ironiczny anglosas ... 1939

1 września 1939.

Wróg napadł na nasz kraj, dywizje niemieckie niszczyły nasze wsie i miasta. Mordowały niewinną ludność cywilną, mordowały kobiety i dzieci...

I teraz moja chora wyobraznia pokazuje mi młodego, wysportowanego człowieka, który zamiast chwycić za broń, by bronić swojej rodziny, swoich najbliższych, chwyta za smartfona i ucieka do innego kraju by żyć tam na zasiłkach...

Czy ja bym takiego gnoja przyjął pod mój dach?

Czy taki gnój zasługuje na pomoc, zasługuje na litość ?

W 1939 dla takich była kula z karabinu wystrzelona wyrokiem sądu polowego...

Grzegorz Jarzębski.
Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
https://www.facebook.com/grzeg...

ps. Wiem że nie było w 1939 smartfonów, dlatego napisałem że to pokazuje mi "moja chora wyobraznia". Cała reszta się zgadza. Kula w łeb i do gnoju!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

19-09-2015 [14:45] - marsie | Link:

Brawo, pozdrawiam!
(Co tu teraz na NB taka randka w ciemno, same tytuły?)

Obrazek użytkownika Art

19-09-2015 [23:34] - Art | Link:

Właśnie ironiczny anglosas ... 1939 dał dobry przykład umieszczając swe imię w tytule.Proszę uczciwych blogerów aby podążyli tą ścieżką,a to pozwoli mi uniknąć otwierania jakiegoś Cysewskiego.Niech sam się czyta.

Obrazek użytkownika Lektor

19-09-2015 [17:01] - Lektor | Link:

No, nareszcie porządna, prawdziwa notka. Też patrzę na doniesienia różnych stacji i widzę znaczną większość (ponoć 70%) młodych byczków muzułmańskich ciskających kamieniami w policję. Myślę sobie, a może byłoby lepiej tych byczków z powrotem, sfinansować im szkolenie, kupić im broń i niech bronią swojej ojczyzny i walczą z radykalnymi islamistami.

Ja po prostu nie chcę ich tu. Ja czuję jak łzy ciekną po twarzach wojowników Sobieskiego, którzy ginęli tysiącami aby nie wpuścić tych barbarzyńców do Europy. A dzisiaj ustalają (razem z tym stukniętym Tuskiem) kwoty i wciskają nam ich na siłę.

Tak, jestem ksenofobem, ale mądrym i nie chciałbym być takim który nie jest ksenofobem ale za to durnym do potęgi.

Wnisek: Wszędzie gdzie do władzy dorwała się lewica, tam głupota lewackich durniów nie zna granic. A my ? A my ich wybieramy do władzy, i jesteśmy przez nich kopani po dupach – o zgrozo ! Mam wielką nadzieję, że ta durnota zakończy się w Polsce 25.10.2015.

Obrazek użytkownika Deidara

19-09-2015 [22:38] - Deidara | Link:

I tym samym zastrzeliłby pan prymasa Polski (który w 1939 zwiał za granicę jako pierwszy z ważnych ludzi w państwie), a po nim powystrzelałby pan cały rząd z wodzem naczelnym :)