... i proszę Cię Panie Boże, daj rozum prawicy.

Afera taśmowa. Kolejny sukces medialny Tuska.

A co robi w tym temacie prawica?  Dała informację ale nie przetłumaczyła! Zrobił to za nią dziś pan premier Tusk. Powiedział bardzo mądrze, odpowiedzialny za losy kraju: " Ktoś nas rozgrywa, musimy się zjednoczyć, wróg czuwa!"

No i naród się zjednoczy. Zjednoczy pod skrzydłami nagranych, na swoją zgubę. Na Polski zgubę...

... i proszę Cię Panie Boże, daj rozum prawicy.

Siedzi minister z ministrem w knajpie. "Słuchaj, ja Donkowi o Amber Gold gadałem już kilka miesięcy temu, że to piramida, że okrada ludzi..."

... i proszę Cię Panie Boże, daj rozum prawicy.

1.Każdy obywatel Rzeczypospolitej, mając wiedzę o przestępstwie jest zobowiązany niezwłocznie zawiadomić organy ścigania o popełnionym przestępstwie.

2. Organy ścigania są zobowiązane do natychmiastowego działania by przerwać proceder przestępczy!

3. Państwo, w zamian za płacone podatki jest zobowiązane do dbania o bezpieczeństwo obywateli . Wszyscy ci którzy zostali za wiedzą i zgodą pana Premiera RP Tuska oraz jego ministra (wszyscy ci którzy powierzyli swoje pieniądze po dniu w którym wiedzę o piramidzie posiadł minister i jego premier i nic z tym nie zrobił) okradzeni ze swych oszczędności mają pełne prawo żądać swych straconych pieniędzy od rządu 3 RP z odsetkami.

... i proszę Cię Panie Boże, daj rozum prawicy.

Siedzi minister, siedzi prezes Narodowego Banku. Uratuj Belka naszą partię nie dopuść do rządów prawicy, bo wszyscy za nasze przekręty pójdziemy siedzieć. Nie ma problemu, wywalcie ministra finansów. Już mu kiedyś proponowałem dodruk pieniądza, ale nie chciał słuchać...

... i proszę Cię Panie Boże, daj rozum prawicy.

Za takie coś powinien być trybunał stanu a raczej pluton egzekucyjny...

... i proszę Cię Panie Boże, daj rozum prawicy.

Siedzi 2 facetów, już nie pamiętam jakich, ale to chyba ten od zegarków, skleroza a nie chce mi się sprawdzać ...  Siedzi 2 facetów i gada. Za gaz trzeba zapłacić, ale gazu nie ma gdzie rozładować. Miało być gotowe w tym roku ...  Ale poprzednik dostał w łapę i Gazoport może nigdy nie powstać. Budują go z pominięciem przepisów, bez atestów...  Jak tam kiedyś wpompują gaz, może tak pierdolnąć że zniknie jedno miasto i okolica...

... i proszę Cię Panie Boże, daj rozum prawicy.

A za to jedynie pluton egzekucyjny...

Na tym zakończę moją modlitwę, mając nadzieję że Pan Bóg mnie wysłucha.

Grzegorz Jarzębski. 

  ps. . Mam facebooka. Znaleść mnie można a nawet "zaprzyjaznić"  *  tu :
http://www.facebook.com/grzego...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika emilian58

17-06-2014 [01:41] - emilian58 | Link:

Pan Bóg to pewnie i by dał gdyby chcieli wziąć.Ale ci panowie chcą koniecznie podarkowi w zęby zajrzeć!Konie chrystusowe!

Obrazek użytkownika arieltiamson

17-06-2014 [04:46] - arieltiamson | Link:

Niestety, w bozki najczescie wierza ludzie slabi, ktorzy rozumu nie maja....

Po pierwsze nagrania sa nielegalne i nie wiadomo czy niezmanipulowane.
Po drugie juz rozpoczeto postepowania w sprawie Nowaka i jego kolegi.
Po trzecie za przeklinanie w Polsce jeszcze sie do wiezien nie wsadza.
Po czwarte jesli dopatrzyles sie przestepstwa to jako obywatel mozesz to zglosic. Zapoznaj sie co grozi za falszywe zgloszenie albo jak sformuowac donos, zeby potem Ciebie nie scigali.
Po piate kiedys do Boga modlono sie w zaciszu domowym, albo w kosciolach nie rozdmuchujac tego po Internecie, bo co kogokolwiek Twoje modly drogi Autorze moga obchodzic...?

Obrazek użytkownika Szamanka

17-06-2014 [08:09] - Szamanka | Link:

"Popatrzcie, jaki jestem mądry", wyziera z każdego zdania.
Fee!
Mdli....

Obrazek użytkownika Adrian Wachowiak

17-06-2014 [08:35] - Adrian Wachowiak | Link:

Dziubku, jak nagrania są nielegalne, to dlaczego wszczęto postępowanie prokuratorskie wz. z wypowiedziami pana ministra Nowaka i Parafianowicza? Retorycznie pytam... Narracja się sypie:)

Obrazek użytkownika mada

17-06-2014 [08:47] - mada | Link:

Po szóste Grzegorz uważa, że Naród i Państwo Polskie istnieją.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

17-06-2014 [18:53] - ironiczny anglosas | Link:

Dajcie sobie spokój. To jakiś troll. Nie wiem dlaczego Niezależna pl coś takiego toleruje...
Zapomnieli o swoim motto "Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен " wyświetlanym na Naszych blogach?

Obrazek użytkownika Minimoa

17-06-2014 [07:30] - Minimoa | Link:

Dobrze chociaż wam, trolle, płacą? Bo różne chodzą słuchy i na moje, to nie warto tak się upadlać za kilka złotych.

Obrazek użytkownika peacemaker

17-06-2014 [10:19] - peacemaker | Link:

... i proszę Cię Panie Boże, daj rozum prawicy

Wczoraj spotkałem się z Jarosławem Kaczyńskim, rozpocznie się konsolidacja prawicy. Możliwa jest wspólna lista Kaczyński-Gowin-Ziobro w obliczu kryzysu państwa. Wierzę też, że PSL jest gotowe do rewizji sensowności swojego bycia w tej koalicji - powiedział w "Jeden na jeden” Jarosław Gowin, lider Polski Razem. 
http://wiadomosci.wp.pl/kat,13... 

Amen!

Obrazek użytkownika Freiherr

17-06-2014 [12:26] - Freiherr | Link:

Choćby nie wiem jak Pan Bóg się starał to prawica i tak z daru nie skorzysta lub skorzysta opacznie. Obecni przywódcy prawicy skrępowani są zasadami dobrego wychowania i w ogóle różnymi innymi zasadami,które być może przydają się na uniwersytecie, na imieninach u cioci lecz nijak pasują do polityki. Dlatego są ciągle ogrywani jak dzieci,ciągle w drugim szeregu o jeden krok z tyłu. To w większości amatorzy. Do polityki tak pasują jak wół do karety. Ale podzielam opinię, że warto się modlić. Bo tyle tylko nam, prawicowemu ludowi, zostało.