​Głupia gęś, naleśnik i Starszy Pan

Chcąc pisać o komisji ds. Pegasusa, chciałoby  zacytować byłą premier Bieńkowską, ( ale jaja, ale jaja, ale jaja), bo co można powiedzieć o  głupiej gęsi przewodniczącej Sroce, którą obsadzono pewnie z powodów parytetów w koalicji, obsadzono ją na stanowisko, przekraczające jej zdolności intelektualne. Ale czego spodziewać się po osobie, która była „ u Gowina”.

Ale przy pośle o ksywce „Naleśnik”, to pani Sroka jest po prostu tytanem intelektu, poseł oprócz deficytów intelektualnych wsławił się tym, że okleił swoje auto ********, i mówił , że 8* to jego motto życiowe.
Tak w ogóle to koalicja 8* obsadziła trzy funkcjonujące komisje samymi „tuzami”,  czyli tym co mają najlepsze.

Oprócz wspomnianej już „głupiej gęsi” , dwie pozostałe komisje obsadzono głupim i głupszym, czyli Jońskim i Szczerbą.

Te dwie komisje to , komisja do tzw. „wyborów kopertowych” i tzw. komisja „wizowa”. Komisja „kopertowa”  to komisja, która prowadzi tzw. „śledztwo” przeciwko samej sobie, to przecież nie kto inny , jak pani Kidawa-Błońska twierdziła , że to ona „wywaliła” wybory , bo jeżeli prawdziwa prezydent szorowała w sondażach po dnie ( w granicach 5%) , to co się dziwić , że PO ochoczo zgodziła się na wymianę/podmianę kandydata.

Jeżeli do tego dodamy, że w składzie komisji jest J. Karnowski prezydent Sopotu, który odmówił udostępnienia listy wyborców. Czyli występuje we własnej sprawie.

Jeżeli do tego dodamy, że Jarosław Kaczyński jechał z komisją jak z chłopcami, czym burak swoim kolorem przy pośle Zembaczyńskim , wypada blado.

Gdy do tego dodamy tzw. komisje wizową, gdzie przez kilka miesięcy, media głównego nurtu pisały o dziesiątkach a może setkach tysięcy „lewych” wiz, to gdy doszło do komisji , Jońskiemu z trudem przeszło przez gardło, że tak de facto chodziło o 608 wiz i to polskie  służby wykryły tę aferę,  a koalicja 8* próbuje sobie to przypisać .
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

22-03-2024 [19:28] - marsie | Link:

Brak komentarzy, jak po moim ostatnim komentarzu, skłonił mnie do wpisu, choć nadal nie wiem, czy warto – może jednak?
B.N. 13/24. STO DNI TUSKA – RYŻA WYDMUSZKA?
Motto:
Lewacki Blogger
Wciąż mnie blokuje!
Wolność słowa,
Lewackie szuje?
/ sąsiad-poeta /
Witam.
Blogger wciąż kradnie mojego bloga – ale czego można spodziewać się po światowym lewactwie?
Tego samego, co po europejskim i polskim – gęby pełne deklaracji o demokracji, praworządności i wolności słowa, ale prawda jest okrutna – możesz gadać i pisać co chcesz, ale pod jednym warunkiem – to musi być zgodne z tym, co my uważamy za jedynie słuszne!
Donald Tusk, nie bez przyczyny mający indiańskie pseudo Chyży Ruj, działa w ten sam deseń, bo przecież – będziemy stosować prawo, tak, jak my je rozumiemy!
Właśnie mija 100 dni rządów Koalicji 8 Gwiazdek i zarówno PiS, jak i wielu "zawiedzionych", głośno wytykają Rujowi, że nic prawie (jest tabletka PO!), z tych swoich "100 konkretów na 100 dni" nie zrealizował – a przecież wcale nie to chodzi!
Przypomnijmy sobie te opowiastki z przed dekady – wyrzucili mnie z roboty, komornik zajął dom, syn pracuje u Niemca, córka u murzyna w Anglii, żona choruje, ale w sumie jest OK – PiS nie rządzi!
I tak jest teraz, dla otumanionych do cna "wyborców z Jagodna" żadne tam tuskowe obietnice nie są ważne, chodzi tylko o jedno – mieliśmy "jebaćpis", "jebiemypis", a niedługo "zajebiemypis" – i tylko to się liczy!
A gdy dodać, że w całości i od lat nie tylko popiera, ale gorąco realizuje to wyszukane hasło dla inteligentów Komisja Europejska z "Piękną Ursulą" na czele, to mamy komplet – no bo kto wygra z IV Rzeszą?
I jedno pytanie pozostaje – czy damy radę uratować Polskę?
Ale tu odpowiedzieć musi sobie każdy Polak, sumienia używając – jeżeli jeszcze taki organ posiada!
Do zobaczenia.
Ciekawe, co na to "wielcy komentatorzy" z NB?

 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-03-2024 [19:56] - NASZ_HENRY | Link:

 

@marsie
Wszystko dobrze ale to nie jest wpis tylko komentarz.
Spokojnie skopiuj tekst do edytora NB w zakładce DODAJ  WPIS.
Nie ma grafiki to nie będzie problemów. Dasz radę 🌼

 

Obrazek użytkownika Jan1797

23-03-2024 [10:36] - Jan1797 | Link:

Wreszcie dałeś się skusić Marsie;)

Obrazek użytkownika Andy51

23-03-2024 [15:01] - Andy51 | Link:

Henry  słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika r102

23-03-2024 [08:26] - r102 | Link:

No ten tego - skoro tam gdzie  4 Rzesza planuje zamknąć kopalnię węgla brunatnego - Turoszów czy tak jakoś - na  8 gwiazdek głosowało 80% wyborców -  mogą być problemy z tym ratowaniem Polski...

Obrazek użytkownika Andy51

23-03-2024 [15:02] - Andy51 | Link:

Co się dziwisz? jak oglądają tylko TVN i czytają Gw, to jest taki wynik

Obrazek użytkownika Andy51

23-03-2024 [15:00] - Andy51 | Link:

Cóż mogę Ci odpowiedzieć? niektórzy dopiero jak porządnie dostaną w d... to zrozumieją.

Obrazek użytkownika Jan1797

23-03-2024 [10:34] - Jan1797 | Link:

Jeżeli do tego dodamy, że w składzie komisji jest J. Karnowski prezydent Sopotu, który odmówił udostępnienia listy wyborców. Czyli występuje we własnej sprawie.
@Andy,
Dokładnie tak. Zauważam jednak w rozmowach z sąsiadami duże zainteresowanie komisją. Mało tego przełożone na kwestie, o których piszesz. Tak „popularny” Sopotczanin bał się kopertowej konfrontacji wyborczej? Zaiste dziwne. On, można powiedzieć, rządzący w Sopocie jak Jacek Majchrowski u nas, od zawsze? Różnica polega na tym, że u nas widać efekty w postaci wspólnot mieszkaniowych, które wyremontowały rudery i prawie przygotowały wysiłkiem mieszkańców pod dyrektywę budynkową. Mieszkania zakupione dzięki uchwale PiS w radzie miasta i grunty zakupione dzięki ustawie sejmowej PiS.  O dyrektywie budynkowej nie napisze dużą literą, bo dyrektywa ubliża inteligencji obywateli, a skończy się dramatem dla większości. Pzdr.

Obrazek użytkownika Andy51

23-03-2024 [15:07] - Andy51 | Link:

Mieszkam kilkadziesiąt lat w Sopocie, niestety większość Sopocian jest proweniencji  ubecko-platformianej, stąd jest jak jest.

Obrazek użytkownika Jan1797

23-03-2024 [19:14] - Jan1797 | Link:

Moi drodzy,
Trudno się pogodzić.
https://www.youtube.com/watch?...
I był poetą. Z Polską w sercu, odszedł.
Był tu dzisiaj Lech Makowiecki, pewnie wiedział.
„Nie wycofaliście się, gdy inni już dawno załamali ręce”
https://wpolityce.pl/spoleczen...