Moja ulubiona piosenka Obywatela GC.
Naprawdę, pragnę ciebie tak
Jak chłodu Moskwy
Naprawdę, pragnę każdej z twoich bram
Jestem Paryżem
I w tajnych mapach szukam, mam
Rysuję kręgi, coraz bliżej tak
Ty jesteś Moskwą
Jestem Paryżem
I nad Europą, pochylony tak
Dotykam Moskwy
Więcej sen udawaj błagam nie budź wart, bo płonie Paryż
Nie, nie, nie, nie, nie
Nie budź wart
Nie, nie, nie, nie, nie
Nie zamykaj bram
Nie chcę twoich wart
Nie chcę twoich wart
Nie chcę twoich wart
Nie chcę twoich wart
Piorunochronów Wieży Eiffla blask
Od twoich iskier
Transparent swój rozwijam tam
Kocham cię Moskwo
O, pochyl nad Sekwaną Moskwo, pochyl się
I rozpuść oszronione włosy swe
Nad nami Moskwo
Nad nami Moskwo
O, pochyl ponad ogniem Moskwo, pochyl się
I rozpuść oszronione włosy swe
Bo płonie Paryż
Bo plonie Londyn
Bo płonie Madryt
Pali się w Rzymie
Aby na pewno chcecie wojny?