​Porażka Anglików z Islandią bardziej zabolała niż Brexit

Angielska  Premier League jest uważana  za jedną z najlepszych na świecie. Grają w niej zawodnicy, których kontrakty opiewają na dziesiątki milionów  funtów. Jednak nie pieniądze, nie nazwiska grają na murawie. Na murawie liczy się ambicja i zaangażowanie , które czasami są więcej warte , niż wielcy piłkarze ich technika i sława.

Islandczycy , których jest raptem około 350 tys.  znaleźli w swoim kraju kilkudziesięciu piłkarzy, którzy zaangażowaniem, wolą walki pokonali dumny Albion. Nie porównuje wartości piłkarzy biegających po boisku, bo przewaga  angielskich piłkarzy jest miażdżąca. Wszystko wskazywało że wygra Anglia, ale boisko zweryfikowało ten pogląd.

Piłka nożna jest niemal narodowym sportem Anglików podobnie jak rugby. PŚ w rugby w dyscyplinie, którą wymyślili  Anglicy w 2015 r. były rozgrywane w Anglii, tam było jeszcze gorzej , gdyż Anglia w ogóle nie wyszła z grupy.

Na zakończenie słodka zemsta lewactwa po ogłoszeniu wyników referendum, otóż była działaczka PZPR  eurodeputowana z ramienia PO Danuta Hubner , szefowa Komisji Spraw Konstytucyjnych , ogłosiła, że język angielski nie będzie językiem urzędowym.

http://www.rp.pl/Brexit/160629...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

28-06-2016 [18:44] - Lektor | Link:

No pewno że nie będzie. Po wyjściu GB z EU języiem urzędowym będuie arabski.

Te porażki w piłce nożnej i rugby zabolały anglików, ale Brexit ?! Panie, słucham wypowiedzi głosujących za brexitem i oni są bardzo zadowoleni, a to co mówią powinni dobrze słuchać te Tuski, Junckery i inne niedouczone Szulce.

Obrazek użytkownika Andy51

28-06-2016 [21:05] - Andy51 | Link:

Jak Junckery, Schulce,Tuski i inne piździelce mają słuchać, jeżeli oni lewitują.

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

28-06-2016 [22:05] - Piotr Węcław | Link:

Anglicy byli maksymalnie zaangazowani w gre, podobnie jak Islandczycy. O zwyciestwie zadecydowalo przygotowanie taktyczne - Islandia miala pomysl jak zagrac, by wygrac. Anglicy pomyslu nie mieli zadnego, jedyne co mieli to zaangazowanie i indywidualne umiejetnosci, ale pilka nozna to sport zespolowy, gdzie liczy sie przede wszystkim taktyka. Niestety czas pospolitego ruszenia juz dawno minal nawet w sporcie. Liczy sie myslenie i realizacja skrupulatnego planu. Pozdrawiam i lacze sie z Panem kibicujac naszej dryzynie. Polska do boju!

Obrazek użytkownika Andy51

29-06-2016 [08:14] - Andy51 | Link:

Ma Pan racje, a co do Polski, Polska do boju !

Obrazek użytkownika Andy51

29-06-2016 [08:14] - Andy51 | Link:

Ma Pan racje, a co do Polski, Polska do boju !