ANTYPISOWSKA PROWOKACJA braci Karnowskich !

Zamieścili przed chwilą na swoim portalu:
"NASZ NEWS. Również profesor Piotr Gliński jest kandydatem na premiera rządu Prawa i Sprawiedliwości. Kogo wskażą władze PiS?
Jak dowiedzieli się reporterzy portalu wPolityce.pl, także profesor Piotr Gliński jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na premiera rządu Prawa i Sprawiedliwości. O koncepcji by to on, a nie typowana wcześniej Beata Szydło, stanął na czele gabinetu, bardzo głośno w różnych kręgach pisowskich. Informację tę potwierdziliśmy w kilku źródłach, w tym u osób z otoczenia Szydło i Glińskiego."...  "Także prezes PiS Jarosław Kaczyński ma, wedle naszych informacji, skłaniać się do tej koncepcji. Jak słyszymy, także Gliński nie musiałby być Prezesem Rady Ministrów na cały okres rządów"
.
Zamieszczając ten tekst sugerują że Pan Kaczyński oszukał swoich wyborców, że ma ich głęboko w d...
Sugerują tym durnym tekstem że Pan Kaczyński ma "coś z głową"...
Czy tym tekstem rozpoczynają kampanię niszczenia PISu ?
To nie jest pierwsza prowokacja mająca za zadanie zniszczenia PISu zamieszczona u nich. Przypominam o "rewelacjach" zamieszczonych u nich na kilkanaście dni przed wyborami o tym że Macierewicz będzie ministrem obrony. Ile procent poparcia straciło wtedy PIS ? Tego nie dowiemy się nigdy...
.
Grzegorz Jarzębski.
Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
https://www.facebook.com/grzeg...

cały tekst Karnowskich pod linkiem. http://wpolityce.pl/polityka/269886-nasz-news-rowniez-profesor-piotr-glinski-jest-kandydatem-na-premiera-rzadu-prawa-i-sprawiedliwosci-kogo-wskaza-wladze-pis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

27-10-2015 [21:00] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Ma Pan rację, to musi być prowokacja. Nie wyobrażam sobie, by Prezes dopuszczał coś równie idiotycznego. Wyborcy PiS wystawiliby się na pośmiewisko lemingów. Co im do głowy strzeliło?!

Obrazek użytkownika gorylisko

27-10-2015 [22:28] - gorylisko | Link:

tak jak pisał Iron... to prowokacja, chłopaki karnowskie chcą zaplusować rewolucyjną czujnościa na linii walki o pokój ale bez PiS... mam nadzieje, że to ich ostatnia kaczka...dziennikarska...

Obrazek użytkownika Studentka

27-10-2015 [21:44] - Studentka | Link:

Co za bzdury znowu? Prof. Gliński jest proponowany na Marszałka Sejmu, co wreszcie przywróci Sejmowi należny szacunek i kulturę sprawowania urzędu.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-10-2015 [22:53] - Marek1taki | Link:

@autor
News "wPolityce" stał się pretekstem do dementi, dzięki któremu PiS mógł ogłosić kandydaturę Beaty Szydło.
Pytanie czy był to pretekst zamierzony, czy sondaż, czy kontra.
A może: cieszcie się, że Szydło, bo mógł być Gliński. PO wstawieniu Marcinkiewicza do rządu, jak po wstawieniu kozy do ciasnego mieszkania w żydowskim kawale, każdy ostatecznie może odczuć ulgę.

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

27-10-2015 [23:34] - Krystyna R-M | Link:

To nie pierwsza zagrywka WPOLITYCE.PL - to bracia Karnowscy wypromowali na BOHATERA wszech czasów p. KIEŻUNA i dalej się nim posługują, to u nich p. ZAREMBA ogłosił swoją wiedzę ze SPRAWDZONYCH ŹRÓDEŁ, że p. MACIAREWICZ będzie ministrem SPRAWIEDLIWOŚCI... Się zastanawiam dlaczego u nich pisze p. JANECKI, a ostatnio dołączył p. WARZECHA, który potrafi być kontrowersyjny ale zachowuje zdrowy rozsądek... W mojej opinii, WPOLITYCE stało się NIEWIARYGODNE, a ich opinie nie zawsze pokrywają się z prawdą. PRZEPROSZĄ? ;-)

Obrazek użytkownika arabas

28-10-2015 [00:46] - arabas | Link:

Zwracam uwagę,że to nie tylko Karnowscy dzisiaj pracowicie ten wątek rozwijała w telewizji Republika p.Hejke.To już jest jakieś kretowisko.

Obrazek użytkownika Freiherr

28-10-2015 [08:45] - Freiherr | Link:

Nie wiadomo jak naprawdę było (jak było tak było, ale na pewno było by sparafrazować red.Michalkiewicza) W PiS też się gotuje.Oczywiście pomysł by to nie p.Szydło desygnować na premiera był samobójczy.Wiarygodność PiS i Jarosława Kaczyńskiego spadłaby do zera. Nie wydaje się by byli gotowi na tak ryzykowny manewr. Na razie nie popełnili poważnego błędu. PiSowcy to też zwykli ludzie ze swoimi ambicjami, emocjami, sympatiami i antypatiami. Niewykluczone, że jakąś intrygę usiłowano uknuć puszczając w obieg taka plotkę a "wpolityce" ją rozdmuchał. Zwróciliście przy okazji Państwo uwagę na to, jak kłótliwymi babami są pp.Hejke, Gargas czy Lichocka? Oglądanie prowadzonych przez nie programów czy wystąpień to tortura, przy całym szacunku dla dorobku.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-10-2015 [10:15] - NASZ_HENRY | Link:

Profesorowie i (p)osły do środka mówił Napoleon pod piramidami ;-)

Obrazek użytkownika barbariaz

29-10-2015 [13:22] - barbariaz | Link:

Czy Szanowny Pan Autor,oraz komentujący, nie mają przypadkiem jakiejś chorobliwej obsesji na tle prowokacji wobec PiS? Plotki, spekulacje w mediach, to rzecz -niestety - powszechna i pisowskie media nie są,niestety, wolne od tej przypadłości. Pan Grzegorz, w kwestii krzewienia różnych, niesprawdzonych, rewelacji,też ma sporo za uszami. Ja wiem, że to tylko blog i można wyPiSywać różne bzdury, ale może łyk zimnej wody? Ej, coś czuję, że chyba mój post zostanie uznany za wpis "stukaczki", "czekistki" i "agentki Putina". No zobaczymy, ale jeśli tak,to proszę sie nie rekalamować , jako oaza wolnego słowa.