Min. Sprawiedliwości kryje swego bandytę bo "Służba Cywilna"

Zastanawiające jest, że NIKT z tych o których wciąż słyszymy, że są za to czy tamto odpowiedzialni, że ich takie to a takie działania spowodowały straty idące w dziesiątki, setki milionów złotych NIE SĄ nawet zatrzymani na 48 godzin. 
NIKT z aferzystów związanych z ratuszem warszawskim, NIKT z aferzystów związanych z ratuszem gdańskim, wrocławskim, łódzkim.
W ostatniej aferze NIKT odpowiadający za utratę danych PESEL. [O bandytce z Ministerstwa Sprawiedliwości, nadal tam pracującej pod koniec]. Żadna z tych osób nie jest chroniona żadnym immunitetem.

W tej ostatniej aferze PESEL państwo będące na drodze odzyskiwania godności, państwo będące kontynuatorem PRLu pozostawiło Polaków zupełnie samym sobie! Obywatelu ratuj się sam - w sytuacji, gdy można dziś na sam PESEL uzyskać kredyt - propagandówki mówią nam nie o tym, w jaki sposób jedną prostą regulacją prawną rządzący zablokują teraz możliwość wykorzystania przeciwko nam samym naszych PESELów (n.p. by nikt nie wziął na nasze nazwiska oszukańczego kredytu), tylko pierniczą i pierniczą od rana do wieczora, jak do tego "wycieku" danych PESEL doszło. A ja mam w dupie jak do tego doszło, to sobie tygodniami wyjaśniajta - ja i miliony Polaków chcemy GWARANCJI, że ten wyciek nie pogrąży mnie, czy jakichś rodzin w kompletnej nędzy! W tych danych nie chodzi tylko o numer PESEL, tam są wszystkie dane żywotne, od metryki urodzenia włącznie - nie chcę by ktoś na podstawie wyciągniętej metryki, której numer poda i odpis której sobie uzyska, wyrobił sobie całkiem legalny dowód, paszport itp, itd.

Powtórzę pytanie, czy ktokolwiek z tych wymienionych na początku aferzystów dawnej i obecnej doby został choć raz zatrzymany na 48 godzin?????????????? 

KOMPLETNIE NIKT!

Ale na 48 godzin będziesz Polaku w innych okolicznościach natychmiast zatrzymany (i to mimo, że spiszą Cię z Twego dowodu osobistego i nie ma ŻADNYCH wątpliwości, co do Twej tożsamości) otóż wystarczy, że ktoś wejdzie do budynku państwowego n.p. PKW, albo gdy zakłóci jakąś pedalską manifę, albo ktoś będzie blokować satanistyczny koncert lub zablokuje pornograficzny spektakl "teatralny", albo rzuci tortem, albo będzie - jak w Gdańsku - stał nie tak na przystanku, gdy 400 metrów obok idzie parada dewiantów!

Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, tego władzunia i sędziowie NIE podarują! Wtedy w łeb, kajdanki i na dołek! 48 godzin - mówią - każdemu obywatelowi można zaaplikować, takie prawo!

Ja się pytam, KIEDY WY SIĘ DO CHOLERY ZAJMIECIE ROBOTĄ A NIE MÓWIENIEM O ROBOCIE???

Bo już po dziurki w nosie mam tych ciągłych wiadomości, o nowych przekrętach i kolejnym ujawnionym złu, co się działo w takiej czy innej agencji i co się dzieje i co to, to to, oni nie zrobią z kolejną aferą i jak się tym zajmą po "audycie".

Tu jest konkretna bandytka przyłapana w Ministerstwie Sprawiedliwości, której włos z głowy NIE SPADŁ!!!

http://wpolityce.pl/polityka/306364-urzedniczka-z-ministerstwa-wspolwlascicielka-dzialki-przy-chmielnej-70-ukryla-ten-fakt-w-oswiadczeniu-majatkowym-sprawa-zajelo-sie-cba

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rzadowa-urzedniczka-pod-lupa-cba/fgcne0k

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1038663,title,Kontrowersje-wokol-mieszkania-corki-Bronislawa-Komorowskiego-Radny-Piotr-Guzial-domaga-sie-wyjasnien,wid,18483175,wiadomosc.html

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/piotr-guzial-oskarza-corke-bronislawa-komorowskiego-o-udzial-w-mafii/xqhfe45

Przeczytaliście Państwo idiotyczne tłumaczenie, dlaczego taka bandytka jeszcze pracuje w Ministerstwie Sprawiedliwości? Wierzyć się nie chce, że takie wygibasy i tłumaczenia mogą mieć miejsce, gdy mówi się o DOBREJ ZMIANIE i czego to my nie dokonamy!

Cholerna baba nawet nie poszła na 48 godzin, żeby jej się przypomniało, gdzie jest jej miejsce, by oddała sznurówki, stanik, pasek itp rzeczy, co by się nie ...powiesiła, lecz sobie przypomniała, że poszła do roboty w ministerstwie SPRAWIEDLIWOŚCI a nie na rabunek!!!

W tym samym czasie w wielu miejscach Polski na 48 godzin trwają rytualne znęcania się na ludźmi uczciwymi, zatrzymywanymi za byle co lub wręcz za czyny patriotyczne (obalanie "pomników" sowieckich okupantów).
Nawet przed Sądem Najniższym za to Skorumpowanym trwa protest przeciwko uwięzieniu na 10 miesięcy Zygmunta Miernika. Wiadomo już, że wobec tego więźnia nie były stosowane zasady różnego rodzaju konwencji międzynarodowych, których PRL i jej kontynuatorki, są sygnatariuszami - czy wyciągnięte zostaną konsekwencję wobec winnych??? Czy jak zwykle nie, bo to są nietykalni?

Pan Prezydent nie ma ochoty ułaskawić ludzi ze szturmu na PKW, ani wielu, wielu innych, ostatnio odrzucona została prośba o ułaskawienie Zygmunta Miernika. Wszyscy o te akty łaski do Prezydenta wystąpili i co? I NIC!

Nie do wszystkich bowiem Prezydent ma wyciągniętą rękę na znak... "pokoju". Niech tam Miernik... zdycha!

DROGA WŁADZUNIU - KOMU CHCECIE NADAL WCISKAĆ KIT o DOBREJ ZMIANIE???

A tu z braku miejsca w ramce komentarze chciałbym delikatnie ustosunkować się do  uwag Pana Admina i w kilku punktach użyć słów z oczywistej oczywistości:

1. Pani została przez Ministerstwo Sprawiedliwości przesunięta na inne stanowisko nie za dobre zachowanie lecz za udowodniony udział w aferze. Zrobiono to tak by nie stała się jej adekwatna krzywda do tego nieprawdopodobnego zła, którego się dopuściła w "świątyni sprawiedliwości". Zrobiono to tak by ukryła się w przepastnych głębinach biurokracji a my byśmy o sprawie zapomnieli skupiając się na walce z warszawską adwokaturą lub ratuszem. Demoralizuje to cały aparat państwa!

2. Tak jak afery FOZZ, alkoholowa, paliwowa, węglowa itp afera związana z bandyckim (słyszał Pan o spaleniu jednej takiej obrończyni???) przejmowaniem nieruchomości NIE MOGŁABY się odbyć bez współpracy ludzi na NAJWYŻSZYCH stanowiskach w ministerstwach - tak właśnie konkretnie ta Pani w tym konkretnym ministerstwie właśnie pełniła rolę jednej z ważnych, spinających klamer tego układu. Są dziesiątki innych klamer w dziesiątkach innych układów - to jednak nie ma nic do rzeczy. Jej udział w aferze na szczęście nagłośniła prasa a nie nakryło państwowe CBA, czy inne takie i dlatego w ogóle o tym coś wiemy.

3. Samo ministerstwo nie zaprzeczyło żadnym doniesieniom medialnym na temat udziału tej Pani we współpracy z jej  krewnymi w aferze związanej z grabieniem nieruchomości (faktu potężnej nieprawidłowości też nie zaprzeczyli) - gdyby choć linki (o osiągnięciach tej Pani) Pan Admin otworzył byłoby to dla Pana oczywiste - rzecznik potwierdzając, iż Paniusia siedzi w sprawie po pachy, wciskał nam obywatelom najzwyklejszy kit, jakoby nic nie mogli zrobić z taką osobą, ponieważ ona jest ze "Służby" i to w dodatku  "Cywilnej".
To postępowanie i tej Pani, i ośmieszającego ministerstwo urzędnika, nazwane zostało przeze mnie po dawnemu i po imieniu. Tak jak w dawnej Polsce bywało! Złodziejstwo, bandytyzm, czy to dotyczyło II RP, czy czasów komuny, czy bandyckich rządów PO-PSL było zdrowo rozpoznawane przez ludzi, którym nie pomylił się Dekalog z czasopismem opisującym aktualne mody i kierunki wiejącego wiatru. Tymczasem ocena podobnych faktów i podobnych nieprawidłowych reakcji władzy, z różnych okresów historycznych, nie zmienia się w dziennikarstwie wraz ze zmianą rządzącej opcji. Ministerstwo jest siedliskiem ludzi w większości do usunięcia ze stanowisk, zarządzane przez garstkę nowych ludzi i dopuszczanie do tego by przymykać oko na bandytierkę w dodatku w Ministerstwie SPRAWIEDLIWOŚCI nie rozwiąże żadnego problemu a wręcz przeciwnie tylko niepodległej Polsce zaszkodzi.

4. Nazwanie tej Pani bandytką pracującą w ministerstwie jest najdelikatniejszym sformułowaniem, jakie można użyć dla ocucenia usypianej opinii publicznej w tej czy w innych sprawach - na przykład w kwestii "wycieku" PESEL zamiast usypiania narodu rząd powinien demonstracyjnie skorzystać z okazji by wszyscy odpowiedzialni za to co się stało dawno gnili w areszcie, oczekując na proces, który powinien skończyć się dla tych "pilnujących" danych nas obywateli, jak i dla GIODO, jak i dla "komorników", kilkudziesięcioletnim więzieniem, z pracą w KAMIENIOŁOMACH!

5. Pana reakcje i straszenie nas wcale nie pomogą Panu Zbigniewowi Ziobrze by opanować jedno z najbardziej skorumpowanych, zaubeczonych, skomunizowanych ministerstw wykonujących przez dziesiątki lat sowieckie metody sprawiedliwości - niczym się dzisiejsze rewelacje o zajęciach jakim oddają się ludzie tego resortu nie różnią od informacji Światły z lat pięćdziesiątych - NIECH PAN POCZYTA majora Światłę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika admin

01-09-2016 [06:45] - admin | Link:

Zalecam dobieranie słów, zgodnie z ich definicją, jak np. bandyta. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Następną notkę z takim tytułem usunę.

Obrazek użytkownika JacBiel

01-09-2016 [09:11] - JacBiel | Link:

Znaczenie jak najbardziej słownikowe - bandyta, jako członek bandy rabującej (napadajacej) cudze majątki.
-------------------
Słowa banda i bandyta są zapożyczeniami z języka włoskiego, przy czym banda ma XVIII-wieczną dokumentację tekstową, bandyta dopiero XIX-wieczną (lecz w pierwotnej postaci bandyt jest już zapisany w XVI w.).
Z analizy zapisów słownikowych wynika, że początkowo wyraz banda był neutralny pod względem ekspresywnym i oznaczał 'zespół ludzi, gromadę osób połączonych wspólnym celem', por. „Zadanie to jest Epikura, czyli Metrodora, albo też innego tejże bandy”, „Bandę gachów przy sobie włóczyła” (oba cytaty pochodzą ze słownika S. B. Lindego). Następnie wyraz uzyskiwał nacechowanie emocjonalne, negatywne, pejoratywne 'zgraja, szajka', a później również pozytywne 'paczka, grupa ludzi zżytych z sobą'. Uzyskiwał też znaczenia specjalistyczne: 'orkiestra biorąca udział w widowisku teatralnym' oraz 'orkiestra wojskowa'. Wszystkie te znaczenia są związane z włos. banda 'oddział wojska z własnym sztandarem'.
Wyraz banda ma też wiele znaczeń nieosobowych, m.in.: 'ogrodzenie torów wyścigowych, saneczkowych, lodowisk', 'brzeg statku', 'listwa stołu bilardowego', a w gwarach są również poświadczone znaczenia 'belka sufitowa', 'wstęga, wstążka, kokarda'. Są to w polszczyźnie neosemantyzmy ukształtowane pod wpływem niem. Bande i fr. bande.
Wyraz bandyta 'zbój', wcześniej występujący w formie bandyt, to zapożyczenie z włos. bandito (od bando 'głoszenie, wyjęcie spod prawa’) 'wyjęty spod prawa; banita', zapewne za pośrednictwem niem. Bandit.
Krystyna Długosz-Kurczabowa, Uniwersytet Warszawski

bandytyzm «dokonywanie napadów i morderstw»
• bandyta • bandycki
jednoręki bandyta «automat do gry hazardowej poruszany za pomocą umieszczonej z boku dźwigni»

http://sjp.pwn.pl/slowniki/ban...

Obrazek użytkownika admin

01-09-2016 [13:20] - admin | Link:

Taki Kolega mundry, to zamiast cytatów niech udowodni, że ta "bandytka" napada i łupi innych a ministerstwo ją dodatkowo w tym procederze ochrania. Albo będziemy pisali normalnie, albo utoniemy w powodzi negatywnych emocji, pomówień i być może procesów. Ale jeszcze jestem ja, więc oczywiście do tego nie dopuszczę. I niech mnie Kolega więcej o ochronę nie prosi. Poczytałby sobie trochę więcej niż jednego "piźniętego" komentarza, to by się tu nie wpisywał, tylko walczył o przeżycie na swoim blogasku.

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

01-09-2016 [14:41] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

w komentarzu za mało miejsca więc pozwoliłem sobie dopisać w tekście kilka punktów związanych z Pana Admina troską

Obrazek użytkownika JacBiel

02-09-2016 [06:34] - JacBiel | Link:

Nie prosiłem o ochronę, tylko o to, żeby wziął się Pan do roboty i zablokował trolla, który poza obelgami nie pisze nic innego. Ale to bywalec przecież. Z taką moderacją NB zamienią się niebawem w szambo. Niekompetencja pełna, pomijając przewrażliwienie na punkcie pisowskich działaczy - mdło się robi, jak sie patrzy na to nadskakiwanie.

Obrazek użytkownika admin

02-09-2016 [07:36] - admin | Link:

Powinien być ban. Za fałszywe oskarżenia, za "szambo", którego akurat za wszelką cenę chcę tu uniknąć, ochraniając nawet takich zaprzysięgłych wrogów PiS jak Kulega. Kulega pomyśli nad znaczeniem słów, których używa i zastanowi się, czy wspieranie innych rozjuszonych negatywnymi emocjami, tracącymi kontakt z rzeczywistością, nie robi właśnie z NB szamba.

Obrazek użytkownika JacBiel

02-09-2016 [10:47] - JacBiel | Link:

O czym chce Pan dyskutować, skoro nie uznaje Pan nawet argumentów ze słownika PWN, bo to są brzydkie słowa oh, oh, wymierzone w pisowski obecnie resort.

Albo jak chce Pan przeciwdziałać szambu, samemu używając sprytnego neologizmu "piźnięty" który jest zlepkiem słów pizda i pierdolnięty, i udaje Pan że deszcz pada.

Za takie "komentarze" to się bierze w mordę, jakby Pan nie wiedział, a Pan zamiast to tępić, sam propaguje i wspiera.

Poziom rynsztoka osiągnięty.

Obrazek użytkownika admin

02-09-2016 [11:05] - admin | Link:

Pan po raz kolejny fałszywie oskarża. Nie "propaguje i wspiera", tylko nie dopuszcza do publikacji. Po 1 zwróceniu uwagi na problem. Proszę albo czytać ze zrozumieniem komentarze na własnym blogu, albo spytać autora, czy kolejny "piźnięty" koment przeszedł.I ze słownikami mi tu proszę nie wyjeżdżać, tylko udowodnić, że ta pani jest expressis verbis "bandytką" a ministerstwo wspiera ją w bandyckim procederze.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

02-09-2016 [12:44] - StachMaWielkieOczy | Link:

Ziew.. Panów przepychanki zaczynają być nudne.

Wychodzi jednak na to ze to JacBiel ma Pana w tym rogu gdzie chce Pana mieć...
a Pan się tylko ciągle tłumaczy.. ; )

@JacBiel .. proszę nie denerwować Admina bo Pana znowu zabanuje na 2 godziny tak w nocy z poniedziałku na wtorek miedzy pierwsza a trzecia nad ranem i będzie Pan miał znowu za swoje ; )

Obrazek użytkownika admin

02-09-2016 [13:08] - admin | Link:

Tłumaczę się, że nie jestem wielbłądem i doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Ban to broń ostateczna..

Obrazek użytkownika JacBiel

02-09-2016 [14:28] - JacBiel | Link:

W ogóle nie jest moją intencją kogokolwiek denerwować, czy nudzić, a wręcz przeciwnie.

Bardzo dziękuję, że zaczął Pan filtrować bluzgi - poznałem to po płaczliwych narzekaniach bluzgacza.
Mam nadzieję, że resztę chwastów też Pan powyrywa - to że jest to przeważnie zaangażowany elektorat PiS, to nic nie szkodzi - a wręcz przeciwnie - PiSowi wizerunkowo pomoże taka deratyzacja językowa.

Obrazek użytkownika Paweł

01-09-2016 [08:37] - Paweł | Link:

W pełni popieram. Przypomnę, jak pozytywnie odebrana została decyzja o aresztowaniu skorumpowanej kobiety/urzędniczki(?) z Podkarpacia. Oto był sygnał: nietykalni przestają być nietykalnymi.
Ale widać standardy prowincjalne nie dotyczą wielkich metropolii, stąd strach przed działaniami logicznymi i sprawiedliwymi. Powtarzam tu moją obawę: panie Ziobro, nie ma Pan narzędzi! Także w prokuraturze. Może warto to powiedzieć przed kamerami? Zamiast pohukiwać i zapowiadać coś, co ziścić się nie może, bo: NIE MA PAN NARZĘDZI. I - miły panie Ziobro - nie chodzi o wszczęcie śledztw. Chodzi o ich pomyślne dla społeczeństwa zakończenie.

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

01-09-2016 [08:58] - GAZOSTAN | Link:

Więcej takich dziennikarzy jak Pan ogromny szacunek dla Pańskiej pracy i patriotyzmu serdecznie pozdrawiam.