Egzorcyzmowanie władz Warszawy i rządzących - dobra robota!!

http://wp.me/p3vwgV-y718 lipca razem Krucjata Różańcowa za Ojczyznę i Solidarni2010
Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i Solidarni2010 – zapraszają na dzień 18 lipca 2014 r.,  w piątek, w godzinach od 15.00 do 17.00 pod warszawski Ratusz na Placu Bankowym 3-5, pod siedzibę Prezydent Warszawy.

Coraz wyraźniej widać demoniczny charakter przemian w Polsce ii gdzie tkwią ich głęboko ukryte korzenie!

Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i Solidarni2010  zapraszają na publiczną modlitwę w obronie życia i w obronie prof Bogdana Chazana: będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego, odmówimy Różaniec Święty i udostępnimy Księgę Egzorcyzmu, w której każdy będzie mógł zaznaczyć odmówioną przez siebie modlitwę prostych a zarazem dostępnych każdemu katolikowi, dwóch egzorcyzmów – modlitwy do Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów oraz/lub do Św. Michała Archanioła.
 
Potrzeba nam modlitwa egzorcyzmu aby władze Warszawy i rządzący zaprzestali popierania morderczych praktyk – zabijania nienarodzonych dzieci oraz szerzenia nienawiści wobec swych przeciwników.

Połóżmy kres szykanom wobec prof. Bogdana Chazana. Wesprzyjmy modlitwą lekarzy, który są bezwzględnie atakowani i prześladowani za obronę życia nienarodzonych dzieci i za pracę zgodną z prawidłowo ukształtowanym sumieniem.

18 lipca 2014 r. – piątek, Ratusz na Placu Bankowym, godz. 15-17 zapraszamy do wspolnej modlitwy rozancowej w obronie prof Bogdana Chazana oraz w obronie zycia przed mordercza zadza rzadzacych – zabijania niewinnych istot ludzkich i prześladowania przeciwników ideowych i politycznych

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

15-07-2014 [08:55] - xena2012 | Link:

egzorcyzmy,krucjaty różańcowe,modlitwy-czy tylko tak potrafi katolik reagowac na zło ? Jak mamy bronic profesora Chazana nie sięgając po środki prawne.Przyczyną jego usunięcia ze stanowiska nie była klauzula sumienia tylko chęć i intryga przejęcia dobrze wyposażonego i prowadzonego szpitala z zamianą na dochodową klinikę in vitro.Należy dotrzeć kto za tym stoi,a nie stosować egzorcyzmy.Dzisiejsze czasy wymagają juz innych rozwiazań.

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

15-07-2014 [12:42] - Grzegorz Kniaziewicz | Link:

Ochrona prawna juz zajelo sie Stowarzyszenie Ordo Iuris! Krucjata Rozancowa nie uwaza by byla TYLKO potrzebna modlitwa lub potrzebne bylo TYLKO akcja.  W sytuacja tak jawnie dzialajacego zla oczywistym jest powrot do kanonu zachowania sie czlowieka wychowanego w cywilizacji lacinskiej ORA + LABORA a wiec MODLITWA i CZYN musza isc razem reka w reke. Nieskutecznosc dzialan na kazdej niwie bierze sie z iluzji jakoby mozna bylo cos dobrego zrobic bez modlitwy i pracy bez modlitwy i czynu powiazanych razem. Zarzucanie Krucjacie Rozancowej za Ojczyzne braku skutecznosci w sytuacji tak oczywistego i niedawnego zwyciestwa w sprawie Golgota Picnic to jest WIELKIE NIEPOROZUMIENIE. Wystarczy z drugiej strony zobaczyc "dzialania" i skutecznosc tch dzialan opozycji od ponad dwudziestu lat dzialn ktore wciaz chca abstrahowac od Boga ktore swym fundamentem nie opieraja na podporzadkowaniu sie Bogu by zrozumiec ze dalsza bezsilna szmotanina tyh "opozycjonistow" skonczy sie dla Kraju kompletnym WYKRWAWIENIEM!!! Polacy od samych dolow po same gory spoleczne MUSZA sie zwrocic do Boga i do Maryi Krolowej Polski o ile RZECZYWISCIE chca by dotychczasowe JALOWE dzialania nabraly skutecznosci.  POZDRAWIAM SERDECZNIE