnie jest, kiedy urzędasy i działacze bawią się Szerloków vs obce wywiady, zamiast trywialnie sporządzić notatkę wysłać na kilka Berdyczowów i niech się miele. Przecież oczywiste jest, że obcy mają świadomość, wykorzystują i będą wykorzystywać typowy polski burdel do swojej tajnej działalności. Znacznie taniej jest przebić oponę, zatruć kroplówkę, niż przekupić cały pion w ministerstwie, co jednakowoż wydaje się być w Polsce również możliwe. Na razie mamy jeszcze ChDiKK i długo tak pozostanie, bo PIS bawi się w rysowanie szlaczków, zamiast konkretnie posprzątać.