Wezwanie do 40-dniowego POSTU i RÓŻAŃCA w intencji Ojczyzny!

Pokutny Apel - wezwanie do 40-dniowego POSTU i RÓŻAŃCA w intencji Ojczyzny - z dniem 15. września - Święta Matki Boskiej Bolesnej do dnia wyborów w dniu święta Chrystusa Króla (według dawnego kalendarza)!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
POKUTY! POKUTY!! POKUTY!!! http://wp.me/p3vwgV-W2
Pokutny Apel uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę - do wszystkich Biskupów, Kapłanów, całego Duchowieństwa, do ludzi świeckich, do wszystkich Polaków, by z dniem 15 września, to jest w święto Matki Boskiej Bolesnej, rozpocząć w diecezjach, parafiach, wśród naszych rodzin 40 dni postu i modlitwy różańcowej (co najmniej jeden dziesiątek), ofiarowanie Mszy Świętej w intencji Polski.
Wraz z Maryją Królową Polski oraz pozostałymi Patronami Polski modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
Jeśli zamawiamy Mszę Świętą prosimy by poprzedzić ją modlitwą na Różańcu Świętym.
40 dni postu kończy się w sobotę przed wyborami, ale post i modlitwę różańcową kontynuować będziemy do poniedziałku, aby prawidłowo i bez fałszerstw przebiegło liczenie naszych głosów.
Niedziela wyborcza odbędzie się w dniu Święta Chrystusa Króla (według dawnego kalendarza).
Nasi przodkowie walczyli z bronią w ręku, ginęli często w strasznych cierpieniach by Polska była Polską zatem niczym wielkim w porównaniu z tym będzie nasz czterdziestodniowy post, wyrzeczenie, modlitwa różańcowa. Choć tyle za nasze grzeszne życie i za grzechy publiczne w naszej Ojczyźnie możemy ofiarować Bogu by odwrócił to zło, które atakuje Kościół i Polskę, to zło, które sprowadziliśmy na naszą Ojczyznę żyjąc tak jakby Boga nie było.
Jak powiedział Prymas Polski August kard Hlond: "Jedyną broń, której używając Polska odniesie zwycięstwo to Różaniec!"
Jadwiga Lepieszo
505075818
Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Józef Darski

10-09-2015 [18:29] - Józef Darski | Link:

Pokutować powinni wyborcy PO, Palikota, SLD, PSL i to nie 40 dni ale znacznie dłużej: o chlebie i wodzie aż wyjdziemy z katastrofy, którą nam zafundowali.

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

10-09-2015 [20:50] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

Oczywiście, że oni powinni i będą pokutować - najlepiej w więzieniu i to wiele wiele lat, okupując swe winy. Ale żeby tam trafili a nie byli poddani znów jakiejś kolejnej "grubej kresce" trzeba zmiany politycznej woli i zmiany=odrodzenia moralnego w Narodzie i wśród rządzących. Aby się to mogło dokonać musi nastąpić przełom, tego przełomu nie będzie jeśli sprawy pójdą tymi samymi torami jak do tej pory. Tu trzeba potęgi myśli i woli, aby na ten poziom się wzbić trzeba postu i modlitwy, trzeba pracy nad charakterem własnym, indywidualnym i narodowym. Pracy nad zmianami norm i nad tym by politycy-krętacze zechcieli się do tego dostosować. A więc zmiany we władzach i w oddziaływaniu na władze - tego bez zrywu moralnego nie będzie i tego bez pracy nad sobą nie osiągniemy.
Do pracy nad sobą. do nawrócenia potrzeba jest nam pomoc z wysoka, z Nieba - od naszej Królowej i od naszego Boga - inaczej będzie tak jak do tej pory, skończy się na pięknych słówkach i codzienność przykryje wiekiem trumny korupcji i partyjniactwa nasze polskie, narodowe nadzieje na zmianę.

Obrazek użytkownika xena2012

10-09-2015 [19:48] - xena2012 | Link:

post i Różaniec nie może być jedynym orężem Polaka ani jedyną reakcją na dziejące się zło jak Pan to sugeruje.

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

10-09-2015 [20:42] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

a kto mówi, że jedyną???
trzeba nie znać kultury i obyczajów przodków by w ten sposób interpretować apel o post i modlitwę przed zbliżającą się bitwą i w jej trakcie.
Proszę choćby sięgnąć do zachowań rycerstwa i samego Króla Jana III Sobieskiego przed zwycięstwem pod Wiedniem!!!
Proszę przestać pleść bzdury, jakoby post i modlitwa sama już w sobie nie była też MĘŻNYM podjęciem walki i orężem.
Tym bardziej, gdy widzimy że inny "oręż" jakoś przez nikogo nie jest używany, co szkodzi wezwanie by użyć tego oręża?
Weźmy przykład z Węgrów, którzy odzyskali swą Ojczyznę modląc się w swej IX-tej Krucjacie Różańcowej a dziś potrafią się bronić nawet przy użyciu wojska dla obrony swych granic w sytuacji gdy nie modląca się Europa nie jest w stanie zrobić NICZEGO w obronie WSZYSTKIEGO, co jeszcze ma.

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

10-09-2015 [20:37] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Autorka wcale nie sugeruje, że post i różaniec to jedyna metoda na walkę ze złem w Polsce. Wbrew pozorom mają one wielką moc, jeżeli są praktykowane z wiarą i czystym sercem. Modlitwa różańcowa obroniła Austrię przed sowietami na przełomie lat 40 i 50 tych, Węgrzy także wytrwale modlili się w swojej krucjacie przed wybraniem Orbana. Zwykle ludzkie kalkulacje nie nadążają za możliwościami Pana Boga. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie, czy w nawet maju b.r. były jakieś mocne przesłanki mówiące o tym, że Andrzej Duda wygra wybory. Byliśmy raczej skłonni zakładać, że władza ludowa pójdzie na całość i sfałszuje wybory. Okazało się, że im się jednak nogi poplątały. Moim zdaniem Kukiz został wyhodowany po to by odebrać głosy właśnie Dudzie a nie Komorowskiemu ale towarzyszom z bezpieczeństwa coś nie wyszło. Na papierze wszystko grało ale wyszło w praktyce zupełnie inaczej. Pan Bóg miał chyba z tym kupę śmiechu...