Wybryki mono-pluralizmu

Nie ma pluralizmu bez akceptacji 'inności'. I tu właśnie najostrzej ujawniania się kompletny mętlik w kolektywnej (i intelektualnie skoletywizowanej) głowie lewactwa.

Zaczyna się od nawoływania do 'przyjęcia w objęcia' wszystkiego co odbiega od normalności. Mnie to ani ziębi ani grzeje, bo jako samolub (tj. introwertyk) mam w nosie kto kim jest, co robi (o ile nikogo nie krzywdzi), albo jak wygląda. Lubię różnorodność, więc odchylenia od tzw. normy nie wprawiają mnie w osłupienie.

Ale zaraz okazuje się, że taki czy inny odszczepieniec ma być traktowany jak wydmuszka, a ja mam mu we wszystkim ustępować. Tu mój wrodzony i głęboko zakorzeniony egoizm bierze górę - nie oddam tak łatwo mojego poletka. O, nie! Na przykład zmarły już arcybiskup (o ile dobrze pamiętam) Lyonu, Lutzinger, zwykł był mawiać, że wszyscy homoseksualiści będą mieli pierwszeństwo w kolejce do Nieba. Ja tam nie wiem, bo uczono mnie zawsze, że wyroki Niebios są niezbadane. Ale jako ułomna istota ludzka nie dam swojego miejsca w kolejce i już!

Ale niech im będzie, chcą się przepychać, to niech próbują. Tylko że i to przestaje wystarczać. Zaczyna się presja, by wszystkich ujednakowić, bo inaczej odmieńcom będzie przykro. Więc osobnicy wszelkiej płci mają nosić, na przykład, te same łaszki, żeby tożsamość jednostki była tajemnicą.

Nie ma mowy! Bo ja właśnie lubię jak każdy wygląda inaczej! A juz ubikacje zwane 'unisex' uważam za szczyt ohydztwa. Jeśli ktoś się nie umie określić, to niech siusia (pardon) gdzie chce. Ale ja znam swoje miejsce na ziemi.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Deidara

01-11-2015 [09:51] - Deidara | Link:

A mi to akurat lata koło pióra, kto jak się ubiera. Sam w liceum miałem przez to problemy, gdyż z racji tego, że byłem metalem, nauczycielom oraz szkolnym patologiom nie podobało się to.

Obrazek użytkownika Lektor

01-11-2015 [16:57] - Lektor | Link:

Aaaaa teraz wszystko jasne ! To przez to, że byłeś kiedyś metalem, to teraz wypisujesz takie głupoty !

Obrazek użytkownika Anka Murano

02-11-2015 [10:06] - Anka Murano | Link:

Choć nie lubię 'metalu', cieszę się, że są różne rodzaje muzyki. O ile nikt mnie nie zmusza do jej słuchania - bez problemu.

Obrazek użytkownika Anka Murano

02-11-2015 [10:01] - Anka Murano | Link:

Drodzy Państwo! Nie obrzucajmy się obelgami. Każdy z nas ma inne poglądy, ponieważ opieramy się na różnych doświadczeniach. Możemy się z jakimiś opiniami nie zgadzać, a nawet je aktywnie zwalczać. Ale twardą argumentacją, nie wyzwiskami!