Czeczko, Szmydt i……. Tusk

Źle się dzieje w państwie polskim. Ci którzy chodzi z napisami Konstytucja, Konstytucja, gwałcą ją w brutalny sposób.

Zacznę od końca, w związku z wizytą Ursuli coś tam, coś tam, Ursuli, przed którą na baczność stawał jej giermek Tusk, ukazała się wiadomość na stronach PE , że Polska uznała, że prawo europejskie ma prymat nad prawem polskim czyli nad polską Konstytucją.

Kto podjął taką decyzję nie wiadomo, ale wszystkie ślady prowadzą do Tuska. Tusk chyba bardziej się czuje się Niemcem niż Polakiem (po matce) , albo na Łubiance, albo w aktach Stasi mają takie kwity na Tuska, że robi wszystko co mu karzą.

Ale wracając do tytułu notki, pragnę przypomnieć , że zestaw nazwisk nie jest przypadkowe, te osoby zdradziły , lub zdradzały jak Tusk Polskę.

Dezerter Czeczko , został po paru miesiącach znaleziony martwy. Co będzie ze zdrajcą Szmydtem to się okaże. Sędzia Szmydt  jak to określił prof. Cenckiewicz  „obtańcował” dwie strony konfliktu, najpierw był zwolennikiem zjednoczonej prawicy, później stał się aktywnym członkiem upolitycznionej Iustitii, i z wściekłością atakując rządy prawicy.

Działalność sędziego Szmydta zakończyła się ucieczką do najbardziej „demokratycznego” kraju Białorusi. Co przeraża,  okazuje się, że każdy sędzia w Polsce ma dostęp do informacji tajnych i ściśle tajnych w tym do tajnych informacji NATO.

Nie można się dziwić USA, że podejrzliwie patrzą na polski kontrwywiad, skoro płk. Dusza ten, który podpisywał umowę z FSB i jego szef gen. Stróżyk były pracownik WSI dowodzą SKW.

Jeżeli dodam , że w Polsce jest 10 tys. sędziów, to należy się zastanowić ilu jeszcze takich Szmydtów jest w polskim sądownictwie.

Wracając do Tuska, to może się okazać, że wszystkie Czeczk, Szmydty to jest pikuś, wszak Tusk mówił Polska to nienormalność i wszystkie jego działania świadczą o tym, że Polskę ma w wielkim poważaniu.

Na zakończenie mała dygresja, żeby nie zawetowania przez PAD ustaw sądowych w 2017 r. i ustawy medialnej 2 022 r. sytuacja w Polsce mogłaby być w całkiem innym miejscu.  
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

08-05-2024 [10:10] - u2 | Link:

@Andy51

"każdy sędzia w Polsce ma dostęp do informacji tajnych i ściśle tajnych w tym do tajnych informacji NATO"

To nie jest dokładnie tak. To że np. sędzia ma uprawnienia do przeglądania dokumentów "top secret" nie oznacza, że je przeglądał. Ponadto w miarę łatwo sprawdzić do jakich dokumentów miał dostęp sędzia Sz. Generał Kukliński, kiedy pracował w sztabie generalnym, wtedy był pułkownikiem, również nie miał dostępu do wszystkich dokumentów. Ale po znajomości inni generałowie dawali mu je, aby wykonał za nich "czarną robotę" :-)

PS. Sędzia Sz. miał dostęp do ankiet osobowych, bo rozpatrywał zażalenia na odmowę dostępu do dokumentów "secret". Więc znał "haki" na tych, którym odmówiono dostępu. I dzięki temu służby ze wschodu mogły werbować kolejnych agentów.

Obrazek użytkownika sake3

08-05-2024 [11:14] - sake3 | Link:

@u2....Nie sądzi pan,że skoro Szmydt ma haki w zanadrzu to ich nadal nie wykorzysta? 

Obrazek użytkownika u2

08-05-2024 [11:22] - u2 | Link:

@sake3

Sędzia Sz. to najprawdopodobniej agenciak wschodnich służb. Więc jego nagła ucieczka nie jest przypadkowa. Widocznie palił mu się już grunt pod nogami. Takich resortowych sędziów jest jeszcze na pęczki w polskich sądach. Nikt nad tym z polskich władz nie panuje. To rzeczywiście nadzwyczajna kasta poza wszelką kontrolą i odpowiedzialnością :-)

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

08-05-2024 [15:31] - Alina@Warszawa | Link:

Interia tak to opisuje: https://naszeblogi.pl/comment/...

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2024 [15:50] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą, dlatego, kasta tak wyła przeciwko lustracji i reformie sądów

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2024 [15:48] - Andy51 | Link:

Szmydt może nie, ale FSB na pewno.

 

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2024 [15:47] - Andy51 | Link:

Masz rację, napisałem trochę na skróty.

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-05-2024 [10:14] - Tezeusz | Link:

Agentura roSSyjsko niemiecka spierd.... z Polski... czego się boją agenci obcych mocarstw - gniewu ludzi ? Prawda powoli ujrzy światło dzienne. Ukraina poddała się roSSji  na Krymie gdyż Krym to było gniazdo sowieckiej agentury w wojsku, organach administracji, nawet Rządzie...A w Polsce ?????

Obrazek użytkownika Zofia

08-05-2024 [10:56] - Zofia | Link:

@Tezeusz
Pisze Pan, że powoli prawda ujrzy światło dzienne. I co z tego? Kto rozliczy zdrajców jak Polski już nie będzie? Podobnie było jak wprowadzali LGBT. Było oburzenie, ale za słabe. I   demoralizują nam nasze dzieci i wnuki. A ostatnio na imprezie "śpiewaczej? "jakiś knur wypiął zad na widownię. Jedyna nadzieja w Wielkim Proteście 10 maja!

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2024 [15:51] - Andy51 | Link:

Niezupełnie tak było.

Obrazek użytkownika spike

08-05-2024 [14:01] - spike | Link:

Nie jesteśmy jedyni, których sowieckie władze inwigilują, a chyba najbardziej to USA, przypomnę, że dokładną technologię bomy A wywlekli, że byli wstanie bez problemu ją zbudować, podobnie było z wahadłowcem, tylko na ich nieszczęście, USA wykryło szpiega, a i tak Rosja była w stanie go zbudować, wpadli w pułapkę z płytkami ceramicznymi i Buran gdzieś sobie stoi. Takich przypadków USA ma dostatek, podobnie jest obecnie z UE, czy Niemcami, nafaszerowani są szpiegami Putina jak ziemniaki skwarkami.

Nie da się ukryć, że mimo wszystko rządzi Polską agent niemiecki Oskar, nikt tego nie zdementował, a Niemcy odmawiają wglądu w dokumenty, widać nie bez powodu, jak to możliwe i to w skali światowej polityki, a "polacy" się cieszą, nie przeszkadza im szpicel niemiecki, ważniejsze dla nich, że nie rządzi Kaczyński, to jest ubaw dla durniów pokroju @tri, @jabe, @smieciu, @pampers itd.

Tusk nienawiść do Polski wyssał z mlekiem matki i z genów dziadków, którzy służyli Hitlerowi, a teraz on kontynuuje tradycję.

Obrazek użytkownika u2

08-05-2024 [14:32] - u2 | Link:

@spike

durniów pokroju @tri, @jabe, @smieciu, @pampers itd.

To nie durnie, oni korzystają na rozwałce Bolanda. Z PRL-u się wywodzą i im wsia ryba komu służą. Kto więcej da temu służą. Robią mu laskę. Taka murzyńskość z nich wyłazi, mówiąc Zdradkiem :-)

PS. W dniu kiedy sędzia Sz. się objawił w ZBiR-ze szybko zajrzałem na stronkę WSA i ściągnąłem oświadczenie majątkowe sędziulki za rok 2022. Biedaczyna, choć zarabiał 22 tysi miesięcznie to jedyne czego się dorobił to kredytów na pół miliona i starego wozidła z 2015 roku. Jako że sędziowie nie są durniami, to na pewno wszystko przepisał na dalszą rodzinkę. Np. na Małą Emi, z którą się ponoć zapobiegliwie rozwiódł. :-)

Obrazek użytkownika tricolour

08-05-2024 [14:58] - tricolour | Link:

Gówno ruscy zbudowali, nie wahadłowiec. Goły płatowiec, bez niczego, bez silników, bez wyposażenia, wyniesiony standardową rakietą jako bezzałogowy, bo niczego dla załogi nie miał. Jeden lot, dwie godziny raptem i projekt w pizdu. Taki to był wahadłowiec - na jeden raz.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

08-05-2024 [17:42] - spike | Link:

@tri
gówno to masz w głowie, oglądałem archiwalne zdjęcia, jakby nie było, Buran musiał samodzielnie lądować, musiał spełniać wymogi statku powietrznego, to nie hulajnoga, to podczas tego testu, wyszło, że jego osłona termiczna nie działa, to położyło dalsze prace, jakbyś nie wiedział, to słynny największy transportowiec świata Antonow An-225 Mrija, był specjalnie zbudowany dla Burana, odbył jeden lot, potem długo stał i przeszedł w prywatne ręce.

Swoją drogą, Rosja bez szpiegostwa przemysłowego byłby na poziomie feudalnym.

Obrazek użytkownika tricolour

08-05-2024 [18:09] - tricolour | Link:

@spike

No to dawaj to gówno - jakie silniki miał orbiter? Jakie wyposażenie dla załogi w zakresie podtrzymywania życia? Jakie oprzyrządowanie - dawaj te zdjęcia z kabiny.

No? Bo ci to gówno wyjdzie bokiem.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

08-05-2024 [20:25] - spike | Link:

@tri
ty to jakiś niedojda intelektualny jesteś, mówiąc wprost głupek, skoro nawet nie rozumiesz słowa pisanego!
gdzie ja napisałem że Buran był w kosmosie !

jak nie zrozumiałeś, komentarza, wystarczy grzecznie dopytać, wtedy odpowiem, a gówno zostaw sobie na śniadanie.

Obrazek użytkownika tricolour

08-05-2024 [21:39] - tricolour | Link:

@spike

Grzecznie to już było, ruski lachociągu. Żeby jeszcze kiedyś było grzecznie, to mnie najpierw przeprosisz za złamanie własnej umowy, złamasie. A ja się może zastanowię.

Tak, Buran był w kosmosie, dwa okrążenia na orbicie, niecałe trzy godziny lotu. Wytęż wzrok i znajdź dwa szczegóły różniące Burana od Space Shuttle, może zobaczysz czym się różni oryginał od twojej ruskiej kopii:

https://imgbox.com/dYRwnkhN

Obrazek użytkownika spike

08-05-2024 [23:18] - spike | Link:

@tri
ty to jesteś wyjątkowym kretynem, nic nie pisałem o jego wnętrzu, tylko podobieństwie, jakbyś miał choć kroplę rozumu, sam byś znalazł wiadomości o nim
tu masz fotkę:
https://kosmonauta.net/wp-cont...
 

Obrazek użytkownika Andy51

09-05-2024 [07:58] - Andy51 | Link:

Dziwię się dlaczego z tym prymitywem polemizujesz.

Obrazek użytkownika tricolour

09-05-2024 [08:37] - tricolour | Link:

@spike

"podobnie było z wahadłowcem, tylko na ich nieszczęście, USA wykryło szpiega, a i tak Rosja była w stanie go zbudować, wpadli w pułapkę z płytkami ceramicznymi i Buran gdzieś sobie stoi"

Co byli w stanie zbudować, partyjna cioto? Wahadłowiec? Na jeden lot, pusty w środku, bez silników? To jest wahadłowiec, śmierdząca ruska onuco?

Obrazek użytkownika spike

09-05-2024 [11:44] - spike | Link:

cześć @tri fallusie
twoja tępota powala, amerykanie nim polecieli wahadłowcem w kosmos, też go oblatywali w wersji uproszczonej, tylko do poziomu lądowania, a był wynoszony na grzbiecie samolotu, potem został "dozbrojony" i latał na orbitę i z powrotem - palancie,
a teraz idź do budy, zażyj obowiązkową tabletkę PO, członku Collegium Fallusum :))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika tricolour

09-05-2024 [12:51] - tricolour | Link:

@spike

No i widzisz, techniczna pizdo, że sam piszesz, że na orbitę leciał "dozbrojony". W co, pizdo, dozbrojony? W silniki choćby. Ruscy nic nie mieli do tej swojej wydmuszki więc użyli zwykłej rakiety transportowej, jak wszystko - na jeden raz. Poleciało pudło bez ludzi, bez wyposażenia, bez napędu i drugi raz już nie poleciało, bo by nigdy w całości nie wróciło.

Z ciebie jest taki inżynier, jak z kaczora ojciec. Lepiej się orką zajmij...

Obrazek użytkownika spike

09-05-2024 [15:49] - spike | Link:

@tri ty to jesteś mówiąc delikatnie walnięty, to pewnie przez molestowanie w dzieciństwie, tłumaczyć kretynowi to jak mówić do obrazu.
Pobaw się "giertychem" może ci przejdzie :))))))))))))))))

PS. wychodzi twoje słownictwo jak się odzywasz do matki, żony, pewnie też kochanki, obora w całej okazałości, typowa dla POje..ca :))))))))))))

Obrazek użytkownika tricolour

09-05-2024 [16:11] - tricolour | Link:

@spike

Moje kolorowe słownictwo jest skierowane do ciebie, chuju. Zrozumiałeś kim dla mnie jesteś, czy ci powtarzać tak długo aż ci uszami wyjdą?

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2024 [15:52] - Andy51 | Link:

Tak, tak było.

Obrazek użytkownika sake3

08-05-2024 [15:12] - sake3 | Link:

Patrząc na zachowanie szemranej ferajny tuskowej,na Siemioniaka i jego tezy o współpracy PiS z Rosją i Białorusią zaczynam nabierać podejrzeń że ta ucieczka wcale ucieczka nie jest a dobrze przygotowaną prowokacją.Dziwnym trafem uaktywnił się Giertych i jego misterny plan #Zero tolerancji dla PiS.Oczywiście mogę się mylić,może jestem nazbyt podejrzliwa,ale niestety nie sposób nie zauważyć wypowiedzi Tuska i innych.Otwarcie wmawiają Kaczyńskiemu brak nadzoru nad bezpieczeństwem kraju i bratanie się z Putinem i Łukaszenką w myśl  powiedzenia ,że ciemny lud i tak to kupi.Komisja do badania rosyjskich wpływów tak przez koalicję krytykowana ma powrócić a na jej czele ma stanąć Siemioniak.Ponieważ Giertych w swoim planie ma stworzyć zgodę społeczeństwa na kolejne komisje śledcze i podkładkę do zwolnienia ze stanowisk czy,pracy w urzędach,firmach,sądach instytucjach wszystkich zatrudnionych w latach 2015-2023.Tusk postanowił wytoczyć wszystkie możliwe działa.Giertych nie ukrywa,że ,,po wnikliwym śledztwie będą osadzani w więzieniach..Sędzia Szmydt  to ich człowiek i może uczestniczyć w tej prowokacji.Dla żądnych zemsty Tuska czy Giertycha zniszczenie PiS-u jest sprawą nadrzędną.  

Obrazek użytkownika u2

08-05-2024 [15:26] - u2 | Link:

@sake3

"uaktywnił się Giertych"

Qniu jako mecenasik zna na wylot środowisko sędziowskie. On żyje z ustawiania wyroków z nadzwyczajną kastą. To że został wybrany z ostatniego miejsca w Kieleckiem świadczy o nas samych jak najgorzej. Może komuś imponuje mafia w wymiarze niesprawiedliwości. Mnie nie imponuje, uciekam od niej jak najdalej :-)

Obrazek użytkownika Andy51

08-05-2024 [18:25] - Andy51 | Link:

Qń jaki jest każdy widzi, to się ziści, jeżeli Qń nie zemdleje.

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-05-2024 [05:59] - Kaczysta | Link:

Jest wniosek prokuratury do NSA w sprawie sędziego Szmydta. Chodzi o immunitet i zgodę na aresztowanie
Tego niepełnoletniego smarkacza od plamy na synagodze posadzili na trzymiesięczne sanki w ciągu dwóch godzin od chwili zdarzenia. Ze szpiegiem białoruskiego reżimu pierdolą się już czwartą dobę.

Obrazek użytkownika Andy51

09-05-2024 [07:59] - Andy51 | Link:

Niestety takich mamy sędziów.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-05-2024 [08:51] - Marek Kudła | Link:

Pytanie:  Czym się różni zdrajca RP, europoseł Biedroń, żądający karania Polski przez UE, od zdrajcy RP, sędziego Schmydt’a, azylanta na Białorusi ?!
Odpowiedź:  Obaj mają immunitety. Prokuratura Krajowa zaś złożyła wniosek o aresztowanie Schmydt’a, a Biedroń pozostaje na wolności !
 
Łukaszenka:  Dobry azylant to martwy azylant !
 

Obrazek użytkownika Andy51

09-05-2024 [13:14] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika sake3

09-05-2024 [09:12] - sake3 | Link:

No proszę i wszystko staje się wiadome.Tusk polecił przygotowanie raportu nt.wpływu rosyjskich i białoruskich służb w aparacie władzy ,,z poprzednich lat''.Ma powstać komisja śledcza do zbadania tych wpływów.Po to Tusk zlecił misję sędziemu Szmydtowi wysyłając go na Białoruś.Sędzia tak nachalnie bryluje w mediach białoruskich i rosyjskich ,że wygląda to na misterny plan Giertycha obciążenia PiS-u zdradą.Tępy lud i tak to kupi.

Obrazek użytkownika tricolour

09-05-2024 [09:56] - tricolour | Link:

Kupiłaś.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

09-05-2024 [11:54] - spike | Link:

@tri
nie chwal się zakupami, głupoty masz pełną piwnicę, członkom Tusku Fallusum jak ty, sprzedawali głupotę promocyjne , co widać i czuć.
:)))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika tricolour

09-05-2024 [13:23] - tricolour | Link:

@spike

Zgadza się - po to mam 60m2 pod domem, by było miejsce na różne głupoty. No właśnie na tym polega dom, by nie trzymać wszystkiego w klitce.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

09-05-2024 [15:42] - spike | Link:

@tri
to cieniutko, a resztę rozdałeś po rodzinie i znajomych?
no to już wiemy skąd ta plaga głupoty się bierze :))))))))))))

Obrazek użytkownika tricolour

09-05-2024 [16:08] - tricolour | Link:

@spike

Wy wiecie? Towarzyszu, ruska onuca, wiecie? Jakim trzeba być durniem, by użyć liczby mnogiej dla "wzmocnienia" wypowiedzi.

Guzik wiecie, klitkarzu, bo macie ściśniety rozum przez niski metraż. Nawet radia nie użyjecie, kiedy chcecie, bo inni - wiecie, rozumiecie - będą pukali, że za głośno. Ale zapłacicie zaraz za ogrzewanie dwa razy więcej i nic z tym nie zrobicie, bo macie pośrednika, który was łupie po kieszeni. No i za części wspólne ogrzewania , oświetlenia, posprzątania oraz setki innych rzeczy też zapłacicie, co jest waszą oznaką zbiorowego, potężnego rozumu, chowu klatkowego.

Z powyższych powodów wolę swoją swobodną, prawie niczym nie skrępowaną głupotę od waszej klatkowej mądrości w betonozie.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

09-05-2024 [20:06] - spike | Link:

@tri
piszesz: "wolę swoją swobodną, prawie niczym nie skrępowaną głupotę"

jak powiadają, "słusznie prawisz, wódki mu dać!"
co mi mówi, że tobie już nie trzeba wódki dawać, codziennie jesteś "pod wpływem" co u was POlszewików jest normą :))))

Jak któregoś dnia będziesz dłużej trzeźwy, to do ciebie dotrze, jak jesteś dymany i to przez twojego rudego fjutera, właśnie za ogrzewanie, oświetlenie, wodę, ścieki, śmieci, nieruchomość, itd. a to wszystko jeszcze znajdzie swoje odbicie w sklepach, usługach etc.
a wtedy palancie, schlejesz się jak słynny już Messerschmitt -Kvrwiński :))))

Tylko nie pieprz wieprze, że drożyzna ci nie przeszkadza, to jest pieprzenie nowobogackich, którzy na długach coś mają, gardząc innymi, a chwila "niżu finansowego" wali to wszystko w gruzy, znam takich, podobni do ciebie prostaczki, teraz łapią byle co, by nie skończyć pod mostem.

Obrazek użytkownika tricolour

09-05-2024 [21:13] - tricolour | Link:

@spike

Gdzie ty widzisz jakąś drożyznę? Co jest dla ciebie takie drogie?

PS. Już nie wiesz, czego się czepić, by się jakoś utrzymać i nie przewrócić - głupota, fallusy, członki teraz nietrzeźwość, a wszystko razem w sumie zabawne, bo wynika, że nawet nayebany głupek bez problemu zrobi z ciebie wała.

To co jest takie drogie?

Obrazek użytkownika spike

10-05-2024 [00:28] - spike | Link:

@tri mówiąc wporst
POjebańcu:
"to wszystko jeszcze znajdzie swoje odbicie w sklepach, usługach etc."
"znajdzie" durniu znajdzie !!  już niedługo.
idź się bawić giertychem, durniu