ANEKS DO RAPORTU WSI. UJAWNIAM !

Siedzę na ławeczce, deszcz nareszcie przestał padać. To co poniżej napiszę zna kilka osób w naszym państwie i kilka w Moskwie.

Wszyscy słyszeli o "Aneksie do raportu WSI". Co w nim jest "nikt" nie wie bo utajnił go śp. Lech Kaczyński. Prawdą jest że Pan Prezydent zapoznawszy się z tym raportem stwierdził : "Nigdy tego w tym stanie nie ujawnię". Proszę zwrócić uwagę, nie napisałem o tym że Pan Prezydent zapoznał się z aneksem. Pan Prezydent zapoznał się z raportem który miał zostać upubliczniony. Utajnił ten raport (tak powstał aneks do raportu) i zarządził ponowne jego napisanie.

W tzw. "aneksie do raportu" opisane są największe przekręty na styku służb po- PRLowskich z tzw biznesem, mediami i politykami. Opisano gdzie i do kogo wypływały dziesiątki miliardów z naszych pieniędzy rocznie. Opisano jak zniszczono przemysł, rolnictwo, przemysł stoczniowy i górnictwo. Opisano jak paru su...n synów  zdobyło swój majątek niszcząc przy okazji cały drobny i średni biznes. Niszcząc przy okazji wiele ludzi i ich rodziny. Niszcząc przyszłość Polski. W aneksie występuje ponad 40 razy nazwisko Komorowski. To wszystko jest opisane z detalami...

Pierwsza myśl. Dlaczego śp. Prezydent Kaczyński  utajnił raport z wielką szkodą dla naszej Ojczyzny? Dlaczego utajnił? Czy chciał chronić ludzi wymienionych w tym raporcie i dlatego to utajnił?

Długo dręczyło mnie to pytanie. Zbierałem informację aż wreszcie dotarłem do osoby która wie dużo  w tym temacie (wie wszystko), jest z samej góry). Po drugiej setce wódki zapytałem : "Dlaczego powstał aneks?".

- Bo osoba decyzyjna (tu padło nazwisko) uparł się żeby w raporcie wszystko pisać: nazwiska, daty, kwoty i przekręty. A że była to osoba "decyzyjna"  w komisji likwidującej WSI powstał raport którego nie mógł ujawnić Prezydent Kaczyński...

Dlaczego nie mógł ujawnić? ...

W Państwie Prawa nie można ujawnić raportu w którym napisano (zgodnie z prawdą!!!) że pan Bronisław K. wraz ze wspólnikami wyprowadził (ukradł) 400 milionów z W... A... T...  . By tak napisać trzeba prawomocnego wyroku sądowego wszystkich instancji. Jak takiego wyroku nie ma to można jedynie milczeć. Tak zrobił śp. Pan Prezydent Rzeczypospolitej. Utajnił i milczał. Nakazał napisać nowy raport, raport bez nazwisk ale obrazujący skalę zniszczeń które dokonały służby WSI...

Wykreślenie nazwisk niby proste zadanie. Parę tygodni i po sprawie. Byłe służby podrzucały jednak komisji nowe "kwity" (prawdziwe zresztą). To wydłużało pracę komisji. Aż poleciał gdzieś Pan  Prezydent Kaczyński i coś się stało, nie doleciał i wszystko się zmieniło, zgodnie z tym co "wieszczył" publicznie pan Bronisław K). 

Siedzę na ławeczce. Zrobiłem sobie pranie mózgu. Już nie pamiętam nazwiska "osoby decyzyjnej" która zmieniła historię Polski. Następnie wsadziłem mój mózg do mechanicznej suszarki. Dzięki temu wyparowały z tego wypranego mózgu pytania czy ta "osoba decyzyjna" (której już nie pamiętam nazwiska, nazwisko się wyprało, została biała plama w mej pamięci) czy to idiota czy może zrobił to specjalnie. Na polecenie swoich szefów z Moskwy...

Ja już nie mam takich pytań...

Grzegorz Jarzębski.

Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
http://www.facebook.com/grzego...

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

30-10-2014 [00:25] - Lektor | Link:

Gratuluję Panu i zarazem dziękuję ! To niezwykle ważne i wstrząsające informacje dla nas.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

30-10-2014 [01:25] - ironiczny anglosas | Link:

Mam ich więcej. Ale już nie pamiętam ...
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

30-10-2014 [02:03] - ironiczny anglosas | Link:

... albo nie pamiętam jeszcze.

Obrazek użytkownika Lektor

30-10-2014 [12:16] - Lektor | Link:

Rozumię ......

Obrazek użytkownika PS

16-05-2015 [07:00] - PS | Link:

Wstrząsające zaiste.

Obrazek użytkownika STACH

30-10-2014 [03:46] - STACH | Link:

Tak, ja słyszałem, że nazwisko B. Komorowskiego pojawiło się w raporcie 41 razy... Konkluzja aneksu jest postawienie go przed Trybunałem Stanu...
Pytanie co można z tym zrobić... Przecież gdyby ten aneks ujawniono w 2010 roku ten człowiek miał szansę zniknąć z polityki...
Aż dziwne że w mediach prawicowych nadal funkcjonuje on jako jako taki ociężały stróż żyrandola na skinienie Tuska
Jak się okazuje to on taśmami wysłał Donalda do Brukseli a sam przejął stery... To wszystko bije w oczy a oni swoje.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

30-10-2014 [09:36] - ironiczny anglosas | Link:

To całkiem możliwe że myśliwy przestawia pionki dzięki aneksowi.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

30-10-2014 [06:50] - NiepoprawneRadio.PL | Link:

Autorze,
jesli nie masz nic przeciwko, to przeczytam ten tekst do dzisiejszej audycji radia,
Pozdr.
MarkD

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

30-10-2014 [09:38] - ironiczny anglosas | Link:

Tylko proszę błędów nie czytać :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika Stan

30-10-2014 [09:41] - Stan | Link:

Czyżbyśmy myśleli o tym samym gościu?A nawet go pewnie znałem ale już zapomniałem.Starość ma swoje prawa.

Obrazek użytkownika Stan

30-10-2014 [10:07] - Stan | Link:

Pewnego dnia jeśli mnie starcza pamięć nie myli,tłumaczył zebranym,że z tym jasnowidztwem Komoroskiego jest nie całkiem tak.Rzekomo odnosiło się to do zmiany zdania naszego Prezydenta co do nominacji pewnego gościa na ambasadora,która nastąpiła po pewnym locie.Z grubsza trzymało się to kupy ale teraz mam pewne wątpliwości w tym temacie.Wszystko przez tą demencję starczą.Sory.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-10-2014 [11:31] - NASZ_HENRY | Link:

40 i 4 razy ;-)

Obrazek użytkownika Vinitrol

30-10-2014 [12:26] - Vinitrol | Link:

"By tak napisać trzeba prawomocnego wyroku sądowego wszystkich instancji. Jak takiego wyroku nie ma to można jedynie milczeć."
Skoro śp. Prezydent nie mógł ujawnić to kto będzie mógł ?
No i skoro nie ujawniał to skąd wiadomo ile razy jakieś nazwiska albo jakiś sumy i za co ?
Pytania informacyjne, nie znam tematu dlatego pytam. Z tego co pamiętam aneks był powodem zamordowania 96 obywateli Polski w tym Prezydenta :(

ps. hehe sugeruję zmienić nazwę Ojczyzny na "Rzeczpospolita Zapominalska", od czasu jak pewien Prezydent zapomniał jakie ma wykształcenie wszyscy o wszystkim zapominają. To ci dopiero ewenement klimatyczny :P
ps2. a Ja pamiętam niestety i już coraz mniej mogę wytrzymać :/

Obrazek użytkownika Galiński

30-10-2014 [16:31] - Galiński | Link:

Gdzieś to już słyszałem... to chyba był TVN24 albo coś podobnego, bo NIE nie biorę do ręki. Zdaje mi się, że to jakiś Rodzynek albo inne Paliścierwo...w każdym razie gratuluję towarzystwa...

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

31-10-2014 [00:42] - ironiczny anglosas | Link:

Towariszczu Galiński. Zdecydujcie się! Czy Rożenek czy inny Palikot gadali o 40 "obecnościach"  pana Bronisława K. w aneksie do raportu?  A może gadali o tym dlaczego powstał z raportu aneks i został utajniony? Za duż towarzyszu Galiński oglądacie tvenów czy innych superstacji. Zmień kanał, włącz mózg!

Obrazek użytkownika Galiński

31-10-2014 [17:18] - Galiński | Link:

Z tym mózgiem to u was w GRU na kursach uczą?

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

30-10-2014 [17:06] - CzarnaLimuzyna | Link:

"Nie zawsze się to zsumuje, ale zawsze coś wynika"
Bronisław Komorowski /awatar/

Obrazek użytkownika Janko Walski

30-10-2014 [17:58] - Janko Walski | Link:

A, dzięki, to teraz już wiem skąd ten swąd kagiebowkich onuc dający się wyczuć w różnych zaskakujących miejscach od Urbana po narodowców jedynie słusznych. Bardziej zadziwił mnie tylko prof. Dakowski (przy całym wielkim szacunku dla pana Profesora) z "maskirowką" i obarczaniem federalnych za spustoszenie 11 września. No ale w tym przypadku wiele wyjaśniał pesel.

Panie Ironiczny, to co pan tu wypisał to klasyka z podręczników KGB. Czyżbym nie poznał się na ironii? Dziwi mnie uczynienie większym tego niewątpliwego sukcesu szympansów Putina przez szanownego Gospodarza forum, który umieścił był przecież szyld:
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Czyżby chodziło o zdemaskowanie tego snującego się po  martwych zakamarkach mózgów smrodu, przecięcie nabrzmiewającego wrzodu kolejnego ogłupienia.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

30-10-2014 [23:59] - ironiczny anglosas | Link:

Dla mnie jaśko jesteś zwykło ćwok. Czy czymś więcej, nie chce mi się sprawdzać. Dałeś u mnie koment. Daj jeszcze jeden. Napisz w nim ćwoku w którym miejscu, w którym zdaniu skłamałem lub wymyśliłem!
Pomijając oczywiście temat pralek i suszarek. Czekam.
Bez pozdrowień. ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

31-10-2014 [00:02] - ironiczny anglosas | Link:

Jeszcze jedno. Jak słusznie zauważyłeś, nad moim blogiem dumnie powiewa ostrzeżenie " Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен"
Ta jak umiesz czytać w tym języku, na dodatek go rozumiesz...
To jakim prawem tu wchodzisz ???

Obrazek użytkownika szara_komórka

03-11-2014 [08:59] - szara_komórka | Link:

Dziwię się!
Czyżby IA kazał czytać swój nick jako "idiotanglosaski"?

Posłużę się zdaniem z "jankowalski" - (ono chyba tłumaczy tą zamianę nicka).

"Sądzę, że już w tej chwili wpis IA trafił na półki agentury wpływu do dalszego wykorzystywania do dywersji od tyłu."

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

04-11-2014 [18:53] - ironiczny anglosas | Link:

Szara komórko. Gdyby było was więcej... 

Obrazek użytkownika anka1958

28-05-2015 [23:11] - anka1958 | Link:

Po tym co Pan napisal to radze dobrze ogladac sie za siebie i pic herbate tylko wlasnorecznie przygotowana.