Czas na kontrę – KOMITET OBRONY POLSKIEJ DEMOKRACJI

Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości co do prawdziwych intencji samozwańczych „obrońców demokracji” - czyli postkomunistycznej kasty rządzącej, z przegraną Platformą Obywatelską, z postkomunistycznymi prezydentami i premierami, z oddelegowanym do obalania rządu Prawa i Sprawiedliwości Ryszardem Petru na czele – to sobotni marsz KOD pokazał, z kim mamy do czynienia. Z ludźmi, którzy w walce przeciw legalnie wybranemu polskiemu rządowi bez wahania wykorzystują metody dżihadu.
Dorośli „obrońcy demokracji” zapewne obawiali się odpowiedzialności karnej za zaprezentowanie rysunku nawołującego do zastrzelenia „Kaczora” (czyli – według ich nomenklatury - Jarosława Kaczyńskiego) i uznali, że zaprezentowanie najważniejszego postulatu KOD przez dwie małe, kilkuletnie dziewczynki  będzie o wiele bezpieczniejsze. I o wiele bardziej wstrząsające, niż gdyby to zrobili prawnicy, dziennikarze albo politycy, którym rząd Prawa i Sprawiedliwości zamyka możliwość zbijania majątków kosztem obywateli.
Tajemnicą poliszynela jest zarówno powszechna mobilizacja członków PO – Nowoczesna, PSL, SLD, dowożonych na marsze autokarami, z gotowymi transparentami i niezbędną do stworzenia złudzenia obywatelskiej demonstracji ilością flag państwowych, jak i kroplówka finansowa, mająca zapewnić marszom KOD odpowiednią frekwencję.

Czy demokracja w Polsce jest zagrożona? Wystarczy uświadomić sobie, w czyim interesie i do jakiego stopnia wypaczane jest samo pojęcie demokracji, żeby uznać, że tak.
KOD to  w istocie narzędzie do negowania demokracji, nie do jej obrony. Mamy tu do czynienia z kompletnym odwróceniem pojęć, z sytuacją, w której ludzie mianujący się obrońcami demokracji nie przyjmują do wiadomości ani demokratycznego wyboru dokonanego przez Polaków, ani faktu, że wynikiem tego wyboru jest prezydentura Andrzeja Dudy i sprawowanie rządów przez Prawo i Sprawiedliwość. Mamy do czynienia z próbą odebrania praw wyborczych większości obywateli, oddającej swój głos na partię Jarosława Kaczyńskiego. I wszystko to pod szyldem „obrony demokracji”. Z kontrapunktem wybrzmiewającym w Brukseli, Berlinie i Moskwie, o rzekomym „zamachu stanu” dokonywanym przez legalnie wybrany rząd. I znów kompletne odwrócenie pojęć. Ludzie usiłujący dokonać w Polsce zamachu stanu nazywają zamachem stanu sprawowanie rządów przez większość parlamentarną wybraną w demokratycznych wyborach. Byłoby śmieszne, gdyby nie coraz głośniejsze nawoływania rzekomych „obrońców demokracji” – do wyeliminowania Prezydenta Andrzeja Dudy, do obalenia rządu Beaty Szydło i wreszcie wybieranie małych dzieci do głoszenia konieczności zastrzelenia Jarosława Kaczyńskiego. „Wolna Polska bez Kaczora”. Tak brzmi napis nad rysunkiem. Naprawdę, żadnego marginesu na dowolną interpretację tu nie ma.

Co możemy w tej sytuacji zrobić? Organizować kontrmarsze? Tak. Ale to są działania wymagające szerokiej mobilizacji, więc z natury rzeczy incydentalne. Składać podpisy pod petycjami? Tak.  Ale ilość tych podpisów w żadnym stopniu nie oddaje rzeczywistego poparcia dla Prezydenta i rządu PiS. Pisać protesty do kłamliwych mediów? Do TVP pod obecnym zarządem, do TVN, nawołujących zupełnie otwarcie do wojny domowej i obalenia rządu, usiłujących koordynować działania KOD?
Jesteśmy aktywni w Internecie, ale w realu nie mamy narzędzi do walki z tym draństwem.
Parę miesięcy temu powstał RKW – to wystarczyło, żeby wyeliminować dużą część fałszerstw wyborczych.  Wreszcie NAPRAWDĘ wybraliśmy Prezydenta i wybraliśmy rząd. To pokazuje, jaką w istocie mamy siłę. Czy będziemy bezczynnie przyglądać się, jak stara esbecja sprzymierzona z nowoczesną mafią demoluje nam demokrację i niszczy to, co wywalczyliśmy?
W tytule tego tekstu jest propozycja utworzenia organizacji, które takie narzędzia może mieć.
Ponieważ nie wiadomo, o jaką demokrację walczą KOD-owcy Lisa, Giertycha, Neumana, Petru, Kwaśniewskiego, Wałęsy, Rzeplińskiego i paru innych, jeszcze nie do końca określonych jeśli chodzi o zasługi dla polityczne postaci, to proponuję konkret, przywracający pojęciu „demokracja” jego rzeczywiste znaczenie i zadanie:

KOMITET OBRONY POLSKIEJ DEMOKRACJI

Nieprzypadkowo wspomniałam RKW, ponieważ właśnie RKW może odegrać w tworzeniu tego obywatelskiego ruchu kluczową rolę. KOPD musi być ogólnopolski. A więc – koordynatorzy. Uruchomienie kontaktów, reaktywowanie dotychczasowych struktur, tworzenie nowych. Pomoc prawna.
Wielki ukłon w stronę Klubów Gazety Polskiej – o pomoc, o współuczestnictwo. Potrzebny będzie apel do Polaków w kraju i na całym świecie – o aktywność i wsparcie, bo uzurpatorski KOD zupełnie jawnie odbiera nam wszystkim prawa wyborcze!
Służalcze wobec postkomuny  media szermują KOD od rana do wieczora, potrwa to jeszcze parę miesięcy, więc zdążymy utrudnić im trochę zadanie. Niech ich funkcjonariusze  jedną stroną otworów gębowych ślą uśmiechy i słowa poparcia, a drugą stroną otworów gębowych plują. I niech dostaną szczękościsku od tej gimnastyki.  
Oni bronią „demokracji”, o której nie wiadomo, czy jest „demokracją ubeków, czy  „demokracją” korporacji, czy „demokracją” obcych banków, chcących powiększać w Polsce dotychczasowe zyski i wpływy – także polityczne.
Komitet Obrony Polskiej Demokracji  jest potrzebny po to, żeby reagować na draństwo stosowane w brutalnej walce z Polską,  żeby demokracji przywracać należne jej miejsce . Nasze działania muszą być umocowane prawnie, bo już dziś pojawia się konieczność złożenia paru pozwów zbiorowych – nie tylko przeciwko panu Kijowskiemu  w sprawie wykorzystywania dzieci  do nawoływania do zbrodni, ale także przeciw paru „politykom” i „dziennikarzom” nawołującym do bratobójczego mordu, czyli wojny domowej. Potrzebna jest organizacja, która na takie zagrożenia dla państwa prawa i dla demokracji będzie na bieżąco reagowała, prowadząc jednocześnie  akcję edukacyjną wśród tych, którzy z braku obiektywnych mediów nie są w stanie zrozumieć, kto jest kim i o co tak naprawdę toczy się walka.

Pewnie niektórzy zapytają, dlaczego to piszę.
Pomysł jest mój. Nie trzymałam go do dziś w absolutnej tajemnicy.
Dziś go ogłaszam i proszę o wsparcie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-12-2015 [16:26] - NASZ_HENRY | Link:

Na KOD najlepszy ©KOP - Komitet Obrony Polaków ;-)

Obrazek użytkownika danuta

20-12-2015 [16:32] - danuta | Link:

Życzenie spełnione. A poza tym chodzi o maksymalną dezorientację przeciwnika.
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika twardek

20-12-2015 [20:37] - twardek | Link:

Proponuje także KOP, ale Jako Komitet Obrony Polski. RKW i Kluby Gazety Polskiej to dobry pomysł. A Narodowcy?
---
Na S24 odezwały się syrenie głosy: panie Prezydencie, niech ich Pan zaprosi na rozmowy i sięgnijmy po porozumienie.
- albo dureń albo przewrotny łajdak, uważam bowiem, że nie należy czynić nic, dosłownie nic, co mogłoby nobilitować tych najemnych janczarów.
Trzeba natomiast monitorować bankową i wielkopowierzchniową brukselską pederastię: np. jeżeli złotówka się umacnia, to niekoniecznie jest to powód do zadowolenia... Jeżeli leci w dół, to też powód do niepokoju, w szczególności gdyby ją zbijał ktoś w rodzaju Sorosa.

Obrazek użytkownika danuta

20-12-2015 [21:16] - danuta | Link:

Jakie rozmowy mogą być prowadzone z ludźmi, którzy nie ukrywają, ze chcą fizycznie wyeliminować rząd i Prezydenta? O czym? O metodach zabijania? Naprawdę, koncyliacyjność niektórych tuzów intelektu poraża.
A co do nazwy - zależało mi na tym, żeby od razu było jasne, czego chcemy bronić i PRZED KIM. Przed chwilą dowiedziałam się, ze powstała taka inicjatywa na Facebooku - właśnie KOP. Nie zdążyłam sprawdzić kiedy, a to ważne.
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika twardek

20-12-2015 [23:33] - twardek | Link:

Ja tez pozdrawiam Młoda Damo.

Obrazek użytkownika witamina

20-12-2015 [19:11] - witamina | Link:

Popieram. Władysław

Obrazek użytkownika danuta

20-12-2015 [19:57] - danuta | Link:

Bardzo dziękuję
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Noemi

20-12-2015 [19:39] - Noemi | Link:

Dziękuję Pani Danuto za ten mądry pomysł na działanie,z umocowaniem prawnym. Popieram z całego serca. Nikt nas nie obroni, jeżeli nie obronimy się sami, a wróg jest silny i bezwzględny.

Obrazek użytkownika danuta

20-12-2015 [20:10] - danuta | Link:

Nie możemy dłużej bezczynnie patrzeć na ten KODziarski skandal. Wiadomo, do czego to zmierza, wiadomo bardzo wiele, z wysokością stawek za udział w manifestacji włącznie. Nie ma co liczyć na to, że pieniądze im się skończą. Gra toczy się właśnie o pieniądze. Proszę spojrzeć, ile oszczędności znalazł rząd Beaty Szydło w budżecie NA 2015 ROK. Gdyby nie zmiana rządu, nigdy byśmy o istnieniu tych miliardów się nie dowiedzieli. Prawdopodobnie wylądowałyby w przepastnych prywatnych kieszeniach. KOD to nie Komitet Obrony Demokracji, lecz Kasta Obrońców Dochodów. Z małym marginesem na udział ludzi tak zdesperowanych, ze za 50 złotych mogą zrobić wszystko.
Pozdrawiam serdecznie!

Obrazek użytkownika terenia

20-12-2015 [20:36] - terenia | Link:

Dziś na Facebooku został uruchomiony taki oto profil https://www.facebook.com/KOP-K...

Obrazek użytkownika danuta

20-12-2015 [21:05] - danuta | Link:

No i świetnie, byleby tylko w zbożnym celu i z zaufanymi ludźmi.
Pozdrawiam
Danuta

Obrazek użytkownika sawq

21-12-2015 [02:02] - sawq | Link:

Hej,
Dobry pomysł ale skrót trochę ciężki do wymowy.
Proponuję łatwiejszy i bardziej ogólny ale przez to też chyba lepszy.
Po prostu O K O P czyli Obywatelski Komitet Obrony Polski ..... na pewno nie na platformie, raczej na pohybel zdrajcom z Targowicy.

Czuwaj...my