​Dlaczego PiS się tłumaczy ?

Ucichł zgiełk i opadł pył bitewny po wyborach  do Sejmu i Senatu. Zwycięzca jest tylko jeden  Prezes Jarosław Kaczyński i jego partia PiS. Wygrali w takim stosunku w jakim nie marzyło się ani SLD ani PO. Uzyskali samodzielną władzę.

Politycy PO i Zlewu przegrali , ale zostali ich harcownicy nazwani dla niepoznaki dziennikarzami. Oni zatrzymali się w rozwoju, dalej atakują PiS, tak jak robili to przez 8 lat. To co tzw. dziennikarze robią w telewizjach prywatnych nie specjalnie mnie interesuje. Telewizja partyjna dla niepoznaki nazwana publiczną wchodzi w szranki wraz z przyjaciółmi z prywatnych telewizji przeciwko PiS.

Pytam się dlaczego PiS się tłumaczy ? zdobyło mandat społeczny i wara od tego różnym Lisom, Olejnik, Żakowskim, Kraśkom et consortes  kto będzie ministrem w rządzie PiS. Solą w oku tej zgrai są dwa nazwiska, legenda opozycji Antoni Macierewicz i kryształowo uczciwy człowiek Mariusz Kamiński.

Ci sami dziennikarze milczeli a nawet schlebiali ówczesnej PO , gdy do rządu byli powoływane takie osoby jak były model Sławomir Nowak na ministra transportu, Joanna Mucha znawczyni III ligowego hokeja na ministrę sportu, teologa Terenię na ministra spraw zagranicznych, czy znającego mnóstwo języków  Schetynę, na ministra spraw zagranicznych.

Jednak wszystkich przebił mucholog a zarazem furiat jako szef  komisji Obrony Narodowej.

Posłowie i przedstawiciele PiS szerokim łukiem powinni omijać takie indywidua w ich audycjach jak Lis i Olejnik.

PiS powinien wybrać na ministrów kogo uważa za stosowne, za cztery lata będą wybory i jeżeli się nie sprawdzą będzie zmiana władzy.
 
  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

03-11-2015 [12:59] - ruisdael | Link:

Mam identyczne odczucia. Dlaczego tłumaczą się z planowanej nominacji fachowca, o krystalicznym życiorysie p. A. Macierewicza? Na pewno wolę go jako ministra MON niż przechrztę Gowina.

Obrazek użytkownika Andy51

03-11-2015 [14:12] - Andy51 | Link:

Jestem podobnego zdania.

Obrazek użytkownika Deidara

03-11-2015 [14:23] - Deidara | Link:

To akurat nieprawda, bo PO czy SLD uzyskiwały w historii lepsze wyniki wyborcze, dochodzące już do 40% PiS miało więcej szczęścia, jeśli chodzi o rozkład mandatów.

Obrazek użytkownika Andy51

03-11-2015 [16:36] - Andy51 | Link:

Szczęście sprzyja lepszym.

Obrazek użytkownika Adam66

03-11-2015 [15:02] - Adam66 | Link:

@ Deidara - PIS nie miało szczęścia tylko przypilnowało wyborów i nie wszystkie machlojki przeszły a te co przeszły to nie na taką skalę jak platfusy oczekiwały, że buraków z pslu nie wspomnę. Gdyby PIS miało więcej ludzi do pilnowania i trochę więcej szczęścia to by miało większość konstytucyjną...

Obrazek użytkownika Lektor

04-11-2015 [10:23] - Lektor | Link:

Przez niemal 8 lat PIS się tłumaczył, i naprawdę pora już zmienić tą taktykę. Teraz, po wygranych wyborach ludzie PIS-u muszą nadawać ton, a z głupich opinii po prostu się śmiać, albo je ignorować.

W sejmie należy przyjąć taktykę dławienia nienawiści w zarodku. Chodzi to przede wszystkim o Niesiołowskiego, ale nie tylko, i za każdą próbę nienawiści karać ! Karać wszelkimi metodami jakie ma do dyspozycji Marszałek Sejmu.

Tak, media, a przede wszystkim TVP, TVN muszą być zmienione. I to jak najszybciej ! Jest niedopuszczelnym dalsze oglądanie tzw. małp medialnych typu lis, kraśko czy całej tej reszty lewaków.
Żadnego finansowania takich gazet jak np. GW (żydowska gazeta dla Polaków) . Należy wybrać inne media do publikowania informacji i reklam rządowych lub spółek skarbu państwa.

I na koniec do obecnych i przyszłych – normalnych – mediów: Przestańcie pokazywać przegranych, głupich i nienawistnych. Nie drukujcie bzdurnych lub wręcz idiotycznych wypowiedzi takich osób jak np, Kopacz, Wałęsa czy Komorowski ........

P.S. Politycy PIS-u, daliśmy wam dobry mandat do pełnienia władzy – teraz żądamy od was oswagi !!!