​Czy Polska sczeźnie, obrona III RP i PO przez TW ?

Krew się we mnie burzy, gdy oglądam peregrynacje  po studiach telewizyjnych byłego ministra Boni vel TW „Znak” dla  UB. Jakim prawem ten były kapuś, minister w rządzie PDT,  u którego w resorcie wykryto największą aferę korupcyjną w  III RP tłumaczy rząd Tuska. Takich oto ludzi deleguje PO do robienia ludziom wodę z mózgu przed kamerami telewizyjnymi w sprawie podsłuchów z restauracji „Sowa i Przyjaciele” i innych kolekcji ze studia  nagrań.

Druga „ gwiazdą”  PO jest „ Dżuliet” Pitera, ta co wykryła aferę dorszy po 8,50 w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, której PO powinna załatwić funkcję komisarz  w Komisji  Rybołówstwa w UE.  Ta pani, przyciśnięta przez „Stokrotkę” w sprawie   dymisji ministra MSW, powiedziała  , że tak , ale gdyby to dotyczyło PiS. Rozbrajająca szczerość.
Pani Dżuliet nie dociekała kto zapłacił za obiad i z czyich pieniędzy, a były to pieniądze podatników, nie prywatne. Dżuliet interesowała się, według przekazów dnia z centrali nie treść rozmów ale kto stał za tymi podsłuchami.

Trzecim obrońcą III RP i PO  jest człowiek zamieszany w aferę hazardową  Adaś Szejnfeld. Można powiedzieć w telewizornii występuje ekipa nieliczna ale śliczna, która musi odpracować dług wobec  PO za wystawienie ich  do PE i niewyobrażalne dla przeciętnego Polaka poselskie zarobki w niej.

W rozmowach podsłuchanych polityków, słychać strach i przerażenie przed IV RP, czyli taką Polską, w  której kręcenie lodów będzie karane, karana będzie  też nieodpowiedzialność i głupota. Boją się Polski, w której premiowana będzie przyzwoitość , honor i odpowiedzialność, a w której dobro Polski a nie prywata będzie najwyższym dobrem. Dla nich Polska może gnić i stać się pośmiewiskiem Europy, oby im było dobrze.

Takiej oto Polski to szemrane towarzystwo boi się najbardziej.
 
http://wpolityce.pl/polityka/2...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-06-2014 [11:18] - NASZ_HENRY | Link:

Teraz mamy 1352 PLN na POżarcie dla Radka i Rostowskiego w knajpie. A Pitera histerycznie groziła PiS trybunałem za dorsza za 8,16 PLN. Bez żartów ;-)

Obrazek użytkownika Andy51

25-06-2014 [12:31] - Andy51 | Link:

Pitera to taka Wanda Wasilewska PO.

Obrazek użytkownika emilian58

25-06-2014 [16:28] - emilian58 | Link:

A nawet 3 in 1 jeszcze Ewka Braun i Różyczka Luksemburg a nawet Mosze Dajan ale to już cztery.Ale to taki uniwersalny POtwór.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-06-2014 [12:38] - Ula Ujejska | Link:

I za chwilę się przekonamy ilu przyzwoitych ludzi jest w sejmie :)

Obrazek użytkownika Andy51

25-06-2014 [14:29] - Andy51 | Link:

Boję się, że w PO można ich policzyć na palcach jednej ręki, nie mówiąc o palikociarni i SLD. Chłopy z PSL patrzą jak wiatr zawieje.
Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika Pustelnik

25-06-2014 [12:39] - Pustelnik | Link:

Tych obrońców jest więcej,do najbardziej aktywnych należy dodać kapusia Stefana,co to sprzedał narzeczoną na pierwszym przesłuchaniu.Zresztą w PO w większości znajdują się same szmaty a my musimy te szumowiny oglądać.

Obrazek użytkownika Andy51

25-06-2014 [13:01] - Andy51 | Link:

Obrzydliwa postać z tytułem profesora, to są nasze elyty.

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

25-06-2014 [13:14] - Jan Własnowolny | Link:

RYBA SIĘ PSUJE OD GŁOWY

więc skoro łeb nadpsuty

to ........

*****

Iskrą młodości zapalmy pochodnie
Hodowców fałszu odrzućmy zgodnie
Rekiny już chore od mielenia plew
Gorzałą śmierdzi - zginie ten chlew

Razem zło konsekwentnie mijajmy
W większości siła, moc zbierajmy
Pamięci naszej nie zniszczy knut
Zdrajca, pachołek, czy soviecki but

Głowa już śmierdzi
Bоняет CHuD..a
Wkrótce już będzie
KAMIENI KUPA

Obrazek użytkownika Andy51

25-06-2014 [14:30] - Andy51 | Link:

Dziękuję za całkiem zgrabny wierszyk i na czasie co najważniejsze.

Obrazek użytkownika wiskla61

25-06-2014 [15:54] - wiskla61 | Link:

Wszak Boni, to SPEC OD MOWY NIENAWIŚCI, a więc najbardziej odpowiedni ekspert do "rozmów o taśmach szczerości, zwłaszcza bełkotliwej i wulgarnej"! To taki nowy dział stylistyki politycznej.

Obrazek użytkownika Andy51

25-06-2014 [21:14] - Andy51 | Link:

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu;)