Nowa TVP Kultura jak zwykle opanowana przez Gazete Wyborczą!

Od kiedy to budowanie Telewizji Narodowej ma być robione rękami lewackiej agentury - bo to już przecież przerabialiśmy za Sierowa, że ONI robili nam "narodowe" rzeczy. Specjalnej pieczy podlegały właśnie takie sprawy jak kultura, religia byśmy uważali, że "da się żyć". 
Czy my się od "nich" nigdy nie uwolnimy??? Teraz TV Narodową będą znów nam robili pogrobowcy Tygodników Powszechnych i Słowa Powszechnego, Więzi i Znaku???

oto jaki ciekawy materiał można sobie poczytać o tym, kim faszeruje się nam dziś TVP KULTURĘ:

TVP Kultura zatrudniła autorkę bluźnierczych filmików, feministkę i publicystę Gazety Wyborczej

http://prawy.pl/27924-pis-w-tv...

I jeszcze:
Nowy dyrektor TVP Kultura powierzył program "wyzwolonej artystce". Oto próbka jej "talentu". Przepraszam wrażliwych
https://youtu.be/7EzpQoDfVyo
 
bardziej obleśny teledysk jest dostępny po zalogowaniu tu: https://www.youtube.com/watch?v=VSitdEv7gUs

A poniżej w filmiku o dzielnych "katolikach" od Kiszczaka i jego poprzedników - m.in. o Wielowiejskim - "katolikiem" od wszystkiego.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika manko1492

07-03-2016 [22:07] - manko1492 | Link:

Fakty są koszmarnie nie do pojęcia. IPN w Warszawie opanowany przez haniebnych kłamców z szechterowej kloaki. TVP Kultura w łapach i lędźwiach zboczków i antypolskich kanalii. Czy to znaczy, że prezes Kaczyński, w-ce Gliński i prezes Kurski realizują antypolską politykę wyborczego g.wna?

Obrazek użytkownika maks jamnicki

07-03-2016 [22:44] - maks jamnicki | Link:

Prezes Kaczyński nie może się wszystkim zajmować. Trudno każdego łapać za rękę, co on robi.Spraw jest setki. A Warszawa w "mediach i kulturze" to Sodoma i Gomora. Tych "czystych" mentalnie statystycznie niewielu, generalnie "każdy z każdym", każdy się o kogoś tam ocierał i wrażliwość patriotyczna i narodowa w tych dziedzinach jest przytępiona. No nie wyobrażam sobie tego, żebym np. naraził współrodaków na przymusowe oglądanie gęby Sierakowskiego i.in. Bo to jak przymus, oglądasz w państwowej TV albo wyłączasz.Jest tysiące pięknych tematów a Kurski wali dalej te same mordy, zresztą nie wiem, bo już nie włączam. A oni tam tego nie czują. Jak ktoś oddycha tymi wyziewami lata całe to i czucie ma przytępione. Zresztą szkoda się denerwować, kto chce niech ogląda. Ja nie mogę bo odruch wymiotny. Nie oglądałem lata, mogę żyć dalej bez TVP.

Obrazek użytkownika Ewa G

07-03-2016 [22:23] - Ewa G | Link:

Co jest do jasnej cholery! Panie Kurski albo bierzesz się pan do roboty, albo podaj się do dymisji, bo sobie nie radzisz!

Obrazek użytkownika maks jamnicki

07-03-2016 [22:29] - maks jamnicki | Link:

Hm,dobrze że Pan to rusza. Jak przeczytałem lewacki wywiad z tym "przez wszystkich lubianym" MM, nowym dyrektorem TV Kultura, to ręce i szczęka mi opadły.Bardzo "uprzejmy i grzeczny" gość. Czyli było lewackie łajno i będzie, z dodatkiem czegoś "nowego". Otóż, gdyby dla taniości przez cały dzień puszczali tylko jakieś symfonie, przynajmniej nie było by szkody. Szkoda na to każdej złotówki a przecież pensje tam idą. Lepiej dać te pieniądze na letnie obozy zuchów, to przyszłość Polski. A lewackie "artystki" niech finansuje KOD. Trzeba się za to brać i chociaż pisać, niestety, bo przecież szkoda czasu, ale cóż. Osobiście jestem baaardzo zawiedziony. To jakiś obłęd. Jedyna stacja gdzie nie zapraszają "szerokiego spektrum wszystkich poglądów" to TV Trwam. Jeśli już ją włączam to czuję się bezpieczny, że nie będzie jakiegoś lewackiego pyska lub pyszczka.

Obrazek użytkownika foros

07-03-2016 [22:30] - foros | Link:

sorry, ale kultura, aby żyła, musi być różnorodna, wtedy rozwija się najlepiej. Zamknięta w jednym kręgu więdnie.

Obrazek użytkownika Obywatel

07-03-2016 [23:15] - Obywatel | Link:

Jestem podobnego zdania. Zdarza się, że postacie nam zupełnie obce czy niemiłe są jednocześnie ważnymi twórcami. Szczepan Twardoch, na przykład, zasłynął swego czasu skandalicznym komentarzem po ogłoszeniu jednego z wyroków SN. Niemniej, nikt nie odmawia temu pisarzowi talentu. M.M. wie co robi.
--
Dodam jeszcze, że wątek niejakiej Adu pojawił się na spotkaniu z Andrzejem Horubałą.
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Minimoa

08-03-2016 [10:01] - Minimoa | Link:

"Ważnymi twórcami"? A kto ich na tę funkcję namaszcza? Twoi guru z Czerskiej?

Obrazek użytkownika Obywatel

08-03-2016 [16:58] - Obywatel | Link:

Odpowiem żartem: dajmonion.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

07-03-2016 [23:10] - maks jamnicki | Link:

Coooo? Sorry. Różnorodność na swój koszt, to rozumiem. To jak lewacka 'artystka" sika na farbę i się w tym tarza, to ja mam uznać tą różnorodność? Albo na setki sposobów szydzi z krzyża i symboli religijnych? Państwo ma obowiązek finansować tylko to, co jest "po drodze" narodowi , a nie lewackie teatry. Niech to badziewie kompletnych beztalenci ukrytych za "sztuką nowoczesną" finansuje Soros albo Solorz a nie rząd. To nie tak, że "tolerancja" i pieniądze. Bo jak tak, to banda pederastów opanowała stanowiska w teatrach i "prezentuje" swoje chore wizje "sztuki". Ja rozumiem, że takie coś finansuje prywatny mecenas mający taką potrzebę, np GW, ale nie polski rząd. Nikt nikomu nie broni być "różnorodnym artystą" ale na swój koszt. Małe "zuchy" często nie dojadają ani nie jeżdżą na obozy bo nie ma funduszy, a jakiś " uznany artysta" Klata czy inny wciska ludziom swoje chore wypociny za pieniądze podatnika? To jest normalne? "Nowoczesna sztuka" to dzisiaj często zboczenia, to co , różnorodność w dewiacjach? Mnie nie interesuje co kto i z kim robi pod kołdrą u siebie w domu. Ale kto i co publicznie na scenie lub w TV za państwowe pieniądze interesuje mnie jak najbardziej. Trzeba te hieny, często padliniarzy "sztuki", gnać od państwowej kasy. I tyle.

Obrazek użytkownika Obywatel

08-03-2016 [00:37] - Obywatel | Link:

Rozumiem. Sądzę tylko, że należy rozróżniać dwa stany rzeczy: sytuację, w której twórca (twórca in spe) w wulgarny, odrażający sposób obraża symbole religijne czy narodowe (i jest to jego jedyny "przekaz" - profanacja ma przykryć intelektualną pustkę) i prowokację będącą częścią wartościowego dzieła, która nie przekracza granic uznanych w kręgu naszej cywilizacji.

Obrazek użytkownika JJC

08-03-2016 [00:16] - JJC | Link:

No, rzeczywiście, jeśli takie coś jak ta "wokalistka" ma występować w TVP Kultura to trzeba bić na alarm!

Obrazek użytkownika Obywatel

08-03-2016 [00:31] - Obywatel | Link:

Zgadzam się z tym, że "Adu" to pomyłka. Ale nadal ufam M. Matyszkiewiczowi.

Obrazek użytkownika HenrykInny

08-03-2016 [00:41] - HenrykInny | Link:

Nie wiem czy mam racje ...ale cos sie zlego dzieje w TVP i pochodnych tej telewizji kanalach. Coraz wiecej ludzi podlych zaczyna zatruwac te stacje. Starzy "funkcjonariusze medialni" nie chca ustapic czy nikt ich o to nie prosi ?!. Dla mnie TV zaczyna robic to samo co bylo.

Obrazek użytkownika Józef Darski

08-03-2016 [12:44] - Józef Darski | Link:

Układy i sojusze dla stanowisk. W Radio Olsztyn szefem zostaje Sobański z polecenia PiS za wyrzucanie zwolenników PiS w okresie błędów i wypaczeń tuskowych. Nagroda musi być.

Do Europy po kasiorę jedzie Belka - KO Belch, co to wbrew Skrzypkowi wziął kosztowny a niepotrzebny kredyt. Nagroda musi być.

A to tylko początek. Zmiany już sią skończyły. Infiltracja święci triumfy.

To pytanie: kto w PiS zawiera te sojusze i dlaczego?

Obrazek użytkownika Obywatel

08-03-2016 [13:48] - Obywatel | Link:

Pan, słusznie, wbija ostrogi. Pod postulatami stowarzyszenia RKW z sobotniej manifestacji (ujawnienie uzupełnienia raportu o WSI, likwidacja zbioru zastrzeżonego) ochoczo się podpisuję. Z poparcia dla Marka Belki polski rząd powinien się wycofać. Trzeba odwrócić zmiany w IPN wprowadzone za czasów PO. Przede wszystkim trzeba urealnić projekt gazu z Norwegii. Listę można wydłużać.
Tylko czy rzeczywiście sprawa TVP Kultura i sprawy powyższe mają - w doraźnej perspektywie - jakiś wspólny mianownik? Widać jakieś wzmożenie na tle kultury i kwestii obyczajowych, a umykają nam kwestie pierwszorzędne.
Duża część prawicowego elektoratu kupuje rosyjską propagandę. Rosjanie w mistrzowski sposób grają na emocjach i próbują zradykalizować nastroje - byle tylko ten "radykalizm" nie godził w ich realne interesy.
Na prawicy pojawiło się już mnóstwo "autorytetów", które rzucają jakimiś absurdalnymi oskarżeniami w stronę Antoniego Macierewicza. Dlatego, że ten wyrwał się (hiperbola) z kręgu post- czy neoendeckiego i jest symbolem (gwarantem) rozmontowywania "wojskówki". Rosjanom oczywiście taki radykalizm przeszkadza i proponują (suflują) swój własny - nagle problemem nr 1 staje się, powiedzmy, teatr.
W dalekim tle oczywiście Ruch Narodowy oraz kolega pana G. Schetyny i admirator Sławomira Petelickiego. To ma być ta "zdrowa siła", nie jakieś "mięczaki z PiS"...

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

08-03-2016 [14:04] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

To ja nieśmiało stawiam na niezastąpionego towarzysza Adama L., nieustannie obecnego przy Kaczyńskim. Adam L. słyszałem, że daje radę też w służbach specjalnych, zapalając zielone światło na powrót to tego to innego bolszewickiego szczura z przeszłości.

Czy Adama nie można jakoś prześwietlić w jakimś archiwum STASI albo zbiorze zastrzeżonym??? Bo cała jego działalność śmierdzi na kilometry i to od wielu, wielu lat.

Do tego dochodzi radosna twórczość Waszczykowskiego w placówkach dyplomatycznych w USA, gdzie plan jest taki by ludzie od Radka Sikorskiego mieli robić komuś dobrze "bo mają wejścia w USA" - wspominałem już o tym wcześniej!!!

Obrazek użytkownika Obywatel

09-03-2016 [23:06] - Obywatel | Link:

Już po odwołaniu Michała Rachonia z funkcji szefa publicystyki TVP Info - zgoda. Zmiany raczej się skończyły...
To nie tak miało wyglądać!
Stwitterowanej części ludzkości można zaproponować następującą zabawę:

#PrzywrócićRachonia!

Niech chociaż widzą, że jesteśmy wściekli!