Panie Prezydencie - trzeba zatrzymać tych bandytów

Panie Prezydencie, ostatnia chwila aby zatrzymać tych bandytów. Jeśli Pan tego nie zrobi natychmiast, oni Pana zabiją. Czymże dla nich było zabicie prezydenta Kaczyńskiego i całej delegacji udającej się do Katynia? Normalną operacją agentów KGB i ich wspólników z WSI przy poparciu Tuska. Tylko Pan i Wojsko Polskie może jeszcze ich zatrzymać. Z każdym dniem stają się coraz bardziej agresywni i bezczelni. Jest kwestią czasu kiedy do Pałacu wjadą gangsterzy ubrani w mundury policyjne i abo Pana zastrzelą, albo zakują w kajdanki i wywiozą na Białoruś lub jeszcze dalej. Czy wywalił już Pan tych zdrajców z SOP, którzy mieli chronić Pana i Pałac Prezydencji, a wpuścili gangsterów do Pana siedziby? Gdzie jest Żandarmeria Wojskowa, która winna chronić Zwierzchnika Sił Zbrojnych? Zagrożone są też inne instytucje państwowe, jeszcze nie opanowane przez terrorystów od Tuska i Kierwińskiego. Może należałoby poprosić prezydenta USA o przysłanie funkcjonariuszy Secret Service. Gangsterzy od Kierwińskiego, zanim by dojechali do Pałacu, już byliby martwi. Tak ma działać ochrona Prezydenta. Z szulerami i bandytami kulturalnymi działaniami nic się nie załatwi. Były niedorzecznik praw obywatelskich pokazuje swoje prawdziwe oblicze wyznawcy ubeckich metod. To, że w związku ze sprawą Kamińskiego i Wąsika chcą Pana upokorzyć, to sprawa oczywista, ale oni uczynili z nich zakładników i będą szantażować Pana w celu uzyskania jakiś koncesji. To się nie może udać. Czy zapowiadane pisma do głów państw i organizacji międzynarodowych o bezprecedensowym w Europie (poza Rosją i Białorusią) łamaniu przez władzę wykonawczą prawa, Konstytucji, ustaw i nielegalnym przejęciu mediów publicznych. już zostały wysłane?.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-01-2024 [19:42] - Chatar Leon | Link:

No i co?
Są tu jacyś odważni do powstania i odstrzelenia swołoczy?
Do walki o niepodległość?
Bo mądrali, jak widzę, jest wielu.
 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

12-01-2024 [22:37] - Kazimierz Kozio... | Link:

czym ci powstancy mieliby strzelac? pomysl stalina na rozbrojenie Polakow podtrzymywany przez wszystkie ekipy "wolnej" RP sprawdza sie znakomicie. podczas gdy w niewolnym swiecie analfabeta potrafi poslugiwac sie bronia, to w tymkraju nawet zolniez przeniesiony do rezerwy ma trudnosci zeby zdac egzamin uprawniajacy go do ubiegania sie o pozwolenie na posiadanie broni. przyjdzie dzicz ze wschodu to nastanie powtorka z wolynia kiedy armia armia bedzie miala inne priorytety niz obrone bezbonnej ludnosci. czy jeszcze gdzies mozna kupic kosy, czy tez juz zakazane. podobnie jak kamizelki kuloodporne ktorych nie wolno posiadac bez zezwolenia. poki co widly sa jeszcze dostepne 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-01-2024 [19:43] - NASZ_HENRY | Link:

Panie Prezydencie z szacher macherem to w szachy się nie gra 😎
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

12-01-2024 [20:05] - Kaczysta | Link:

Na którym kanale oglądacie "wywiad" z  tuskiem?
Ja włączylem Animal Planet.