Jak fachowo obalić rząd PiS

 
Czy „nowe lepsze” projekty ustaw o SN i KRS napisze Pierwsza Prezes SN, w dodatku bez konsultacji z Panią Zofią Romaszewską? Wielce prawdopodobne. Państwo prezesostwo z KRS i SN przeszczęśliwi, bo bez dwu zawetowanych ustaw żadnej reformy nie będzie, to chyba oczywiste. Owszem, zostaną stworzone JAKIEŚ, ale pod dyktando środowiska walczącego o to, „żeby było tak jak było”. Nie wyobrażam sobie, żeby  większość sejmowa PiS przyjęła ustawy współautorstwa ludzi tolerujących  skandaliczne nieprawidłowości w sądach. I co dalej?
Dalej może być tylko gorzej, bo zawetowanie przełomowych ustaw o SN i KRS to nie jest jakaś śmieszna zabawa. To decyzja szkodząca Polsce bardziej niż wszystkie ujadania totalniaków i ich zagranicznych sponsorów, mogąca mieć wpływ na wszystko, także na wyniki gospodarcze. Bo jak bezpiecznie inwestować w kraju, którego Prezydent z taką beztroską stawia pod znakiem zapytania przyszłość większościowego rządu? Nie wspominając o nas, o obywatelach (tak, tak, obywatele to nie tylko ci, którzy potrafią skutecznie zastraszyć)?
Słowa cisną się takie, których staram się uniknąć, bo nie czas na rozrywanie szat. Amber Gold, Smoleńsk, złodziejska prywatyzacja i tysiąc innych afer i zbrodni – sprawiedliwe osądzenie tego wszystkiego razem z ustawami zostało wyrzucone do kosza. Nie oszukujmy się, że uda się cokolwiek jeszcze zrobić bez większości konstytucyjnej, która mogłaby odrzucać weta prezydenckie.
Wniosek może być tylko jeden. Niestety, rękami prezydenta Dudy właśnie obalono nam rząd. Wszystko jasne, boli jak cholera, ale..
Jest szansa na  Sejm bez PO, Nowoczesnej, PSL-u.
 I pomyśleć czas o Pałacu Prezydenckim, bo 2020 już za dwa lata!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

24-07-2017 [19:26] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Haha ale mnie cieszy decyzja Dudy :) Cala ekstrema na NB dostala amoku :) Warto było czekac na ten widok. 

Obrazek użytkownika danuta

24-07-2017 [19:51] - danuta | Link:

A cała agentura dziś go kocha. Od jutra znowu będzie na niego pluć.

Obrazek użytkownika xena2012

24-07-2017 [21:29] - xena2012 | Link:

Nawet nie od jutra.Tłum demonstrantów własnie protestuje pod Pałacem Prezydenckim.

Obrazek użytkownika ASPAL

24-07-2017 [19:54] - ASPAL | Link:

Pragnę przypomnieć,że między innymi dzięki "tej ekstremie" PAD został wybrany prezydentem Rzeczypospolitej...a Pański wpis jest mówiąc oględnie nie na miejscu,bo póki co to Targowica dostała orgazmu z radości.Mam nadzieję,że przysłowie"...daj mu palec a chwyci całą rękę..." jest Panu znane?

Obrazek użytkownika Jabe

24-07-2017 [21:24] - Jabe | Link:

Rzecz w tym, że sama ekstrema nie wystarczyła. On musi o tym pamiętać, jeśli liczy na reelekcję. Zresztą gdzie była ta ekstrema przez ostatnie dni?

Obrazek użytkownika Domasuł

25-07-2017 [01:25] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

No w końcu mogę w czyms się zgodzić z Jabem

Obrazek użytkownika spike

25-07-2017 [02:30] - spike | Link:

Haha ale mnie cieszy decyzja Dudy :)"

to pan jest syn, nie dopowiem czyim ?
Zaprawdę powiadam Panu, jeżeli wpadnie w łapy mafii sędziowskiej, to z pewnością nie wezmą pod uwagę Pańskiego zadowolenia z prezydenckiego veta, to jest gałąź, na której siedzą wszyscy, tylko idita tego nie widzi i UBewatele.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-07-2017 [19:42] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jeśli ktoś obali rząd pisowski to tym kimś będą sami pisowcy i ich media. Jeśli dla Prezesa i jego otoczenia każdy niezgadzający się z jego zdaniem to zdradziecka morda i kanalia, a dla jego mediów utrzymywanych przez wszystkich Polaków, nie tylko pisowców, protestujący na ulicach to, albo pogardzane przez pisowców lemingi albo dzieci ubeków to rząd Prezesa będzie mieć krótki czas życia. Na co liczę. 

Obrazek użytkownika danuta

24-07-2017 [20:20] - danuta | Link:

Pochlebiasz mi, trolliku! Naprawdę takie to dla was ważne?

Obrazek użytkownika stanP

25-07-2017 [06:35] - stanP | Link:

Zgadzam sie z Pania.

Obrazek użytkownika Kaciszek

25-07-2017 [03:24] - Kaciszek | Link:

Dla Kaczyńskiego "zdradziecka morda i kanalia" to nie ci, "niezgadzający się z jego zdaniem" ale ci, którzy brali udział w morderstwie smoleńskim - co właśnie wyszło na jaw przy ekshumacjach.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

24-07-2017 [22:53] - Goral Supreme | Link:

Tak naprawde uwalona reforma Sadownictwa ( slysze od '89 roku,ze zmiany sa potrzebne tylko czas jest nieodpowiedni ) jak i uwalone nadchodzace Referendum Konstytucyjne (ktory glupiec na nie pojdzie) ?.jest tylko rykoszetem ...
Chodzi tutaj o strefę wpływu IV Rzeszy.
Po telefonie Merkel do nowego  windyka Polskiej masy upadlosciowej wszystko juz jest jasne jakie sa priorytety..i kto tutaj rzadzi..
JHa i moi przyjaciele stoimi za Kaczynskim a jak dudusiowi nie podoba sie Prokurator Generalny to dusia usuniemy a Prokuratora zrobimy Prezydentem...
Dudus juz przegral..te 2 lata ktore mu zostaly to bedzie dlugie konanie..

Obrazek użytkownika Dorota M

24-07-2017 [23:10] - Dorota M | Link:

Tak rzadko jest pani na Niezaleznej, a szkoda.  Pozdrawiam. Na rozmowach niedokończonych w radiu Maryja, Min. Macierewicz apelował do Polaków, żeby byli gotowi na poparcie rządu, w tej wojnie hybrydowej. Na prezydenta niestety liczyć nie możemy. PAD założył, że siłom zewnętrznym i zdrajcom polskim uda się obalić nasz rząd i chce pomimo to wygrać wybory, w komitywie z siłami nam wrogimi i pozostac na powierzchni polityki, zamiast być z nami, co obiecywał w kampanii wyborczej, chwaląc sie że jest "niezłomny". To powinno nas zmobilizować do walki, na obecność i czuwanie.
 

Obrazek użytkownika tomo1958

24-07-2017 [23:31] - tomo1958 | Link:

Właśnie Duda pogrzebał swoją reelekcję tylko pytanie co w zamian dostał od makreli.

Obrazek użytkownika Boruta

25-07-2017 [00:33] - Boruta | Link:

Totalna opozycja już domaga się głów ministra sprawiedliwości, marszałka sejmu i senatu, ... a w dalszej kolejności jest Prezydent Duda, chociaż dzisiaj jeszcze o tym nie wie lub tylko udaje, że nie wie ...

tak czy siak ... PAD nie ma szans na drugą kadencję .... PiS zresztą też ... bo większość zdroworozsądkowych patriotów opowie się za bardziej bezkompromisową i wolnościową opcją (ja np. mam zamiar włączyć się w budowę struktur IPP, gdyż interesuje mnie wolność a nie żeby jakaś władza się o mnie troszczyła, wystarczy, że stanie ona na straży mojej wolności, a sędziów to ja i inni wolni obywatele sami sobie wybierzemy) (zaznaczę tylko, że najbliższe lata w Europie nie będą podobne do tych jakie przeżyliśmy do tej pory, i nic tego już nie odczaruje ... "lewactwo" nie ma szans, bo nowi mieszkańcy zaproszeni do Europy nie będą się z nim certolić ...a te już niedługo będzie skamlać o ratunek, który nie nadejdzie )

Obrazek użytkownika ilona

25-07-2017 [07:15] - ilona | Link:

Cokolwiek zrobi PAD to teraz pudrowanie własnego trupa .
od 24 lipca -jak dla mnie -to już koniec wolnej Polski( a przynajmniej nadziei na tę wolność)
Po pierwsze media, po drugie PKW, po trzecie Sądy-  taki powinien był być porządek rzeczy do "załatwienia". 

Obchodzili  te trzy rzeczy wkoło ,a lisek przyszedł i zjadł .
Nie ma już nic, a za bramami czeka swołocz , która po określonym czasie ,od lewaków i liberałów zacznie czystkę, aby wprowadzić nowe ICH zasady życia.
Konasz Polsko-,że nie pierwszy raz -owszem -ale to już ostatni , Europa Cię pociągnęła do grobu  , a PAD podał jej ręce.
Możliwy kierunek---->europejska rozpierducha na całego, albo senny marazm z pilnowaniem własnego stolca  bo polskość to nienormalność.

PS te ciągłe zaśpiewy polskiego HYMNU NARODOWEGO  na  "obywatelskich" spędach -nieźle wyglądają w TVN- Ech 

 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

25-07-2017 [09:27] - Goral Supreme | Link:

Od Shakespeare po Awangarde..
Szykuje sie nam Oskar.
Dudus ,wybitny aktor teatralny i filmowy w ostatnich czasach stworzyl niezapomniane i ponadczasowe role aktorskie..
Wpierw zwrocil na siebie uwage ,elegancka rola Bolka  w "Czlowieku z Tektury" (to ten co jest ZA a nawet PRZECIW)
Nastepnie"odpalil "  w roli Barona Munchausena (ponoc bidok nic nie wiedzial o pisanej przez 2 ostatnie lata ustawie o reformie sadownictwa) w ktorej to zagral role Hudeiniego ( bowiem w trakcie jej tworzenia ,CZYNNIE wnosil poprawki i byl konsultowany)
Nastepna rola to klasyka ..Brutus z Juliusza Cezara..Scena zadania ciosu w plecy Kaczynskiemu (bratu ,jego ponoc poprzedniego mentora) przejdzie do Histori Polskiego Kina...
Przejscie do Dramatu Historycznego w odegraniu roli Reytana ,tylko podkreslilo jaki potencjal i glebie ekspresji jaka Dudus posiada..
Zachwyty fachowcow z Niemiec i Zachodniej Europy wzbudza  jego ostatnia rola z Krola Lear gdzie w mowie tronowej zapowiada o rzadzeniu za pomoca Edyktow Krolewskich i tworzeniu Aktow Legislacyjnych w stylu Jedi z klasyki Georga Lucasa, Gwiezdne Wojny...
Niewatpliwie Hollywood ma problem...Oscar pewny ..tylko z jakiej kategori ?
Ja obstawiam ,ze za role Judasza w jego najnowszej kreacji " Kolejna Zdrada Polski ,numer 1227)