Gamoń Siemoniak oprócz SKW dostał MSW

Tzw. lampkowy, który  na jednym z przemówień przemawiał do lampki zamiast do mikrofonu, został wzmocniony.

Oprócz koordynatora służb specjalnych dostał wiano w postaci MSW. Siemoniak moim zdaniem człowiek  mierny , bierny, ale wierny Tuskowi, dobrał sobie na szefów SKW, postacie, które nie dają rękojmi że służą tylko Polsce.

Człowiek, który w SKW toleruje płk. Duszę , który chlał wódę z małojcami z FSB i podpisał z nimi umowę,  która de facto była wymierzona w struktury natowskie, trzeba dodać , że Stróżyk  to „swój chłop” wszak  pełnił służbę w Wojskowych Służbach Informacyjnych i w Służbie Wywiadu Wojskowego czyli  tak de facto to człowiek Moskwy.

CIA wg. doniesień prasowych mocno oponuje przeciwko umieszczeniu płk. Duszy jako zastępcy szefa SKW, ale wydaje się, że błogosławieństwo dla Duszy płynie z innej strony i Dusza może się na razie czuć bezpieczny na swoim stanowisku.

Amerykanie, mogą mieć wątpliwości w przekazywaniu polskiemu kontrwywiadowi  tajnych wiadomości, wiedząc, że w polskim kontrwywiadzie są byli ludzie Moskwy, lub sympatycy tejże.

Moim zdaniem Siemoniak nie jest samodzielny w podejmowaniu decyzji, ale taki pasuje Tuskowi.

Zamordyści wykonali swoje zadania, za to dobry pan, wysłał ich na saksy do PE.

https://wpolityce.pl/polityka/691145-ziobro-punktuje-tuska-boi-sie-faktow-i-znowu-klamie
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [10:16] - rolnik z mazur | Link:

@ Andy51 

To jest wzmacnianie ukraińskiej nogi w Polin. To są proste sprawy 

Obrazek użytkownika Andy51

11-05-2024 [13:08] - Andy51 | Link:

Może tak jest, ja tego nie wiem.

 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-05-2024 [10:39] - Alina@Warszawa | Link:

To też o płk. Duszy ciekawe: 
UJAWNIAMY: SKW, której wiceszefem został płk Dusza, wycofała z sądu skargę, która mogła go pogrążyć
  
(...) Ta sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Pułkownik Krzysztof Dusza (rocznik 1968) – były funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i dyrektor Gabinetu Szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego - nigdy nie powinien zostać zastępcą Szefa SKW! Dusza nie powinien w ogóle służyć w jakiejkolwiek polskiej służbie specjalnej, ani nawet pracować w sektorze publiczno-państwowym. Oczywiście, głównie ze względu na kompromitujące informacje związane ze współpracą SKW z FSB w latach 2010-2014, której współkreatorem był właśnie Dusza. Ale to nie wszystko! Nie powinien pracować w SKW z uwagi na toczące się śledztwa, postępowania i sprawy sądowe, w których po dwóch różnych stronach sporu prawnego znajduje się obecnie Dusza i SKW. I jak się okazuje, próbuje wpływać na ich bieg. 
Interesy Duszy nie są interesami Polski (...) 

Więc bardziej prawdopodobne jest, że to nie Siemoniak toleruje płk. Duszę, tylko płk. (gienierał?) Dusza wskazał gamonia Siemoniaka jako marionetkę do pełnienia funkcji szefa obu instytucji, by mieć je pod całkowitą kontrolą. 

Obrazek użytkownika Andy51

11-05-2024 [13:10] - Andy51 | Link:

Całkiem prawdopodobne, że jest tak jak piszesz.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [13:43] - rolnik z mazur | Link:

@ Andy
Jak nie wiesz to po co piszesz? Kowal,Pomaska, Siemoniak, Duda - coś ci to mówi? 

Obrazek użytkownika Andy51

11-05-2024 [13:54] - Andy51 | Link:

Proszę czytać ze zrozumieniem, ja napisałem, że może tak jest.

Obrazek użytkownika u2

11-05-2024 [14:14] - u2 | Link:

@rolnik z mazur

****Kowal,Pomaska, Siemoniak, Duda - coś ci to mówi? ****

Tyle samo co np. Bargłowski. Typowo polskie nazwiska. Gdyby brzmiały Kowalenko, Pomasko, Siemion, Dudikoff to wiadomo co by to znaczyło :-) :-) :-)

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [14:57] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Albo ty ciemny jak przysłowiowa tabaka w rogu albo o drogę pytasz. No chyba, ze ty raczej zadaniowany  Polak ja powiedzmy Tusk to sorry. Rozumiem kasa nie śmierdzi.

Obrazek użytkownika u2

11-05-2024 [15:19] - u2 | Link:

@rolnik z mazur

Na przykład Bodnar to ni śmo ni owo. Bodnaruk jest taka Rosjanka, która o dziwo wygrała niespodziewanie MŚ w szachy szybkie tzw. rapid pod flagą FIDE. FIDE jednak zbanowała flagę Rosji. A Bodnaruk to typowo ukraińskie nazwisko. Bardzo mnie dziwi ta kacapsko-banderowska wojenka. Wszystko według wizji o. Klimuszki zmierza ku poważniejszej drace, czyli wojence światowej. A wtedy Niemcy mają znowu zaatakować  Bolanda w samobójczym zwidzie. Ostrzegłem paru Niemców, których znam on-line. Ciebie nie ostrzegam, bo to daremny trud, zawsze będziesz antypolski, tyś taki Niemiec z odzysku, Mazurzy gremialnie chcieli być Niemcami, nie Polakami przed wojną :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [15:50] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Powiem krótko g... wiesz. Niemcy nie zaatakują Boland, bo za dużo ograniczeń prędkości i ciągłych linii na drogach a  nawet leopardy muszą przestrzegać ograniczeń . Poza tym w Bolanda bardzo drogie mandaty. Nie wiem czy wiesz ale Bolanda to już jeden z Landow i niedługo będziesz składał zeznanie podatkowe w Berlinie.

Obrazek użytkownika u2

11-05-2024 [16:04] - u2 | Link:

@rolnik z mazur

****będziesz składał zeznanie podatkowe w Berlinie****

Bardzo się na to cieszę. W końcu odwiedzę moją krewniaczkę, tą która projektowała Stadion Narodowy w Warszawce. No i od zawsze było moim marzeniem zwiedzanie zachodniego świata. Kiedy miałem praktykę studencką w Dreźnie, to 2 tygodnie robiliśmy przy młotach hydraulicznych/pneumatycznych, a 2 tygodnie zwiedzaliśmy piękną ziemię niemiecką. Oczywiście  stały punkt zwiedzania to Muzeum Karola Maya, Polacy wysyłali praktykujących Niemców w rewanżu do Auschwitz.  :-) :-) :-)

Ale zwiedziliśmy również Miśnię, Weimar (Goethe/Schiller) i Lipsk. No podobało mi się, mimo całej siermiężności komuny DDR. Widać było ślady dawnej świetności.  Co odważnejsi zapuścili się nawet samopas do Berlina. Ale ja jednak poprzestałem na zorganizowanym zwiedzaniu, nie w stylu meksykańskim :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [17:02] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Dużo się od tego czasu zmieniło. Czy na lepsze to wątpię. Nie wiem czy wiesz ale Drezno zostało za Sasów wybudowane za polskie pieniądze.

Obrazek użytkownika u2

11-05-2024 [17:15] - u2 | Link:

@rolnik z mazur

***Drezno zostało za Sasów wybudowane za polskie pieniądze***

To dlatego czułem się tam jak u siebie! Pierwszy mój wspominkowy obrazek z DDR to rozbity bojowy wóz piechoty na drzewie, oczywiście radziecki. Drugi na targu w Dreźnie napis na towarze "russkije nie trogać rukami" :-) :-) :-)

PS. Kilka ładnych lat temu oglądałem reportaż z fabryki VW w Dreźnie. Produkują tam Phaetony. Fabryka i sposób produkcji zapiera dech w piersi. I pomyśleć że to Niemka Ursula von der L. to wszystko niszczy. Czyżby agenciura z wiadomych krajów? :-)
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [18:46] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Ursula nie myśli w tych kategoriach. Ona jest zainteresowana swoją kasą. Ma w dupie moralność i te inne drobnomieszczańskie głupoty. Głupków trzeba skubać. Im gorzej tym lepiej. To są proste sprawy.

Obrazek użytkownika u2

11-05-2024 [18:55] - u2 | Link:

@rolnik z mazur

To czy U. myśli, czy nie, mogę zaobserwować u siebie w postaci napływających fal z KE. Jak napływają, to oznacza że dzieje się. Jak nie napływają, to oznacza, że nie dzieje się. Ale zwykle napływają. Czy chcę tego czy nie :-)

PS. W młodości napotkałem się na książkę pt. Ramtha. The Voyage to the New World. Tam gostek, który wcielił się w ciało kobiety z USA (podobno) przedstawił wizję świata w 21 wieku. Taki 21st schizoid man by The King Crimson. Na razie się sprawdza. Polecam lekturę książki-wywiadu z gostkiem, który mieni się totalnie oświeconym Bogiem :-)

Obrazek użytkownika sake3

11-05-2024 [16:21] - sake3 | Link:

@Rolnik z mazur......Wiemy,wiemy,ze jesteśmy już landem.od wczoraj.Protest rolników nadzorowała oprócz ogromnych sił policyjnych Tuska policja niemiecka w radiowozach.Czyli jako podatnicy utrzymujemy podwójną policję .Szybko poszło..

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [16:59] - rolnik z mazur | Link:

@ sake
No i po co polską utrzymywać ? Wystarczy przecież niemiecka mówiąca w narzeczu tureckim. Bolanda to dziwny kraj. 

Obrazek użytkownika sake3

11-05-2024 [17:12] - sake3 | Link:

@Rolnik z mazur......No polska też dobra,sprawnie posługują się chłopaki gazem pieprzowym,kostką brukową i pałką,Widać też w Niemczech wyszkoleni.no i wiedzą w jakich sytuacjach ,,właściwie'' się zachować.Rolników się pałuje,a Kodziarzy z pietyzmem wnosi się do radiowozu i znosząc ich humory i wyzwiska.

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2024 [03:21] - Pers | Link:

Waldek
//Albo ty ciemny jak przysłowiowa tabaka w rogu albo o drogę pytasz. No chyba, ze ty raczej zadaniowany //
Zadaniowana tabaka w rogu. Wyjątkowo ciemna.

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2024 [03:15] - Pers | Link:

Waldek
//Jak nie wiesz to po co piszesz?//
Przypadłość frustratów.

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-05-2024 [13:24] - Tezeusz | Link:

A tablice Mendelejewa ma ?

Obrazek użytkownika Andy51

11-05-2024 [13:38] - Andy51 | Link:

Chyba dopiero złożył zamówienie.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

11-05-2024 [18:28] - Marek Kudła | Link:

Panie Tusk, o ile jesteś panem, jeśli brakuje ci ludzi do rządu, to są jeszcze rezerwy: Pomaska, Kropiwnicki, Niesiołowski, Łącki, ....
Znalazłoby się jeszcze kilku z byłej PZPR (Miller, Cimoszcze, Belka, Huebner, Prokop, Senyszyn, a także Marcinkiewicz, Kowal, Petru, Palikot, ....
 

Obrazek użytkownika Jabe

11-05-2024 [19:04] - Jabe | Link:

Morawiecki.

Obrazek użytkownika u2

11-05-2024 [19:09] - u2 | Link:

Mazowiecki.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

11-05-2024 [21:11] - Marek Kudła | Link:

M. Morawiecki: Ruszamy z inicjatywą „Stop podwyżkom” !!  Nawet nie wiecie jakiego wspaniałego premiera mieliście pierdolce z Polski !?!!
 

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2024 [03:35] - Pers | Link:

@kudla
//Nawet nie wiecie jakiego wspaniałego premiera mieliście pierdolce z Polski !?!!//
Wiemy! Taki koszerny "Student".

Obrazek użytkownika Andy51

11-05-2024 [19:42] - Andy51 | Link:

Zaplecze jest szerokie.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

11-05-2024 [21:14] - Marek Kudła | Link:

Tak, durniów w Polsce nie brakuje !!!  Tylko nie Ochojska, bo ta,  po ogłoszeniu przez Tuskina wzmocnienia wschodniej zapory, rozpoczęła atak na niego !

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2024 [03:12] - Pers | Link:

@endziu
//CIA wg. doniesień prasowych mocno oponuje przeciwko ...//
Jak już Cija "mocno oponuje" to strach pomyśleć co myśli moSSad...

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2024 [15:25] - Tezeusz | Link:

No Rus.. gówno kto tak pięknie pisze o tobie no kto ?

"Przecież ty nie masz zielonego pojęcia na te tematy a próbujesz się mądrzyć.
Miej trochę litości dla siebie samego.
Do momentu wyszczepienia byłeś normalny. Teraz już nie."
"Naczytałeś się rosyjskiej propagandy i już w sierpniu 2022 głosiłeś pogrom ofensywy Ukrainy. Och jaka ta ofensywa Ukrainy miała być w krwi utopiona, a zasmrodzona była wiatrami w portkach uciekających wojsk rosyjskich.
Lepiej rozmawiać o aktualnej sytuacji a nie wykrzykiwać "Слава России". Zawsze proponowałem ci szklankę zimnej wody... zamiast..."
A to :
"Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie". BUHAHAHAHAHAHAHAAH !!!!! BUHAHAHAHA TY Poljak a co na twoi komple i nie tylko komple ? 

Jaka jest pogoda w Izraelu ? Opalasz sie czy na robocie !!