Specjalistka od dorsza w kom.spraw zag. TW Znak też coś dost

Specjalistka od dorsza w kom. spraw zag. TW Znak też coś dostał
 
Jacek Saryusz –Wolski po wyrzuceniu go z PO za wrażenie zgody na kandydowanie na  Przewodniczącego Rady Europy przeciwko dotkniętemu przez Boga wielkim geniuszem Donalda Tuska , stracił również miejsca w komisjach , w których zasiadał .

Nie wiem czy Pitera jest dotknięta geniuszem, ale na pewno ma coś z „deklem”. Ta słynna tropicielka dorsza , została członkiem komisji spraw zagranicznych i komisji spraw konstytucyjnych Parlamentu Europejskiego, na miejsce Sariusza –Wolskiego.

Nie wiem co ta kłamczucha ma wspólnego ze sprawami zagranicznymi, ale skoro sprawdziła się w dorszach, to wyznaczone przez partię zadanie w komisji spraw zagranicznych, też wykona.
TW „ Znak” trafił do komisji spraw konstytucyjnych w miejsce  Saryusza-Wolskiego.

TW „ Znak” i Juliet od dorsza to bardzo kompetentne osoby i sprawdzą się na każdym odcinku.
 
 
http://wpolityce.pl/polityka/331344-jacek-saryusz-wolski-traci-miejsca-w-komisjach-pe-zastapia-go-julia-pitera-i-michal-boni
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Biedronka

15-03-2017 [11:11] - Biedronka | Link:

Cóż wydaje się, że to już nie głupota tylko brak instynktów samozachowawczych wśród polityków unijnych zwłaszcza tych z Niemiec.

Niemcy wielokrotnie przegrywali wojny, które zaczynali i jak widać niczego się nie nauczyli. Putin triumfuje...

Obrazek użytkownika Andy51

15-03-2017 [11:50] - Andy51 | Link:

Nie wiem czy Putin tryumfuje, ale ze Niemcy przegrywają to się cieszę.

Obrazek użytkownika Biedronka

15-03-2017 [11:58] - Biedronka | Link:

Uważam, nie bez możliwości argumentacji tej tezy, że najazd islamski na Europę nie jest li tylko zasługą niemiecką. Można wyprowadzić np związek niektórych organizacji rotariańskich - nawet USA z polityką "zagraniczną" Kremla. To stara tradycja i taki związek znany jest od dawna - w takiej czy innej formie nie tylko w partiach "zielonych" w Niemczech.

Czy to jest dobre dla nas? Nie wiem. Raczej nie. Państwo polskie cierpi na dogadywaniu się Niemców z Rosją (to wiemy z historii) ale gdy Rosja zwycięża z Niemcami nie oznacza to dla nas niepodległości...To też już raczej wiemy.

Pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika Andy51

15-03-2017 [12:29] - Andy51 | Link:

Skoro pewna pani minister w Szwecji koloru beżowego chce dawać darmowe mieszkania bojownikom ISIS, żeby się integrowali, to widać , że  co najmniej w Szwecji wkrótce będzie dominować islam i to radykalny.
 http://wpolityce.pl/swiat/3315...

Obrazek użytkownika Biedronka

15-03-2017 [12:37] - Biedronka | Link:

Panie ministry i inne pracowniczki rządowe w Szwecji dostają na dzień dobry pralkę, lodówkę i mieszkanie jeśli się rozwiodą więc nic dziwnego, że ich potrzeby ludzkie sprowadzane są właśnie do tego ;).

Może to też wina nauczania biologii, bo w cywilizowanych krajach, dostrzeżono już różnicę pomiędzy kobietą a samicą ssaka czy też tym bardziej samicą owada (pająka bądź, modliszki).

Pozdrawiam :)))).
PS. Mam nadzieję, że Donaldu nabzdyczony nową/starą funkcją nie będzie szybszy w kwestii wojny europejsko/tureckiej.

Obrazek użytkownika Andy51

15-03-2017 [13:13] - Andy51 | Link:

A pomyśleć , że Szwecja to był kraj dumnych Wikingów.

Obrazek użytkownika Biedronka

15-03-2017 [13:28] - Biedronka | Link:

No właśnie. Trudno to zrozumieć do końca. Kulturowo można by pytać o to jak chrześcijaństwo w wersji protestanckiej potrafiło zaszczepić uniwersalne wartości chrześcijańskie. Wydaje się, że w Szwecji to nie do końca się udało, a na tradycji Wikingów niewiele można było zbudować trwałego i ciekawego poza komiksami z których najwyraźniej nawet sami Szwedzi nie do końca protrafią czerpać bo z tego co obserwuję to raczej nie ich rodzimy przemysł filmowy korzysta na tych historiach.
 

Obrazek użytkownika Biedronka

15-03-2017 [12:40] - Biedronka | Link:

Tak na poważnie, mam nadzieję, że PIS w Polsce poza działalnością p. Macierewicza usunie też TW z polskiej dyplomacji, bo jest ich tam wciąż za dużo!

I nie chodzi o jednego pana w Niemczech niestety.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

15-03-2017 [13:12] - Andy51 | Link:

Mam nadzieje, że stanie się to jak najszybciej.

Obrazek użytkownika Czesław2

15-03-2017 [16:25] - Czesław2 | Link:

Przecież unijni "politycy" to tylko pajacyki na sznureczkach. Może ktoś wie, na czyich? Czyje są banki, FED itp?

Obrazek użytkownika xena2012

15-03-2017 [18:16] - xena2012 | Link:

co wspólnego może mieć Pitera z Europarlamentem? Chyba tylko to że na wysokich stanowiskach siedzą najgłupsze z najgłupszych osoby. A Piterę i jej przyjaciółkę Thun od tch najgłupszych dzieli przepaść w dół.One są po prostu komiczne tak z wyglądu jak i z zachowania.Nawet Korwin -Mikke ze swoimi poglądami i zachowaniem przegrywa z nimi w podskokach..

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2017 [15:15] - Andy51 | Link:

Pitera i grafina na tych samych częstotliwościach nadają.