Żaden TS tylko więzienie dla Tuska, Bodnara, Sienkiewicza

Żaden TS tylko więzienie dla Tuska, Bodnara, Sienkiewicza, itd.

Niemiecki podnóżek Tusk, który musi spłacać swoje zobowiązania wobec swoich protektorów Niemców, na ich zlecenie musi wprowadzić ojro a do tego wymagana jest zgoda min. finansów i prezesa NBP, dlatego chce postawić Prezesa NBP przed TS.

Polska, która po wybuchu II WŚ chroniła swoje złoto przed Niemcami, rękami Tuska ma oddać 380t złota, będącego w skarbcu NBP , de facto w ręce Niemców.

Siepacze Bodnara, totumfackiego Tuska, nie działają w ramach i granicach prawa, nie działają jak bodnarowcy, ale jak banderowcy, wszak Bodnar jest Ukraińcem.

Najście domu być może śmiertelnie chorego min. Ziobro pod jego nieobecność jego i jego najbliższych , wyważenie drzwi, zabranie sprzętu elektronicznego , nawet telefony dzieci, są to działania, których nie powstydził by się nawet Baćka.

Jest pytanie czy pajac z TVN obecnie marszałek wydał zgodę, na rewizje w domach posłów?  Moim zdaniem Tusk i Bodnar, w pierwszej kolejności powinni trafić za kraty. 

Ale nie daleko od nich odstaje ppłk rympałek noszący nazwisko Sienkiewicz. Człowiek , który przy pomocy „silnych ludzi” wtargnął do TVP i siłowo ją zajął.

 Wracając do Bodnara, to powołał kogoś na stanowisko po. Prokuratora Krajowego na stanowisko, które w polskim obrocie prawnym nie istnieje.

Jeżeli do tego dodamy syna trepa LWP o nazwisku Kierwiński szefa MSW, którego podkomendni weszli do Pałacu Prezydenckiego w „pogoni” za  posłami Wąsikiem i Kamińskim oraz wydał swoim małojcom rozkaz bicia i traktowania gazem protestujących rolników.

Jaki jest poziom intelektualny przedstawicieli koalicji 8* pokazują szefowie komisji od niewiadomo jakich spraw: joński, Scerba i głupia gęś Sroka.

 Gdy okazuje się, że szefem , że szefem kontrwywiadu został gen. Stróżyk człowiek WSI, a jego zastępcą płk Dusz, ten od resetu z FSB, to powstaje pytanie , po co nam kontrwywiad, lepiej od razu sprawy kontrwywiadowcze zlecić Ruskim.
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

27-03-2024 [16:40] - Ryan | Link:

Eksperci nie mają wątpliwości.
Nawet gdyby w domu ministra Ziobro Bodnarowcy znaleźli tonę kokainy , pornografię dziecięcą czy worki z milionami euro jak u posłów parlamentu europejskiego to w każdym uczciwym sądzie prokurator byłby spuszczony na bambus

Obrazek użytkownika Andy51

27-03-2024 [17:57] - Andy51 | Link:


Clou w Twoim wpisie jest stwierdzenie  uczciwy sąd, , w Polsce jeżeli się trafi na sędziów z Iustitii o uczciwości nie ma co mówić.

 

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

27-03-2024 [21:56] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Deklaratywnym zdrajcom.pl- zamiast TS, będzie dane KS !
Rozsypanie się  UE i poronionej pod jej szyldem IV Rzeszy nadchodzi wielkimi krokami . Szczególnie po nastaniu D. Trumpa jako prezydenta USA !  Już za rok ,poza Niemcami  żaden uczciwy europejczyk nie będzie bronił  bundeswher Festung Europe.  Za tym pójdzie rozlicznie zdradzieckiej politycznej i policyjnej szumowiny w każdym z krajów  . Tej  która stanęła jawnie na stanowisku zdrady głównej własnego kraju, na rzecz niemieckiej zielonej okupacji „fit for 55”.
A wtedy ,także w Polsce  euro-wytyczne i połamane przez koalicję 13 grudnia dotychczasowe zasady prawne z okrągłego stoła , nie będą obowiązujące już dla Polaków. Szczególnie w warunkach wojennych. Wojny narody Europy kontra Niemcy. Wtedy  przywrócone zostanie z automatu polskie prawo ,czyli te z sierpnia 1939r . A tam wg KK RP ad 1932 , dla zdrajców sługusów obecnego komucho-nazistowskiego reżimu  -nie będzie żadnego TS - ale jednoznacznie KS !
 
ps. Na razie wiec korzystając z warunków dekonspiracji komuszej i folksdojczanej szumowiny na bilbordach i plakatach trzeba zrobić fotki , po to aby po wyborach identyfikować te zdradzieckie menty na własnym terenie .  Nim zdradzieckie szczury pochowają się swą przynależnością znów za RODO!  

Obrazek użytkownika Jabe

27-03-2024 [22:30] - Jabe | Link:

Akurat za zielonymi szaleństwami jest za­równo towarzystwo pana Bodnara, jak i nasza zjednoczona, patrio­tyczna, prze­najświędsza...

Obrazek użytkownika Andy51

28-03-2024 [11:41] - Andy51 | Link:

Chciałbym, żeby tak się stało jak piszesz w pierwszym zdaniu.