​Bezczelne są te k***y i zuchwałe, o PO, PSL i .N

Tylko słowa dzielnego wojaka Szwejka „ bezczelne są te k***y i zuchwałe” pasują do tego co wyprawiają targowiczanie, kapusie, donosiciele a może i volksdeutcze , czyli opozycja , do której należałoby dodać  prezesa TK prof.  Rzeplińskiego , który bardziej zajmuje się polityką niż orzekaniem.

Kiedyś wieczny premier Józio Cyrankiewicz mówił „ każda ręka podniesiona na władzę ludową zostanie odcięta”. Rząd Beaty Szydło wyciągnął rękę do opozycji w geście dobrej woli proponując  opozycji kompromis w sprawie TK, proponując 8 sędziów dla opozycji 7 sędziów dla koalicji rządzącej. Co prawda ta ręka nie została odcięta przez opozycję, ale odtrącona w zamian PO zaszantażowała PAD, grzmiąc :

„Dajemy rządowi, prezydentowi i prezesowi Kaczyńskiemu dwa tygodnie na uporządkowanie spraw związanych z przestrzeganiem konstytucji w Polsce, żeby pan prezydent przyjął ślubowanie od trzech dobrze wybranych sędziów i żeby Trybunał mógł działać w pełnym składzie  i dalej,  jeśli prezydent Duda nie spełni tych oczekiwań, Platforma Obywatelska poprze rezolucję PE ws. Polski”.

No cóż, co powiedzieć o takiej partii i jej przewodniczącym nijakim Neumannem, nic tylko szantażysta, sprzedawczyk i targowiczan.

Opozycja nie mając nic do zaoferowania trzyma się sprawy TK jak tonący brzytwy, większość obywateli Polski nie rozumie tego sporu a słupki lecą w dół na razie PO ma 12% wyprzedza ją ten co przekroczył Rubikonia ze swoimi dziewczętami z .N z 22% poparciem. Wystarczy nic nie robić chodzić po TV , być aktywnym w sejmie prosząc co rusz o przerwę i proszę 22%.

Działania tego pospólstwa na różnych frontach oczerniając i donosząc na Polskę, stawia ich na równi z najgorszymi łajdakami , działającymi w historii Polski na jej niekorzyść.
 
https://www.fronda.pl/a/platfo...
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2016 [12:17] - Andy51 | Link:

Dziękuję za link.

Obrazek użytkownika xena2012

22-01-2016 [12:23] - xena2012 | Link:

PO która wydała ze swego łona tak wielkiego męża stanu jak obecny ,,król Europy'',czy europejski medrzec Wałęsa,która w swych szeregach gromadziła rozliczne autorytety i mająca ta......kie poparcie w sondażach teraz leży plackiem przed Nowoczesną błagając o koalicję,nie wykluczając nawet przejęcia.Jakoś przysiadł na tyłku Schetyna,bo nie wiadomo co dytator -demokrata Petru postanowi,kogo weźmie do siebie a kim wzgardzi.I tylko nienawiść do PiS -u została po staremu.

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2016 [12:54] - Andy51 | Link:

Sądne dni dla PO i to nie z powodu PiS a Swetru, który może spowodować wrogie przejęcie.

Obrazek użytkownika xena2012

22-01-2016 [13:40] - xena2012 | Link:

trzeba się przyjrzeć Petru czy ma na palcu pierścień znamionujący ojca chrzestnego.Zapewnw ten piercień pokornie pocałują i Kopacz i Siemioniak a nawet potomek wielkiego pisarza.Schowają głęboko rodową dumę Niesiołowski de domo Myszkiewicz,Sikoski wprawdzie nie z ,,tych'' Sikorskich i Komorowski tez nie z z tych.Tylko jedna cecha pozostanie w PO niezbywalna -arogancja dla PIS-u.

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2016 [13:51] - Andy51 | Link:

Myślę, że pójdą dalej, nie tylko będą całować go w pierścień, ale i po stopach.

Obrazek użytkownika Adam66

22-01-2016 [16:07] - Adam66 | Link:

O swetru należy pisać, że przewodzi .Nowoczesnej targowicy...

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2016 [16:39] - Andy51 | Link:

Bardzo dobre skojarzenie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-01-2016 [16:42] - Ula Ujejska | Link:

Witam

No zobaczymy jak te 22% Petru przełoży się na wyniki wyborów samorządowych, do których niewątpliwie dojdzie najdalej na jesieni tego roku. Tym razem będą to wybory według nowej ordynacji wyborczej która możliwość fałszerstw zmniejszy niemal do zera :)

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2016 [18:51] - Andy51 | Link:

Generalnie podobnie jak Pani nie mam zaufania do sondaży. Chciałbym , żeby wybory samorządowe odbyły się w tym roku na jesieni, ale wątpię czy one się odbędą.

Szacunek

Obrazek użytkownika Lektor

22-01-2016 [16:54] - Lektor | Link:

Nie wolno nam strzelać do demonstrujących, jak robili to komuniści lub postkomuniści z PO. Ale nikt nam nie zabroni chłodzenia gorących i rozpalonych nienawiścią łbów lewackich podczas różnego rodzaju demonstracji przeciwko nowemu rządowi czy Prezydentowi. A zatem dla każdej ich demonstracji należy wysłać 2-3 beczkowozy „strażackie” i lać po nich zimną wodą do czasu aż te ich łby się schłodzą i rozpoczną myśleć.

Jażeli natomiast będą podskakiwać w kołchozie europejskim, to należy: opracować strategię wyjścia ze struktur UE i przeniesienie się do EFTA (Europejskie Stowarzyszenie Wolnego Handlu - obecnie należą do niego Norwegia, Islandia, Liechtenstein i Szwajcaria), które wraz z UE tworzy Europejski Obszar Gospodarczy. Zachowalibyśmy wówczas korzyści związane z wymianą handlową z krajami Europy, a pozbylibyśmy się biurokratyczno-politycznej „czapy” Brukseli i – zwłaszcza – Berlina.

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2016 [18:53] - Andy51 | Link:

Niech podskakują jak mecenas koń, niech ich twarzą będzie alimenciarz, niech do boju zagrzewa ich propagandzista o chytrym nazwisku, jeszcze trochę a ten słomiany zapał się wypali.

Obrazek użytkownika ba.a

22-01-2016 [18:13] - ba.a | Link:

.Nowoczesna targowica najechała nasz kraj na Rubikoniu.
I tak oto,ten Nowocześnie wykształcony "zastępowy",dołączył do osoby nowocześnie wykształconego Bula.

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2016 [18:54] - Andy51 | Link:

Swetru i Bul ekipa nieliczna ale śliczna :-)

Obrazek użytkownika ba.a

22-01-2016 [18:16] - ba.a | Link:

.Nowoczesna targowica najechała nasz kraj na Rubikoniu.
I tak oto,ten Nowocześnie wykształcony "zastępowy",dołączył do osoby nowocześnie wykształconego Bula.