Spłata

Ale dlaczego ja!? Znane pytanie. Karma - jak to mawiają Chińczycy czy inni buddyści - splaca się dziś bardzo szybko. Nie chcę bluźnić, mówiąc o sprawiedliwości Bożej. Pani Wasiak nie weźmie pół miliona odprawy za PKP. Pracowała tam 10 lat, ale umowa o odprawie podobno podpisana była ca dwa lata temu, akurat podczas jednej z afer odprawowych związanych z Euro2012.
Ostachowicz zrezygnował z członkostwa w zarządzie Orlenu, nie zarobi 2 mln zł w ciągu roku. Moze i kazali mu ustapic, ale wyraz jego twarzy na publicznie dostępnych zdjeciach pokazuje, ze pytanie "dlaczego ja??!" dręczy go dniami i śni się nocami, jeżeli je w ogóle przesypia. Dziś rano slyszalam jakąś oficjalną wypowiedź, że nie objął zarządu, więc nie należy mu się 2 milionowa odprawa. Ale diabli tam wiedzą. Swoją droga ciekawe, co zrobi.
Karma spłaca się w nerwach. Facet, który przez 7 czy więcej lat prowadzil b. premiera przez wszystkie meandry Pijaru, w tym przez zalamania nerwowe i zwątpienia, bo takie też na pewno się zdarzały, właściwie nie wytrzymal nerwowo. Zabawne moze było mu patrzeć na miotającego się premiera, podkręcać go, "odreagowywać". Ale samemu w to wpaść?
Trudniej. Resztki sumienia?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

26-09-2014 [14:35] - angela | Link:

E... to m/in Orlen sie wystraszył spadkiem zakupu benzyny, bo w ich honor to nie wierze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-09-2014 [14:42] - NASZ_HENRY | Link: