Zaczęło się. Idą przez Bieszczady

Witold Gadowski właśnie podał na fejsbuku, iż pierwsza „pielgrzymka” islamistów pojawiła się w Bieszczadach. Ciekawe czy służby zdążą zareagować? I w jaki sposób? Bo może reakcją będzie to już kompletna inercja? To, że „pielgrzymka” ta jest już w granicach – świadczy o tym, iż już - informacyjnie - zawiodły.

Nie mam jakoś weny do długiego stukania w klawiaturę. Dlatego tylko przypomnę tezę z ostatnich wpisów. Mimo wszystko: Platforma jeszcze nie umarła! Żebyśmy mogli się obronić, żebyśmy w ogóle mogli zareagować, żeby miał kto wydać rozkaz tym leniom – musimy odzyskać państwo. Szybko! Żadnego hurraoptymizmu. Tylko praca, praca, praca!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbigniew

05-10-2015 [07:06] - zbigniew | Link:

Daj Boze obfite i wczesne opady sniegu to wiosna ich pochowamy.

Obrazek użytkownika Lektor

05-10-2015 [13:07] - Lektor | Link:

Synoptycy zapowiadają srogą zimę - bądzmy optymistami !

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-10-2015 [11:07] - NASZ_HENRY | Link:

GADowski donosi:
GADy idą przez Bieszczady ;-)

Obrazek użytkownika xena2012

05-10-2015 [13:05] - xena2012 | Link:

przeciez to Tusk zabiegał,aby ,,uchodzcy'' przedoastawali się przez Polskę.Przecież my musimy zawsze wychodzić przez szereg,w końcu Tusk myśli już o kolejnej kadencji,a Kopacz walczy o miejsce w Brukseli.

Obrazek użytkownika jdj

05-10-2015 [21:05] - jdj | Link:

Zdaje się, że Piotrowska pilnuje granicy w Bydgoszczy ...!
A Kopaczka chyba schowała się za piernikiem w klasie między dziećmi.
Ratuj się kto może?

Obrazek użytkownika Jabollissimus

05-10-2015 [21:44] - Jabollissimus | Link:

W Bydgoszczu!