Drogie  Panie „Piekło  kobiet” w Polsce zacznie się 2026 r.

Część kobiet i moim zdaniem część raczej nieliczna , ale bardzo hałaśliwa, mająca finansowych sponsorów dla ich organizacji, stowarzyszeń i ruchów, sprawia to, że je widać i słychać.

Żeby była jasność, kobiecie należy się szacunek i zrozumie nie, ale nie dlatego, że robi z siebie dziwoląga, ale dlatego, że jest mądra, kobieca, innowacyjna, sprawcza itd.

Część z kobiet postanawia zwrócić na siebie w inny sposób, w kulturze polskiej, kobieta była szanowana, oddawało się jej cześć dlatego, że była matką, gospodynią , rodziła i wychowała dzieci, je uczyła, itd.

Tak jest w kulturze europejskiej, w przeciwieństwie do kultury muzułmańskiej, gdzie kobieta jest raczej przedmiotem niż podmiotem.

Część kobiet, dodam niewielka część zwariowanych lewaczek, które uważają, że traktowanie aborcji zgodnie z Konstytucją tzn. jeżeli  ciąża jest wynikiem gwałtu, lub ciąża zagraża zdrowiu i życiu kobiet, można ją usunąć, ale to tym wariatkom to za mało, w myśl zasady ; myślę czuję, decyduję, daje d….. wyskrobuje.

Właśnie stosowanie Konstytucji jest „Piekłem kobiet”, te wariatki chcą się puszczać a później skrobać.

Ale  drogie panie, „Piekło kobiet” to wy dopiero będziecie miały, gdy hordy czarnoskórych ze sterczącymi dzidami na skutek zgody Tuska i jego proniemieckiej partii od 2026 r. zaczną z Niemiec być w niewiadomych ilościach pojawiać się w Polsce.

Żadnej kobiecie nie życzę gwałtu, ale jeżeli nie daj Boże tak się zdarzy i ofiarą takiego gwałtu padnie córka, żona, matka, przyjaciółka, to może ci którzy za tym głosowali zrozumieją, ale już będzie za późno.

Nie chodzi o to, że gwałcicielami będą czarnoskórzy, bo gwałty zdarzają się również w Polsce, ale należy przypomnieć że w Szwecji czy Niemczech  ilość gwałtów zwiększyła się o ca. 60-80%, popełnianych przez emigrantów.
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

17-05-2024 [10:16] - sake3 | Link:

Najgorsze co zaprezentowała ta wrzaskliwa grupa w Sejmie to okrzyki ,,aborcja jest OK.''To pokazuje calkowite zezwierzęcenie.Możnaby od biedy zrozumieć kobietę która dokonuje aborcji z biedy,ale publicznie ją pochwalać jako złoty środek? Kim są te bezduszne idiotki?Jestem przekonana że nigdy nie pracowały i nie pracują czas im upływa na zadymach i demonstracjach a utrzymują się z pieniędzy wypłacanych przez lewackie organizacje pozarządowe.

Obrazek użytkownika spike

17-05-2024 [11:07] - spike | Link:

@sake
,,aborcja jest OK.''To pokazuje calkowite zezwierzęcenie."

ja protestuję, zwierząt proszę do tego nie mieszać, jak już, to bardziej pasuje zdziczenie obyczajów, dzicz nie ma jakichkolwiek zasad prawnych szczególnie moralnych.

"Możnaby od biedy zrozumieć kobietę która dokonuje aborcji z biedy"

"nie możnaby" zrozumieć, jak kobieta uważa, że nie stać ją na wychowanie dziecka (?), to oddać do adopcji.

Jak dla mnie, nie do przyjęcia jest w XXI w. forsowanie cywilizacji śmierci, zamiast cywilizacji życia, taka cywilizacja ma się plenić w kosmosie ??? NIE !

Pod tymi lewackimi sponsorami stoją tacy jak Soros i jego cała szemrana nacja.

Obrazek użytkownika Andy51

17-05-2024 [12:46] - Andy51 | Link:

Cóż mogę powiedzieć, tak jest jak piszesz.

Obrazek użytkownika spike

17-05-2024 [13:43] - spike | Link:

@andy :)
najbardziej rozbrajająca jest sytuacja, jak jakiś najczęściej zwolennik dewiacji, twierdząc, że dewiacja seksualna jest "naturalna", spotykana w naturze, podaje przykład psa, który układa się do kopulacji z drugim psem, tylko już resztę pomija, że do tej kopulacji nie dochodzi, bo ten 2 "śmiszny" piesek, na to nie pozwala, (nikt nigdy nie widział takiej kopulacji), a najczęściej do takiej sytuacji dochodzi, gdy ten 2 piesek już miał kontakt z suczką i "nie zdążył zmyć jej zapachu", a u psów i nie tylko, węch czasami jest ważniejszy niż wzrok, po nim rozpoznaje kto kim jest, czy kiedy suczka ma "ochotę".
Najtragiczniejsze jest, że podobną argumentację stosuje WHO !!!
 

Obrazek użytkownika Darek65

17-05-2024 [15:00] - Darek65 | Link:

Ronald Regan - o aborcji rozmawiają Ci, którzy się już urodzili..

Obrazek użytkownika Andy51

17-05-2024 [15:28] - Andy51 | Link:

To był bardzo mądry polityk.

Obrazek użytkownika Andy51

17-05-2024 [15:27] - Andy51 | Link:

WHO też jest opanowane przez lewactwo. 

Obrazek użytkownika sake3

17-05-2024 [15:49] - sake3 | Link:

@spike.....No właśnie wracamy do punktu wyjścia,że aborcja jest OK.Można by spytać tych wrzaskliwych ropuch w czym jest OK? W tym że zabito wroga?W tym że ma się czas dla siebie? A cóż one pozytywnego nawet robią? Ryczą na różnych spędach,wyzywają,biją-to jest to fajne spędzenie czasu? W tymże planeta będzie uratowana,dla kogo? Przecież one też są śmiertelne i uwolnią tę planetę od swojej obecności. 

Obrazek użytkownika Andy51

17-05-2024 [17:35] - Andy51 | Link:

Czy pobicie, gwałt, kradzież, też jest OK. być może dla lewaczek tak, jeżeli pobije się konserwatystę zwanym rzez lewactwo faszystom, jeżeli zgwałci się jakąś katoliczkę, lub okradnie księdza.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-05-2024 [18:02] - Tomaszek | Link:

Kiedyś o pedałach było że są kochający inaczej , dziś się rozwinęło . Złodziej jest kupujący inaczej , bandyta głaskający inaczej ,gwałciciel jest dymający inaczej , wyskrobanka rodząca inaczej . A koalicja patriotyczna inaczej . 
Czego się czepiasz do ludzi Andy ?

Obrazek użytkownika Andy51

17-05-2024 [12:45] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z wpisem.

Obrazek użytkownika tricolour

17-05-2024 [16:17] - tricolour | Link:

Tu mamy ciekawe zjawisko - nikt nic nie widział, nie zauważył? A może dziewczynka nagle zaszła w ciążę z przechodzącymi tragarzami w trakcie wycieczki i dlatego urodziła w toalecie?

Rodzice puścili tuż przed terminem porodu? Wychowawcy nie wiedzieli kogo biorą?

https://www.onet.pl/informacje...

Obrazek użytkownika r102

18-05-2024 [07:50] - r102 | Link:

Ale o co chodzi - ciąża i poród to naturalne funkcje życia. 

Nie trzeba cofać się do łowców-zbieraczy polujących na mamuty  - jeszcze 100 lat temu i w naszym kraju kobieta w ciąży normalnie żyła do porodu - rodziła dziecko - i do roboty w polu za 2 dni. No była przy tym duża śmiertelność.

Teraz ciąża i poród są doprowadzone do  rytualnego szaleństwa medycyną akademicką - no trzeba przyznać że śmiertelność  przy porodach jest  bliska zeru.

Obrazek użytkownika Kaczysta

17-05-2024 [22:27] - Kaczysta | Link:

Zachęcam do udziału w ankiecie.
Głosujemy bez logowania do portalu
Pytanie:
Kto wg Ciebie zdobywa tytuł Debila Miesiąca w maju?

https://niepoprawni.pl/ankieta/zawiedzony/kto-wg-ciebie-zdobywa-tytul-debila-miesiaca-w-maju

Obrazek użytkownika r102

18-05-2024 [07:51] - r102 | Link:

No jeszcze 2 tygodnie  maja - poczekajmy - na pewno jakiś nowy meteoryt  zabłyśnie...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

18-05-2024 [09:44] - Marek Kudła | Link:

Lewactwo żąda aborcji na życzenie !  Więc myślę sobie dlaczego my im tego zabraniamy ?  Czy przez to, bo chcemy, żeby się ich więcej rodziło ?  Długo byłem przeciwnikiem aborcj.  Jednak po tym co wygadują i wyprawiają lewaccy politycy  zmieniłem radykalnie mój pogląd  i odtąd jestem za aborcją.  Wiem, że dla katolików aborcja to morderstwo dziecka, a więc nigdy takiej decyzji nie podejmą. No to w czym rzecz ?!  jeśli lewacy chcą, to niech  aborcjonują swoje lewackie dzieci !  Wierzę też, że lekarze oprócz chorób płodu mogą również zdiagnozować i przewidzieć stan rozwoju mózgu płodu, co kwalifikowałoby całe potomstwo lewactwa do aborcji. Ale jeśli nawet nie potrafią, to i tak na świat przyszłoby  znacznie mniej lewackich pseudopolityków.