Podpalacz Polski - Donald Tusk

Lewactwo z UE chciało zagłodzić Polskę, ale po co zagładzać Polskę, skoro można osadzić jako premiera volksdojcza Tuska, i jego rękami rozwalić nasz piękny kraj.

Koalicja 13 grudni, albo jak kto woli 8*  zaczęła z wysokiego C. Zaczęła od wiatraków,  ale na skutek ogólnego sprzeciwu  koalicja wycofała się rakiem z tego pomysłu. Niemce będą niezadowolone, bo myśleli, że wcisną Polsce śmigła od starych wiatraków, które nie ma jak zutylizować, ale skoro na czele resortu jest niezbyt kumata  Hennig –Kloska, która niczym dobrze wytresowany pies lub suka, robi co jej karzą.

Sprawa z wiatrakami, im się rypła, potem było już tylko gorzej.  Do akcji wszedł pułkownik Sienkiewicz były pracownik służb specjalnych, zrobiony przez volksdojcza na min. kultury.

Z silnymi ludźmi zaatakował TVP, rozgłośnie regionalne ,itd. Pozwalniał pracowników, mimo orzeczenia TK, o zabezpieczeniu, ale co to obchodzi małojców Tuska.

KRS nie wpisał do rejestru nowych nominatów Rympałka , ale padalec Rympałek, robi wszystko co mu nakaże rudy volksdojcz, ten z kolei udaje , że go nie ma.

Z kolei, Bodnar, przypuścił szturm na prokuraturę i prokuratorów. Mianował p.o. prokuratora , chociaż w polskim obrocie prawnym nie ma takiego stanowiska jak p.o. Prokurator Krajowy. Gdyby nastąpiła zmiana na stanowisku Prokuratora Krajowego, to wymagany jest podpis PAD, a nic takiego nie nastąpiło.

Poza tym Bodnar już od miesiąca szuka podstawy prawnej na tę bandyterkę którą zrobił płk Rympałek, ale dotychczas nie znalazł i raczej nie znajdzie.

Niestety, muszę to napisać, w jakimś sensie za zwycięstwo koalicji 13 grudnia odpowiada PAD, wetując ustawę medialną.

Koalicja 13 grudnia miała ponad 1,5 roku czasu, żeby szczuć, kłamać, i skończyło się to co prawda zwycięstwem PiS, ale za małym, żeby samodzielnie rządzić.

Lewakom z UE, nie przeszkadza jawne łamanie prawa przez Tuska i jego małojców, ta suka Jurowa była w Polsce, i nawet się nie zająknęła o łamaniu praworządności przez ośmiogwiazdkowców, a jeżeli chodzi o kamienie milowe, to kamień milowy był jeden, odsunąć PiS od władzy, przy pomocy Niemców, Brukseli ,TVN, oraz reszty lewactwa to się udało. W zamian za to Tusk i reszta ma kartę blanche  i robi co chce i stosuje prawo nie takie jakie jest, ale takie jak volksdojcz i jego przystawki je rozumieją.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

22-01-2024 [12:57] - Alina@Warszawa | Link:

Akcja likwidacji TVP i PR przez rząd Tuska w Polsce ma coś z akcji Hitlera napaści na Radiostację w Gliwicach w 1939 i ataku KGB na ośrodek TV w Wilnie w 1991. 

Cel jest ten sam - opanować główny ośrodek informacji, przejąć strumień informacji skierowany do danej populacji, stworzyć zupełnie inną przestrzeń informacyjną, która przekieruje aktywność tej populacji do realizacji interesów swoich wrogów, często zupełnie nieświadomie. Ci, którzy są świadomi manipulacji i usiłują demaskować wroga, są natychmiast nazywani płaskoziemcami, wrogami ludu, oszołomami, nacjonalistami, antysemitami, ruskimi onucami, prawicowymi ekstremistami, katolami, wrogami ustroju, antykomunistami - w zależności od potrzeby aktualnego "etapu" i narracji, która ma szansę trafić do gawiedzi.

Czym różni się akcja Tuska? Tym razem akcja ma pozory legalności, bo Tusk jest niby legalnym premierem po wygranych wyborach. To, że wybory powinny być uznane za nieważne wobec wielu uzasadnionych protestów, każe mi dopisać "niby". Tusk też jest przestępcą (dziwnym trafem jeszcze nie oskarżonym i nie skazanym), ale nie trzeba go przebierać w polski mundur, bo ma polskie obywatelstwo i nawet wysoki urząd, który osiągnął dzięki wielu niemieckim "zwrotnicowym". Nie musi zbrojnie napadać na TVP, bo używa innej broni - ma do dyspozycji krzywoustego marszałka sejmu, a ten tworzy bezprawie w formie uchwał sejmowych. Opanowanie TVP było możliwe dzięki jakimś szemranym agencjom ochroniarskim, w których "pracują" agenci służb specjalnych a w Warszawie ze znalezieniem takich, którzy mają związki z ambasadą rosyjską zapewne nie ma problemów. Ci wiedzą jak to zrobić. 
No i udało się - "narracja w TVP jest dokładnie taka sama jak była dotychczas w TVN - amerykańskiej Tv należącej do rosyjskich żydów. 

Najważniejszą ostatnio, skoordynowaną akcją "narracyjną", była akcja potępiania czynu G. Brauna gaszenia świec chanukowych w sejmie. Akcja doskonale skoordynowana, bo nie było żadnej stacji tv, która pokazałby inny punkt widzenia i np. podała statystyki komentarzy internautów, którzy w 99% pochwalali czyn Brauna i potępiali posłów i sektę Chabad Lubawicz w sejmie. 

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2024 [16:04] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Twoim  wpisem, ale chyba te bandziory na razie nie liczą się z niczym. Chociaż sąd stanął na wysokości zadania i nie zgodził się na wpis tych bandziorów jako likwidatorów, mam nadzieję , że Bodnar, Rympałek, i Tusk pójdą siedzieć.

Obrazek użytkownika sake3

22-01-2024 [16:40] - sake3 | Link:

Podpalaczy Polski jest więcej a ogień podkładany w wielu punktach.Kto jeszcze ma wątpliwości co do suwerenności Polski to się zawiedzie słuchając wypowiedzi Pani Lubnauer posłanki na polski Sejm i Wiceminister Edukacji.,,,,Naszym priorytetem bylo przywrócenie języka niemieckiego'' stwierdziła po spotkaniu z przedstawicielami mniejszosci niemieckiej w Polsce. Chodzi o organizację zajęć w języku niemieckim i liczbę godzin lekcyjnych z tego języka.w celu przywrócenia normalnych stosunków.Nie odniosła się do kwestii nauki braku języka polskiego w Niemczech od 33 lat.Nie ma symetrii,pani Lubnauer nie interesuje ta sprawa.

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2024 [18:06] - Andy51 | Link:

Przecież ta Lubnauer to tłuk, robi tak jej karzą, a , że oprócz tego nie jest za bardzo kumata, stąd takie wypowiedzi.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-01-2024 [21:18] - Marek Kudła | Link:

Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu !  Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką.  Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec.  To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą.  Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem. Młody Donad  miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i  szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie się mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. 
Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”.  Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle  szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
 

Obrazek użytkownika Andy51

23-01-2024 [08:49] - Andy51 | Link:

U Tuska Niemca widać w każdym calu, stąd takie poparcie zza Odry dla tego rudzielca.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-01-2024 [23:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jaki z Tuska podpalacz? Po prostu realizuje to co Polacy, w tym ja, od niego żądają, czyli oderwania pisowskich tłustych mord od państwowych apanaży. Wychodzi Tuskowi to średnio, osobiście uważam że powinien za tą zakłamaną hołotę udającą Prawdziwych Polaków zabrać  się ostrzej. Na razie mamy do czynienia z bardzo delikatnym naciskiem.

Obrazek użytkownika Andy51

23-01-2024 [08:49] - Andy51 | Link:

Zdzichu weź leki.