Debile prawicy i lewicy nazywają to orzeczeniem/wyrokiem TK?

Kto nazywa stanowisko-opinię części sędziów Trybunału Konstytucyjnego wyrokiem TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO jest zwykłym DEBILEM!

To ani wyrok dziś nie zapadł, ani Trybunał Konstytucyjny nie obradował!!! Po co niezalezna.pl oraz inni piszą TK (Trybunał Konstytucyjny) Rąbiecie we własne gniazdo?

Podważacie własną wykładnię wraz z innymi z prawicy - opanujcie się ! ! !

Jeszcze wczoraj było oczywiste (i ogłosiła to słusznie Pani Premier oraz minister Ziobro), że to będzie "opinia", "stanowisko", "wypowiedź" części sędziów Trybunału Konstytucyjnego!

I słusznie!

Co takiego stało się przez wieczór, noc i początek dnia następnego, że media - telewizja, radio i prasa "prawicowa"/"patriotyczna", wysokiej rangi politycy z sejmu i senatu z PiSu oraz politycy rządowi zaczęli to gówno, które wypłynęło z ust i umysłów części sędziów nazywać WYROKIEM TK, zgodnie z propagandą TVNu i innych przekaziorów z agenturalnej strony barykady???

Czy to wpływ oglądania przekazów mediów przeciwnika i zarażenie się wścieklizną od specjalistów od propagandy przeciwnika?

Czyli manipulacja ze strony bandytów się udała?

Trzeba być DEBILEM by zarazić się tym przekazem i samemu przegrać walkę w sferze języka
Trzeba być DEBILEM i nie jest ważne, czy jest przy tym dziennikarzem, marszałkiem senatu, członkiem rządu....

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dreamer24

09-03-2016 [15:28] - Dreamer24 | Link:

Zważywszy na fakt, że niemająca żadnych podstaw prawnych "nadchodząca opinia Komisji Weneckiej" również została wylansowana przez "obrońców demokracji" do postaci "wyroku, który anuluje wybory i przywróci naszego Komorowskiego"... Nie ma co się dziwić.

Obrazek użytkownika mada

09-03-2016 [17:42] - mada | Link:

Nie pierwszy raz nasza strona przyjmuje język tych szumowin i traci przez to na jasności przekazu.
Zastanawiam się skąd ta bezmyślność, to zakrawa na V-kolumnę.

Obrazek użytkownika Lektor

09-03-2016 [18:42] - Lektor | Link:

Z lewicy rozumię wszyscy. A kto z prawicy -podaj pan jakieś przykłady bo chcemy wiedzieć którzy to tacy.

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

09-03-2016 [21:25] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

1. Proszę posłuchać Marszałka Senatu przy okazji prezentacji senator Andersówny, gdy juz do niego kierowane są pytania dziennikarzy. Proszę też posłuchać innych światłych polityków, którzy kłamstwo o "posiedzeniu TK" i "wyroku TK" łyknęli bez wahania.

2. Proszę posłuchać (są na www) wiadomości z godzin przedpołudniowych od TV Repulika po TV Trwam i Radio Maryja (czyli mediów w rekach niepaństwowych) a także te z publicznej TVP1, TVPInfo itd (podobno w rękach "naszych")

3. Proszę poczytać informacje zamieszczane na portalach "patriotycznych".

Wszystko to towarzystwo mówiło i mówiło przed południem i nadal mówi o "posiedzeniu i wytoku Trybunału Konstytucyjnego" a nie na przykład opinii części/grupy sędziów zwołanych nieformalnie/nielegalnie przez sędziego Rzepińskiego.

A tak przy okazji i na marginesie dziś stracił pracę w TVP Info bojowy dziennikarz red. Rachoń, który dużo chciał zmienić ale koniec końców niczego mu zmienić nie pozwolono i "nasi" go wyp ..... lili z roboty bo zapraszał zbyt antykomunistycznych gości (miedzy innymi Jerzego Targalskiego) nie rozumiejąc mądrości etapu i potrzeby szukania kompromisu (czyżby poszukiwanego przez górę uwikłaną swoją przeszłością?).

Nie bez powodu starożytni Sarmaci mówili "z gówna bata nie ukręcisz". Ktoś z szefostwa stracił już kontrolę nad dyrekcją zarządzającą TVP bo nad jej gówniana przeszłością ktoś inny ma kontrolę.

Zmiany coraz wyraźniej są pozorowane a szczytem ambicji jest powrót do programów z epoki Gierka.

Tak więc po TVP Kultura przyszedł czas na zwijania sztandarów w TVP Info, nie zobaczymy żadnych już ambitnych i odważnych twarzy tylko stare w rodzaju Wielowiejskiej po jednej lewackiej stronie i po patriotycznej durnowate choć pełne celebrytyzmu "prawicowe" "zasłużone twarze" twarze, które znamy od dziesięcioleci z tego że ględzą, ględzą i nic z tego nie wynika poza tym, że mają parcie na ekran i robią sobie dobrze.