Bałwan z ruską gwiazdą

Ten bałwan Pytel powinien być kreowany jako bałwan z ruską gwiazdą na ryju. Tak by było bardziej sprawiedliwie, bo ci co paktują z ruskami  nie mają pysków tylko czerwone ryje.

Gen. Pytel , któremu „ruskie na siłę wsadzili na łeb czapkę z napisem Aurora”, po czym go sfotografowali ich z innymi  bałwanami z kontrwywiadu , gen. Noskiem i płk. Duszą przy okazji podpisaniu przez  SKW i FSB umowy o współpracy za zgodą Tuska.

I teraz te bałwany będą rozliczali innych z wpływów ruskich.  Ich szef Stróżyk to były pracownik WSI, czyli długiego ramienia Moskwy, struktury, którą A. Macierewicz rozwiązał w 2016 r.

O agentach Rosji w Polsce kto nim był lub jest nim nadal, ma współdecydować  były gen. WSI szkolony przez GRU posiadający bumagi  jeszcze z ZSRR nijaki Dukaczewski.

Ale to nie wszystko, moi zdaniem komisja powinna badać wpływy niemieckie w Polsce, na czele agentów, którzy mają z jednej strony na pysku ruską gwiazdę, a z drugiej strony pyska ma niemiecką gapę.
Czytający tę notkę widzą na pewno o kogo chodzi.

Ale gdy ten rudy szubrawiec objął władzę, to zaczęło się spanie w tryby inwestycji które rozpoczął PiS, ze wspomnę: CPK po co w Polsce jak jest lotnisko w Berlinie, port kontenerowy w Świnoujściu po co jak jest port w Hamburgu, elektrownia atomowa, po co jak są wiatraki  i fotowoltaika, jak nam  zabraknie prądu, zawsze można kupić od Niemców, uregulowanie Odry, od wstrzymania regulacji są ekolodzy opłacani przez Niemców i Ruskich.

Stanowimy zagrożenie dla Niemców, stąd zainstalowali swojego gaulaitera Tuska, który wykonuje polecenia Niemców.

Wracając do ruskich wpływów, to rudzielec mówił, że chcemy stosunków z Rosją taką jaką ona jest, ten sam rudzielec  mówił o tym, że będzie pilnował żeby nikt piachu polsko –rosyjskie, to on oddał śledztwo po zamachu smoleńskim w łapy ruskich, to on chciał sprzedać Lotos ruskim, to on wydał instrukcje Pawlakowi, żeby podpisał z Gazpromem umowę gazu do Polski do 2037 r, aż musiała interweniować UE, to on spotykał się sam na sam z Putinem w tym na sopockim molo, być może wówczas został wydany wyrok na Sp. Lecha Kaczyńskiego, to jego minister Zdradek zorganizował spotkanie z  Ławrowem polskich ambasadorów,
 itd., itd.

A teraz  ten agent rosyjsko-niemiecki oskarża PiS o prorosyjskość i powołuje komisję do badania wpływów rosyjskich, gdzie pierwszym przesłuchiwanym powinien być Tusk.
 
https://niezalezna.pl/polityka/pytel-mowi-ze-pis-wykreowal-jego-obraz-jako-balwana-z-ruska-gwiazda-na-pysku-suski-sami-te-gwiazdzalozyli/518217