Pawlikowski chluba filmoteki polskiej…

Jako Polacy cieszymy się z Oscara, trzeba było się upodlić , oczernić i opluć Polaków aby go otrzymać.
I jeszcze się z tego cieszymy. W filmie pokazano jacy to jesteśmy , Żydów wymordowaliśmy polskimi rękami .No i mamy sukces. Otrzymaliśmy statuetkę za perfidne kłamstwo wobec nas samych. I jak można się cieszyć z takiego wyróżnienia? Rzygać mi się chce takim filmem, a może ja nie jestem patriotą , że  jakoś nie cieszę się z tego osiągnięcia pana Pawlikowskiego  ,tak jak prezydent RP, może powinienem razem z nim się cieszyć i mówić ,że to niesamowity postęp w promocji Polski.
I jak to ma postrzegać młode pokolenie , Boże zachowaj tych wszystkich od takiego postrzegania.
Narodzie przetrzyj oczy i obudź się z tych kłamstw , bo proces ogłupiania i czynienia bezmózgowców z Polaków,  nadal trwa. A jak może być inaczej , jak jedyna TVN zawsze powie ci prawdę . Jeśli społeczeństwu będzie wszystko jedno, nie będą reagować na takie kłamstwa, to nigdy  nie podniesiemy się z kolan i nie będziemy dumnym Narodem. Propaganda upadlania Polaków nadal trwa.
Czy Max Kolonko mówi nie prawdę?

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Andrzej W.

25-02-2015 [18:04] - Andrzej W. | Link:

Opluli nas Niemcy i jeszcze za pośrednictwem lokalnych zdrajców kazali nam za to zapłacić.
Opluli nas Żydzi i pokazali, że plucie na Polaków trzeba nagradzać. Poza zwykłą satysfakcją, działanie całkiem pragmatyczne. Plucie oskarowe zwiększy oglądalność w świecie ( czytaj : efekt plucia). A tu, niektórzy opluci, zarazem pożyteczni ... jeszcze się z tego cieszą. Oni tam naprawdę muszą mieć niezły ubaw. Z ich punktu widzenia, naprawdę warto było dać oskara.

Obrazek użytkownika zawadiaka

25-02-2015 [19:32] - zawadiaka | Link:

Myślę że to nie jest tak. Nie do końca w ten sposób. Tam są elity żydowskie i jakie tam jeszcze. Kto ich wie... Ale tu u nas, to niektórzy mogą mieć ubaw. Być może. Może nawet większy niż nam się wydaje, ale chyba jednak ze znacznie niższego i bardziej podłego poziomu. W koncu tam nie są tak małostkowi. Tam liczą pieniądze a to poważna sprawa. Dla tego płazu który tu mieszka i jak ktoś celnie zauważył, "kustoszy" majątkowi, który albo już im przypadł albo dopiero jest w planach "reparacyjnych", to może być i śmieszne nawet. Bu ci tu, są lub bywają małostkowi. Taka ich zaściankowa mać.

Obrazek użytkownika Mastiff

26-02-2015 [12:46] - Mastiff | Link:

Zastanawiam się jak długo będziemy znosić to upodlenie, kiedy Polacy wreszcie powiedzą dość! Przecież to nie możliwe , że ( wszyscy )się godzą na to opluwanie, to jakis koszmar, czy to już koniec naszego Narodu Polskiego?

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

26-02-2015 [14:22] - Seryjny-Samobójca | Link:

Jakby Pan chociaż obejrzał film to by Pan zobaczył, że żydzi są przedstawini jako komuniści, kaci, alkoholicy etc. Środowiska żydowskie też protestowały :). Ale trzeba najpierw ruszyć się z domu i obejrzeć, a nie chce się..hehe.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

26-02-2015 [16:33] - Andrzej W. | Link:

Niech nagania na Onecie.
Po linku , który wkleiła Pani Contessa tu już  nic nie zarobi.
Wiadomo było od razu, że ten jakiś Pawlikowski to w całej operacji figurant

Obrazek użytkownika contessa

26-02-2015 [02:02] - contessa | Link:

"Chluba filmoteki polskiej" - http://wpolityce.pl/smolensk/2...

Obrazek użytkownika Andrzej W.

26-02-2015 [10:06] - Andrzej W. | Link:

Wszystko było jasne od początku, tylko niektórzy pożyteczni ...potrzebują "kawy na ławę", a w niektórych beznadziejnych przypadkach pewnie i to nie wystarczy.
Dziękuję za link.

Obrazek użytkownika Mastiff

26-02-2015 [08:15] - Mastiff | Link:

Hmm...tak sobie myślę co ten człowiek sobą reprezentuje, co robi ( zrobił ) dla naszej Ojczyzny? Jest na to określenie, ale zamilczę .