​Dorn poszedł w kamasze do PO

Dorn sięgnął bruku i poszedł w kamasze do PO. Swoją drogą to w PO tworzy się emigracyjna frakcja PiS. Dwóch wicepremierów, Giertych i Dorn, spin doktor Misiek są trzonem tego emigracyjnego przedstawicielstwa PiS w PO.

Łacińska sentencja pecunia non olet jak ulał pasuje do Dorna. Wycofał się już z polityki, poszedł na polityczną emeryturę , a tu patrzcie PO wyciągnęła pomocną dłoń i zaproponowała  drugie miejsce na liście , czyli jest szansa na kasę. Mam nadzieję, że wyborcy w stosunku do Dorna i Giertycha zachowają się tak jak w ubiegłym roku do Michała Kamińskiego.

Giertychem straszono wyborców zwłaszcza młodzież, Dorn zwany trzecim bliźniakiem autor określenia o wykształciuchach , czy powiedzenia o wzięciu lekarzy w kamasze, jest teraz twarzą PO.

Reasumując, PO w zwartym ordynku w kamaszach podąża  ku nicości.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

03-09-2015 [19:01] - xena2012 | Link:

e tam,Dorn pieprzy o ofercie złożonej przez PO.A przecież już grubo wcześniej mówiło się jak pokornie puka do drzwi Platformy,jak przymilnie merda ogonkiem byle znaleźć się na listach.Fakt ,dostąpił łaski,ale w PO nic za darmo i biedny pan Ludwik strzyka jadem spod wyszczerbionych zębów na PiS i Kaczyńskiego jak każą w umowie.Chyba jeszcze teraz nie może uwierzyć we własne szczęście,bo to przecież wołające o pieniądze kolejne żony,dzieci i kto wie czy nie komornik.

Obrazek użytkownika Andy51

03-09-2015 [19:10] - Andy51 | Link:

Jest jeden znak zapytania, czy wyborcy PO zaakceptują wykształciucha w partii, na którą zagłosują. Podobna rzecz ma się z Giertychem , a casus Kamińskiego już był.

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

04-09-2015 [09:35] - Krystyna R-M | Link:

PO jest w takim "ludzkim" kłopocie, że zbiera wszystkie ŚMIECI... i te z PiS i te lewackie TYŻ... I dadać trzeba do tej LISTY ŚMIECI ministrę oświaty!

Obrazek użytkownika Andy51

07-09-2015 [09:18] - Andy51 | Link:

To po prostu żydowska mądrość. :-)