Wkurzył mnie jeden "pisior" ! Podziękowania dla INTERNAUTÓW

Gadają że PiS wybory prezydenckie wygrał dzięki internetowi. No i trafiam na wywiad "wPolityce" z prowadzącym kampanię wyborczą Pana Dudy w internecie . Nazwiska nie pamiętam, mogę sprawdzić ale przez litość nie zrobię tego. No i dziennikarz mu wyskakuje z pytaniem : " Janusz Wojciechowski napisał na Twitterze: „John Kennedy był pierwszym prezydentem, który wygrał wybory w telewizji, Andrzej Duda jest pierwszym, który wygrał w internecie…” Zgadzasz się z tą tezą?"
A on z wypiekami skromności na twarzy odpowiada że : "internet to był takim małym trybikiem, że żyjemy w czasach co jeszcze on prawie nic nie znaczy i tak dalej i inne pierdu... "
Dobra, przypomniałem sobie. On ma na imię Paweł i jest z młodych demokratów PISu.
I jest cholernie skromny, ale dużo gada. Wywiad ma z 5 stron w internecie. Karnowscy zgłupieli. Jeden tekst na wydaniu w internecie dzielą na kilka stron. Niech zadzwonią do Igora Janke jak u niego zakończyła się taka błazenada, odpływ połowy czytelników.
Ale wracam do "młodego pisiora". Przeczytałem całe 5 stron. Skromny jest, to już pisałem. Z tej skromności coś mu się pod deklem poprzestawiało.
On myśli że to on jest ten  "internet" !
I opowiada przez 4 strony co to za profil prowadził i jakie filmiki nakręcił...
Dobra, nie będę się nad nim znęcał. Napiszę jedynie co to jest internet, może przeczyta...
Napiszę odpowiedz na pytanie dziennikarza . Napiszę jak ta odpowiedz powinna być..." „John Kennedy był pierwszym prezydentem, który wygrał wybory w telewizji, Andrzej Duda jest pierwszym, który wygrał w internecie…” Zgadzasz się z tą tezą?"
"
- Tak. Zgadzam się z tym twierdzeniem. Setki tysiący ludzi, może miliony, każdego dnia udostępniały na swoich profilach informacje o prawdziwym obliczu tej władzy. O korupcji, nepotyzmie, złodziejstwie i kłamstwach serwowanych z ich obozu a powielanych przez media. Gdyby nie internet i te setki tysięcy ludzi, którzy w swych sercach mają miłość do naszej Ojczyzny, szanse naszego kandydata w tych wyborach byłyby minimalne. To dzięki "ludziom internetu" PRAWDA DOTARŁA DO MILIONÓW POLAKÓW !..."
To dzięki tym tysiącom komentatorów np. na One..e, czytelnik tego Giewu  może  zweryfikować kłamstwa tam zamieszczane. Ten niedoceniany Facebook... To setki tysięcy tam zalogowanych udostępniało PRAWDĘ na swoich profilach, to dzięki nim kilka milionów użytkowników miało dostęp do PRAWDY a nie tylko manipulacji i zakłamania serwowanego 24 h ...
No i te parę tysięcy blogerów, zarywających noce ...
... i ludzie zamieszczający komentarze, często lepsze niż artykuły pod którymi zostały zamieszczone...
To jest potęga internetu. To dzięki tym ludziom Pan Andrzej Duda już jako Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej dostał szansę naprawy tego zniszczonego przez bandy złodziei naszego Kraju. NASZEJ OJCZYZNY !!!"

Ja nie jestem młody demokrata z PISu, ja nie jestem nawet "pisior".  Ja jestem Grzegorz Jarzębski vel ironiczny anglosas (bloger). Scieżki mojego życia są bardzo pokręcone, siedzę teraz na Londyńskiej ławeczce, siedzę tu bo walczyłem z tym systemem. Musiałem wyjechać, zostawić rodzinę...
Przyjmijcie proszę "Ludzie internetu" z moich rąk podziękowania. Dziękuję wszystkim "lajkowiczom" "udostępniaczom" "przeklejańcom" "memowcom" "komentatorom" "blogerom" i dziennikarzom piszącym prawdę. Dziękuję za to, że to dzięki WAM moja Ojczyzna dostała jeszcze jedną szansę...
Wiem, nie robicie tego dla podziękować czy sławy. Robicie to dla Naszej OJCZYZNY! 
Niech nas Bóg prowadzi do ZWYCIĘSTWA !

Grzegorz Jarzębski.

Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić*  tu :
http://www.facebook.com/grzego...
.

 
.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anka1958

31-05-2015 [22:33] - anka1958 | Link:

Pelna zgoda,gajowy w internecie jak i cala banda popaprancow zaliczala glebe.Brakuje tez podziekowania dla tysiecy ludzi,ktorzy pilnowali wyborow,a generalnie slychac zachwyty dla sztabu.Nie neguje tego co zrobili ale to byl ich obowiazek,za cos w koncu biora kase.Woda sodowa co niektorym uderzyla do glowy.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

31-05-2015 [22:57] - ironiczny anglosas | Link:

Właśnie. Też trafiłem do komisji... Zawaliłem noc. Głosu do dziś odzyskać nie mogę :)

Obrazek użytkownika marsie

31-05-2015 [23:57] - marsie | Link:

Trzymaj się, Ironiczny Anglosasie, pozdrawiam!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [19:03] - ironiczny anglosas | Link:

Trzymam się. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............ bęc!
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [20:42] - ironiczny anglosas | Link:

Trzymam się ! Aaaaaaaaaaa.... jep! Bum...
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika bazylides

01-06-2015 [00:57] - bazylides | Link:

A "my" anonimowi inetrnauci, przeklejacze i komantatorzy i poszukiwacze, googlarze i pozostali zwariowańcy cyfrowi dziękujemy też tobie.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [19:01] - ironiczny anglosas | Link:

Pzdr. :)

Obrazek użytkownika zezik

01-06-2015 [02:21] - zezik | Link:

Prawda jest taka że Duda przedewszystkim wygrał dla tego że nie przeszkadzał popełniać całej kaskady błędów swojemu przeciwnikowi skupiając się na bezpośrednim kontakcie z wyborcami.
Ta sama strategia moze być potórzona z sukcesem za kilka miesięcy bo PO czy "Sfetru" kontakt z wyborcami będa mieć zerowy bo w takowym kontakcie bezpośrednim większość elit 3RP musi liczyć się z niekontrolowanymi reakcjami do linczu włącznie.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

01-06-2015 [18:01] - HenrykHenry | Link:

-"3RP musi liczyć się z niekontrolowanymi reakcjami do linczu włącznie." - ooo to ty juz mia sie podobasz na starcie.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [19:00] - ironiczny anglosas | Link:

Ale kto by wiedział o "kaskadzie błędów" Komorowskiego gdyby nie ludzie internetu?

Obrazek użytkownika Szamanka

01-06-2015 [06:07] - Szamanka | Link:

A ja Tobie też dziękuję! Gdyby nie internet, to Ruch Kontroli Wyborów by nie zadziałał, a d wielu tylko czytających dotarły prawdziwe informacje.
Dajmy sobie spokój z takimi pistolecikami, które, z braku intelektu, partii szukają. Przykleją się i potrafią tak całe życie przejść.
Tu pozostaje nam tylko litość dla nich.
On nawet nie przewiduje, że jesienią bez internetu i nas, naszego czasu, koncepcji, wiedzy,to sobie PIS może sołtysa wybierać, co zresztą też nie wyszło. A nam i prezydentowi potrzebny jest PIS w sejmie, w rządzie, tyle że bez tych, którym nigdy na wygraniu jakichkolwiek wyborów nie zależało.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [18:58] - ironiczny anglosas | Link:

Uściski dla Ciebie :)

Obrazek użytkownika Andrzej W.

01-06-2015 [08:09] - Andrzej W. | Link:

Ale ja jestem Jastrzębski Grzegorz !

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [18:18] - ironiczny anglosas | Link:

Dobre :)
Do I Komunii Świętej przystępowałem jako Jastrzębski. Siostrzyczce się myliło. W Wojsku by wyjść na przepustkę a potem odebrać "ryczałt" podpisywałem się Jastrzębski. Biuro rachunkowe w Londynie ma dwa moje konta :) Jednym z nich jest Jastrzębski. Jak jeszcze "raczkowałem" w internecie i chciałem pozostać anonimowym komentatorem, blogerem, musiałem się rejestrować na portalach. Do tego było potrzebne założenie konta na poczcie...
Naturalnym wyborem na "anonimowego internautę " było nazwisko Jastrzębski.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! Grzegorz Jarzębski
ps. Twoje nazwisko też jest ładne. W.
fAJNIE BRZMI PO ANGIELSKU :" Dablju Dot." ... Andrzej Dablju Dot

Obrazek użytkownika Andrzej W.

01-06-2015 [19:47] - Andrzej W. | Link:

Nie byłem we wojsku. To jeszcze za Jaruzelskiego było. Odmówiłem. Szykana były, ale wybaczyłem.
Nazywam się Andrzej Wolak. Adres też mam podać ?

Obrazek użytkownika HenrykH.

01-06-2015 [09:24] - HenrykH. | Link:

Witam.Malutkie sprostowanie.Ten młody człowiek w tvp info-jak najbardziej dziękował tysiącom internautów ,za wsparcie , pomysły i fale która w internecie pozwalała pokazywać prawdę .Więc albo ten redaktor od siebie dołożył ,albo komuś zależy żeby przed następnymi wyborami ludzi zniechęcić .Być może właściciele " w polityce" należą do jedynej słusznej partii.Chodzi oczywiście o nowoczesna.pl-z panem któremu nigdy nie udało się kursów walut przewidzieć:). Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [18:56] - ironiczny anglosas | Link:

Nie oglądam tv. Mam wywiad w gazecie. Na tej podstawie pisałem. No i gratuluję panu Pawłowi medialnego wzięcia...
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika xena2012

01-06-2015 [12:26] - xena2012 | Link:

przypomnijmy sobie aktywność internautów po katastrofie smoleńskiej.Dzięki swojej dociekliwości i nieustępliwości to właśnie internauci przyczynili w jakiejs cząstce do tego,że sprawa nie przemilczana tak jak chciał Tusk i rząd,że ruszyło wprawdzie groteskowe i poczwarne ale śledztwo.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [18:54] - ironiczny anglosas | Link:

Dokładnie, na dodatek to internauci jako pierwsi odkrywali i ujawniali kłamstwa ...
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika HenrykHenry

01-06-2015 [15:00] - HenrykHenry | Link:

A ty Ironiczny rob dalej swoje !!!. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [18:52] - ironiczny anglosas | Link:

Robię ! :)

Obrazek użytkownika joawa123

01-06-2015 [19:50] - joawa123 | Link:

Trafny tekst! Mam nadzieję, że "lajkowicze, przeklejacze, memowcy" i komentatorzy do których się zaliczam - dalej będą niezależną siłą walczącą z nachalnymi kłamstwami mediów i polityków! Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [22:40] - ironiczny anglosas | Link:

No co ja Ci mogę odpowiedzieć ...?
BYLIŚMY, JESTEŚMY, B Ę D Z I E MY !
Bo PRAWDA JEST PO NASZEJ STRONIE!
Dziękuję Ci za to co robisz!
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika kat

01-06-2015 [21:38] - kat | Link:

Ironiczny
a raczej Grzegorzu .... pozdrówka dla Ciebie i dla wszystkich w sieci za udział w WOJNIE INFORMACYJNEJ , która trwa i trwac bedzie w Poslce . Teraz nam się juz namacalnie udało zmienic trendy a juz niedługo BEDZIEMY DYKTOWAC WARUNKI .......MY INTERNAUCI ..... dzięki za ten tekst i 3MAJMY SIĘ CIEPŁO ....jesień nadchodzi a z nią nowa , nasza Polska

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-06-2015 [22:25] - ironiczny anglosas | Link:

Może być Gregory :)
Było kiedyś "zima wasza wiosna nasza" a potem oni zgarnęli wszystko. Upodlili ludzi, wpędzając ich w biedę, zadowoleni z kolejnego zapierdo...o miliona a potem miliarda. Dumni ze swojej głupoty, kładąc swe głowy na poduszkach wartych rocznej pensji "robola..."
Teraz wielu z nich zastanawia się czy za to "nie położy głowy". Już ścierwa pakują walizki...

Obrazek użytkownika kat

01-06-2015 [22:29] - kat | Link:

Grzegorz
i niech się BOJĄ......pozdrówka