Jak zwyciężyć mamy - dał nam konkret Jerzy T. a dyskusja....

To co najważniejsze jest w propozycji Jerzego Targalskiego (tak to rozumiem i z tego się cieszę oraz temu przyklaskuję z całego serca) przytoczę poniżej bo z przerażeniem zauważam, że zapiekłość dyskutantów zamiast skupić się na propozycji podanych konkretów wiodących do zwycięstwa zbacza na bezpłodne manowce "intelektualnych" rozważań rozmiękczających (bo teraz najważniejsze to przypilnowanie wyborów, gdy jasne jest już jak słońce, że je fałszują na potęgę i będą fałszować!):

http://naszeblogi.pl/52346-targowica-zaczela-odnowe

z calego felietonu najważniejsze jest zakończenie bo to jest konkret, który powiedzie do zwycięstwa o ile zostanie wprowadzony w życie i będzie jeszcze zaakcentowany
poprzez ZERO WIECZORU WYBORCZEGO W REŻIMOWEJ TV

cytuję:

Zero kolaboracji z systemem

Opozycja powinna być przygotowana do rozpoczętej już rozgrywki, by wziąć w niej samodzielny udział, a nie jedynie pozostać pionkiem w grze. Na razie mamy propozycję powszechnej amnezji i miłości jako dźwigni zwycięstwa.

Część opozycji uważa, że trzeba być grzecznym, bo wtedy zdobędziemy głosy większości wyborców, którzy boją się jakichkolwiek konfliktów i uwielbiają miłość czterech liter z batem. Zapewne wtedy specjaliści od fałszowania wyborów się zawstydzą i ujęci albo zmyleni ową grzecznością z przećwiczonego już fałszowania zrezygnują. Dlatego temat nieuniknionego sfałszowania wyborów znikł z dyskusji niepokornych dziennikarzy i analityków, którzy rozważają, co robić, by wygrać rzekomo uczciwe wybory, jak gdyby nie ujawniono stałego ich fałszowania jako metody zachowania status quo III RP. Tymczasem najważniejszym tematem dyskusji powinno być znalezienie odpowiedzi na pytanie: co robić, by uniemożliwić sfałszowanie wyborów, a gdy to się nie uda, jak obalić nielegalnie wyznaczonych prezydenta i posłów.

Już teraz powinniśmy zacząć kampanię pod hasłem: „Stop fałszowaniu wyborów” i natychmiast zacząć starania o sprowadzenie obserwatorów międzynarodowych.

Przede wszystkim musimy zapoznać opinię publiczną z metodami fałszerstw i technikami rosyjskimi, których specjalistów znad Wisły już nauczono. I nie chodzi o sążniste artykuły i rozprawy, których nikt nie przeczyta, ale o klipy wideo, pokazujące, jak się fałszerstwa robi i jak im przeciwdziałać. Musimy pokazać, jak oni będą fałszowali wybory.

Drugim krokiem jest przejście na liczenie ręczne od punktu wyborczego do danych zbiorczych, gdyż tylko ono może nas uchronić przed systemami informatycznymi, które nawet jeśli przyjmą prawdziwe dane z punktów wyborczych, automatycznie sfałszują wyniki zbiorcze. Dlatego musimy stworzyć alternatywny system liczenia, nawet jeśli nie uda się pokryć nim całego kraju, wystarczy skoncentrować siły w kilku kluczowych punktach i regionach. W ten sposób nie będą nas interesowały ani rosyjskie systemy i serwery, ani żadne inne, a fałszerze będą mogli działać bez przeszkód, my jednak przedstawimy prawdziwe wyniki wyborów, co niewykastrowana opozycja powinna wykorzystać do mobilizacji społecznej.

Zwieńczeniem niezależnego liczenia głosów powinien być nasz własny, alternatywny wieczór wyborczy i brak udziału w cyrku wyborczym telewizji reżimowych.

Najważniejszym zadaniem dla pospolitego ruszenia powinno być obsadzanie komisji wyborczych. By tam się znaleźć, trzeba zostać skierowanym przez komitet wyborczy. I teraz nastąpi godzina prawdy. Komitety wyborcze, które odmówią skierowania do komisji członków ruchu kontroli wyborów, potwierdzą zarzuty, że nie zależy im na wygranej, ale są elementem stabilizacji systemu.

Jeżeli wiele różnych i rywalizujących ze sobą komitetów wyborczych skieruje przedstawicieli bezpartyjnego ruchu do liczenia głosów, nasze wyniki będą tym bardziej wiarygodne. W całej operacji celem są bowiem niesfałszowane wybory, a nie zwycięstwo konkretnego kandydata.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Deidara

26-01-2015 [19:37] - Deidara | Link:

Dobry żart, serio. Poważnie, pan wierzy, że jakakolwiek partia by się na to odważyła?

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

27-01-2015 [02:27] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

Jesli te "jakiekolwiek" partie nie zdecyduja sie na komplementarne (pelne) zbojkotowanie USTAWIONEJ przez Komoruskiego i jego ludzi farsy wyborczej (od lat w tym sie specjalizujacych w zafalszowywaniu wszystkiego co sie da) i nie nadadza tym wyborom tym oraz kolejnym wlasnego charakteru i scenariusza TO ZNOWU ZAJMIEMY ZASZCZYTNE DRUGIE miejsce = a takowe nas ani nie interesuje ani NARODOWI nie daje NIC (poza waskiej grupie przydupasow, ktorzy nadal beda mogli brac kase ze Skarbu Panstwa). Wlasnie nie nalezy liczyc na to, że te partie pomogą - wystarczy, że nie będą przeszkadzać!!! Oraz, że zamiast w TVP czy TVN24 wystąpią alternatywnie w TV Trwam lub TV Republika
Ludziska tego dnia będą się przełączać z jednej stacji na drugą bo NIE MAJĄ zaufania do tych telewizji reżimowych - wystarczy to tylko wykorzystać
i jeśli tylko te dane będą się nie zgadzać to nie będziemy już tylko bezmyślną masą, która ma sie pogodzić z tym co ekrany matrixa nam będą chciały w głowy wdrukować!

Tylko przypilnowanie calosciowe wyborow,  wprowadzenie do komisji swoich ludzi, sprowadzenie zagranicznych obserwatorow, ktorzy w nie jednym DZIKIM kraju poznawali mechanizmy falszowania wyborow, wynajecie wlasnych wywiadowni, ktore w dniu wyborow beda takze prowadzily badanie "ex-cos tam" dajace w wielkim przyblizeniu wynik wyborow, policzenie glosow recznie, zbojkotowanie bezprawnych pczekiwan PKW dotyczacych podawania frekwencji w trakcie wyborow, wpisywania wynikow do systemu komputerowego poza protokolem papierowym, itp, itd = takie dzialnie calosciowe ma szanse powodzenia. A poniewaz na wierchuszki partii nie mozemy liczyc (no moze na dolowych czlonkow partii tak ale na gore na pewno nie) TO ODDOLNIE MUSIMY OGŁOSIĆ POSPOLITE RUSZENIE W TEJ SPRAWIE I TO NIE NA DWA TYGODNIE PRZED WYBORAMI.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-01-2015 [09:04] - NASZ_HENRY | Link:

Zakładam partie PPL (Partia Potrafiących Liczyć). Chcesz być członkiem założycielem zgłoś akces na PW ;-)

Obrazek użytkownika Stan

27-01-2015 [10:12] - Stan | Link:

Jestem do dyspozycji:stan1339@wp.pl Pozdrawiam:Stanisław Szmigielski z Piotrkowa Trybunalskiego.

Obrazek użytkownika Marek1976

27-01-2015 [14:38] - Marek1976 | Link:

A więc jeszcze raz. Jakichkolwiek myków nie zastosujecie przy pilnowaniu, oni sfałszują wybory na poziomie elektronicznego przepływu danych między jednostkami PKW. Wówczas Wy - Patrioci - będziecie mieć swoje wyniki, a oni - zaprzańcy - będą mieć swoje. I co? I nic, bo media mętnego nurtu zaordynują większości narrację, że Patrioci to oszołomy i ich wyniki są oszołomskie, a gawiedź to łyknie. Przecież nawet na dziś jest masa dowodów na to, że wybory samorządowe zostały sfałszowane. I co? I nic. Podoba mi się natomiast pomysł odcięcia się czy bojkotu, ale z tego powodu, że to dobry zaczyn do zbudowania równoległej organizacji państwowej, tzn. naszej własnej konkurencyjnej patriotycznej organizacji państwowej wewnątrz państwa tuskiego (nie nazywam tego tuskiego tworu Polską, bo Polskę to my musimy dopiero odbudować). Celem ekspandowania takiej równoległej konkurencyjnej struktury byłoby z czasem wyparcie/zastąpienie III RP (postPRL, PRL2.0) - wydmuszki zaprzańców, która istnieje tylko po to, żeby zabezpieczać interes zaborców (ruskich i pruskich) oraz ich kolaborantów. Nie mam jednak złudzeń, że to zastąpienie (czyli de facto wybicie się na niepodległość) mogłoby nastąpić dopiero gdy zaborcy osłabną (np. zachorują na islam, który będzie ich pożerał od wewnątrz). Oczywiście powstanie takiej struktury i jej ekspandowanie wymaga wieloletniej pracy u podstaw - to nie zrobi się samo. Jest również oczywiste, że taki szeroki projekt (jak również projekty medialne czy polityczne) wymaga w demokracji fasadowej osłony kontrwywiadowczej i wsparcia wywiadowczego więc i tak nie obejdzie się bez zbudowania własnej organizacji wojskowej, a na jej bazie własnych specsłużb. Bez tego wszelka efektywna działalność w demokracji fasadowej JEST NIEMOŻLIWA i zamienia się tylko w bicie piany ("znowu przegraliśmy!").

Obrazek użytkownika Braterstwo.org

27-01-2015 [19:31] - Braterstwo.org | Link:

Nikt nie przedstawił lepszej propozycji na sposób gwarantujący uczciwe wybory. Nikt nie przedstawił lepszego, pewniejszego, bardziej realnego sposobu na wyzwolenie Polski. I nikt nie zareagował na moje propozycje. Które rozesłałem do większości osób z tzw. opozycji. Bo to same Bolki są na służbie i smyczy tego POlszewickiego systemu. Dlaczego nikt nie zareagował w żaden sposób jak wysłałem Patent Gwarantujący Uczciwe Wybory http://braterstwo.org/componen... bo to same Bolki są oszukujący Polaków. Same Bolki na służbie tego POlszewickiego POstalinowskiego systemu. Nikt nie przedstawił lepszego pomysłu, włącznie z Panem Darskim. Ale też nikt nie zareagował w żaden sposób. Jak tchórze pochowali się i udają że nic nie wiedzą. Tylko krzyczą że chcą uczciwych wyborów, że chcą uczciwej Polski. Tylko jak daję prosty sposób gwarantujący rzeczywiste zmiany i szansę na zjednoczenie Polaków i wyeliminowanie zdrajców to nikt nie reaguje. Tchórze uciekają żeby nikt nie poznał prawdy na ich temat. Taka jest cała ta niby opozycja na smyczy okupantów Polski tylko oszukuje Polaków. Tu jest PATENT GWARANTUJĄCY UCZCIWE WYBORY http://braterstwo.org/componen... TU JEST RUCH KTÓRY MOŻE WYZWOLIĆ POLSKĘ http://wolanarodu.org/ Ale wszyscy ci opozycjoniści jak tchórze uciekają jak od zarazy. Żeby nie podpaść swoim mocodawcom okupującym grabiącym i rujnującym Polaków i Polskę. JESZCZE NIKT NIE PRZEDSTAWIŁ LEPSZEGO REALNIEJSZEGO PLANU NA UCZCIWE WYBORY I WYZWOLENIE POLSKI TO DLACZEGO WSZYSCY PANICZNIE SIĘ JEGO BOJĄ? BO TO BOLKI, ZDRAJCY I TCHÓRZE SĄ. Czas najwyższy żeby Polacy mogli poznać i rozpoznać i dowiedzieli się kto jest kto. Kto jest Bolek, POlszewicki KomoRuski WSIowy skundlony pachołek.

Obrazek użytkownika Marek1976

28-01-2015 [00:09] - Marek1976 | Link:

Czego ty nie ogarniasz? Wy będziecie mieć swoje wyniki, a zaprzańcy będą mieć swoje. I na kim to niby zrobi jakieś wrażenie?

Obrazek użytkownika Braterstwo.org

28-01-2015 [15:28] - Braterstwo.org | Link:

Zajrzyj pod linki jakie podałem, poczytaj, zorientuj się a potem pogadamy.
A to jeden z dowodów potwierdzających. Braterstwo właśnie po to powstało i do tego namawiam, między innymi, żeby tworzyć równoległy świat, nasz świat normalnych relacji, współpracy. Wspólnie tworzyć nasze przedsięwzięcia, interesy i rozrywkę, nasze małe światy. I zapraszać do nich, i przyjmować kolejnych chętnych do życia w normalnych zdrowych relacjach, w normalnym kraju. Czyli to o czym piszesz w swoim komentarzu. I wiele więcej.

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

28-01-2015 [03:11] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

Szanowny Panie z uwaga zapoznalem sie z Pana propozycja. Niestety nie jestem tu specjalista. Na pierwszy rzut oka rzecz wyglada przekonujaco, problem tylko w kosztach - czy Pan jest w stanie oszacowac ile kosztowalby taki system samokopiujacychs sie kart wyborczych i tego jakiegos niepodrabialnego numerowania.

Oraz co najwazniejsze czy jednak takie nadawanie niepodrabialnego numeru nie jest zlamaniem w jakis sposob "tajemnicy wyborczej" - w jaki sposob gwarantuje, ze strony inne niz oddajacy glos nie beda w stanie zidentyfikowac, kto i jak oddawal glos???

Mysle tez ze poczatkowo system ten moglby nie koniecznie wiazac sie z podlaczeniem do komputerowej sieci. Sama swiadomosc tego, ze obywatele maja kopie oddanego glosu juz bardzo powsiagaloby falszerzy.

Calosc wyglada bardzo ciekawie ale nie jestem fachowcem od tych specyficznych nazw jakich Pan uzywa i jesli Panu moge tylko cos poradzic to prosze sie bardziej skupic na opisie calosci mechanizmu i wyjasnianiu detali technicznych niz na powtarzaniu juz wczesniej przedstawionych ocen politycznych. W dodatku ze sa bardzo emocjonalne (co latwo zrozumiec lecz to zniecheca do czytania meritum o systemie proponowanym przez Pana).
Moze dlatego nie chca Pana czytac bo Pan "wali po oczach" ocenami i opiniami politycznymi - tymczasem tu trzeba sie tylko skupic na opisie technicznym calosci procesu wyborczego dokonywanego za pomoca Pana pomyslu.

Ze swej strony obiecuje, ze jesli Pan skupi sie wylacznie na tym opisie to chetnie go umieszcze na blogu podajac Pana jako autora tego pomyslu i z odnosnikiem do Pana strony.

Nie codziennie zagladam na blogi wiec nie jestem w stanie zareagowac od razu ani na ten komentarz ani na Pana ewentualna odpowiedz.

Pozdrawiam serdecznie