Niektóre posłanki z koalicji 8* działają jak żony mafiosów

Niektóre posłanki z koalicji 8* zdecydowanie się wyróżniają. Szczególnie chodzi mi o dwa nazwiska, panią Okłę Drewnowicz, która została ministerką do spraw senioralnych i panią Bodnar, posłankę o dość mało popularnym nazwisku, w Polsce, ale popularnym w kręgach przestępców, chodzi mi o panią Bodnar.

Pani Drewnowicz ma bardzo” przedsiębiorczego męża”, w latach 2008-2011 wystawił  kilkadziesiąt „lewych” faktur.

Mając żonę Okłę sąd ze zrozumieniem do przekręciarza i wymierzył mu „straszny” wyrok, zawiasy i kilkadziesiąt tys. grzywny.

Z kolei mąż posłanki Bodnar, pracujący w branży odpadowej ma zarzuty prokuratorskie o płatną protekcję, ale żona jak to żona broni swojego męża, mówiąc , że to prowokacja i że jej mąż jest czysty.

Oprócz tych pań są inne istne wariatki, np. wiceministerka Zielińska mówiła , że nie można robić przekopu, bo woda ucieknie a Wisły i będzie susza.

Jeszcze inna nijaka Wielgus, postanowiła Papież zrobić w konia i pojechała z oszustem i konfabulantem do Papieża, który mówiła , że był molestowany.

Ale patrząc na te panie, które tańczyły w Sejmie protestując  niby przeciwko przemocy zapomniały, że przemocą jest również zwalnianie z pracy kobiety w ósmym miesiącu ciąży, jak to było z red. Tomaszewską.

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/817723,maz-poslanki-po-skazany-za-falszywe-faktury-wyrok-w-zawieszeniu.
https://www.salon24.pl/newsroom/1360685,poslanki-tanczyly-w-sejmie-jachira-tlumaczy-powody-nietypowej-akcji
v