Dobry tytuł, Panie Schultz! Ale dzieło podłe

Martin Schultz:. 
„To, co dzieje się w Polsce „ma charakter zamachu stanu i jest bardzo dramatyczne”.

Jako obywatelka suwerennego kraju kolejny raz brutalnie zaatakowanego przez agenturalny, do niedawna rządzący układ, jako osoba świadoma zagrożenia, jakim jest dla mojego narodu mafijno-oligarchiczna sitwa, zamierzająca usunąć Prezydenta Andrzeja Dudę i zlikwidować legalnie wybrany rząd Prawa i Sprawiedliwości - dziękuję, Panie Schulz, że tak trafnie ocenił Pan sytuację.
Nie rozumiem tylko, na jakich zasadach bierze Pan w tym zamachu czynny udział.
Polacy chcą wiedzieć, kto Pana upoważnił do podejmowania działań wspierających próby obalenia polskiego rządu i usunięcia ze stanowiska polskiego Prezydenta. Polacy chcą wiedzieć, czy to, co od Pana słyszą, jest efektem braku podstawowej wiedzy, czy konsekwencją uwikłania w skrajnie antypolską działalność.
Polacy doskonale zdają sobie sprawę z pokrewieństwa duchowego osób autoramentu Donalda Tuska, ale wiedzą też, że braki osobowościowe nie mogą być żadnym usprawiedliwieniem dla ślepej furii, z jaką osoby pokroju Donalda Tuska i jego partyjnych kolegów atakują Polaków za to, że wreszcie wybrali rząd działający w interesie Polski.
Nie putinowskiej Rosji, nie Niemiec. Polski. Jest taki kraj na wschód od Odry, Panie Schultz.
I jest taki naród, okradany od lat przez grający role polityków margines społeczny.
Polacy po prostu mieli dość tej farsy granej przez złodziei dla złodziei, Panie Schultz! I wybrali sobie rząd, który ZWYCZAJNIE,UCZCIWIE będzie rządził.

Uwierzył Pan oszustom, Panie Schultz!
Oszustom, którzy skompromitowali Pana podwójnie – wplątując w spisek przeciw Polsce i stawiając po stronie tych, którzy woleliby, żeby rząd polski zamiast rządzić – kradł. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika romekromek

15-12-2015 [04:48] - romekromek | Link:

Ale dlaczego nikt takiego tekstu nie przetłumaczy na szulcowy i nie wyśle mu wprost na jego maila?

Obrazek użytkownika Celtyn

15-12-2015 [13:13] - Celtyn | Link:

Faszyzm i komunizm takie same zbrodnicze systemy, czy lewactwo tak bardzo od nich odbiega?????

ps. A gdzie reakcja "Słońca Peru", "Prezydenta Europy", "właściciela Toli"... Cóż pewnie nie zmienił zdania, że Polska to nienormalność!

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2015 [14:09] - Gniewko | Link:

To naprawdę niesłychane szwab Schultz i jestem tego pewny w porozumieniem z Markel wspierają próbę zamachu w Polsce. U szwabów cały czas powinno się utrzymywać strefy okupacyjne. Ten naród nigdy nie będzie nastawiony pokojowo. Powinno się wystąpić na PE o usunięcie jego ze stanowiska, bo to nie pierwszy raz jak straszy Polskę.

Obrazek użytkownika jdj

15-12-2015 [14:19] - jdj | Link:

"Uwierzył Pan oszustom" - raczej sam jest oszustem i pogrobowcem Hitlera - rasizm wyłazi z tego Schujca jak szczecina z jego świńskiej gęby.