Syn byłego trepa z LWP Kierwiński, chce być lepszy od Kiszcz

Ekipa Tuska, wczoraj na proteście rolników pokazała wilcze kły. Jeżeli tak ma wyglądać uśmiechnięta Polska Tuska, to uchowaj Boże.

Jeżeli ktoś z młodych nie wie jak wyglądał stan wojenny za Jaruzelskiego, to wczoraj mógł się przekonać naocznie.

Polecam to zwłaszcza oszołomstwu z Wrocławia z dzielnicy Jagodno, które gremialnie do godzin późno nocnych głosowało na koalicję 8*, zwłaszcza tym studentom, którzy mają akademiki po 1 zł.

Gdy słyszę wypowiedzi Tuska, Kierwińskiego, to tak jakbym słyszał Urbana.  Znowu słyszę o chuliganach z ust Tuska i Kierwińskiego, czekam na wyższy poziom obrażania rolników, czekam na określenia typu warchoły, itp.

Znowu jak w stanie wojennym pojawiły się polewaczki, znowu było pałowanie i gazowanie uczestników protestów.    

Charakterystycznym obrazkiem był filmik z drona, gdzie spokojnie stojący uczestnik z flagą, został zaatakowany przez neozomowców Kierwińskiego, powalony przez trzech bandziorów w mundurach, był przyduszany a przy okazji została podeptana przez nich polska flaga.

Swoją drogą okazało się , że polska jest mało europejska, bo np. do Brukseli mogły wjechać traktory, a do W-wy nie.

Rządzący mogą chcieć nawijać Polakom makaron na uszy, że to protestujący atakowali policje, ale z dziesiątków filmików widać na portalach, widać, że to policja atakowała protestujących.

Rządzące cymbały zapomnieli, że komórki mają możliwość filmowania zdarzeń , z tych filmików wynika, że nie jest tak jak mówił wieprz Kierwiński.

Mam nadzieję, że ci decydenci którzy wydawali takie rozkazy ,odpowiedzą za swoje czyny, mam na myśli Kierwińskiego i Tuska, a zwłaszcza Tuska, bo Kierwiński musiał mieć zgodę na takie działanie neozomowców.

Widzę paralele, pomiędzy osadzeniem po wojnie prosowieckiego rządu w Polsce, a osadzeniem przez Niemców po 2023 r. Tuska na czele proniemieckiego  rządu w Polsce.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Roz Sądek

08-03-2024 [10:04] - Roz Sądek | Link:

@Autor
Swoją drogą okazało się , że polska jest mało europejska, bo np. do Brukseli mogły wjechać traktory, a do W-wy nie.
========
Nie jestem pewien, czy w innych stolicach rolnicy pytali o zgody.
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-03-2024 [10:41] - Siberian Husky Dog | Link:

Tam sa ciagniki-elektryki

Obrazek użytkownika Roz Sądek

08-03-2024 [12:49] - Roz Sądek | Link:

No i rolnicy jakby mniej kulturalni - z gnojówką do miasta???

Obrazek użytkownika Andy51

08-03-2024 [13:00] - Andy51 | Link:

Pitolisz.

Obrazek użytkownika Andy51

08-03-2024 [12:59] - Andy51 | Link:

Na to wygląda.

Obrazek użytkownika Andy51

08-03-2024 [12:59] - Andy51 | Link:

Polska pisze się z dużej litery

Obrazek użytkownika Roz Sądek

08-03-2024 [16:15] - Roz Sądek | Link:

Na Twoim miejscu poprawiłbym czym prędzej.
Wytykanie publiczne swoich błędów to jakieś nowe dziwactwo?
 

Obrazek użytkownika spike

09-03-2024 [22:43] - spike | Link:

Kurwińskiego wystarczy posłuchać, robi wrażenie umysłowego niedojdy, ma problemy z wysłowieniem się, a to co uda mu się powiedzieć, a właściwie wybełkotać, trudno zrozumieć, on poza podstawówką ma jakieś inne wykształcenie?

Ogólnie kogokolwiek z obecnej mafii nie da się słuchać, to ćwoki, Tusek wiedział kogo wybrać do rządzenia, tylko kretyn doceni i będzie wierny jak pies za taką posadkę, ich kwalifikacje są na poziomie łopaciarza.
 

Obrazek użytkownika Andy51

10-03-2024 [10:29] - Andy51 | Link:

Jesteś w błędzie , maił dobre wykształecenie, od trepa LWP