Po Kijowskim z KOD, Kołodziejczak z PO próbuje zdobyć Brukse

Po Kijowskim z KOD, Kołodziejczak z PO/ Agrounia próbuje zdobyć Brukselę
Dawno, dawno temu, gdy Tusk był „królem jewropy” zapraszał do siebie różne szemrane postacie, w tym Kijowskiego, ówczesnego szefa KOD. Tak było w 2016 r.

Kariera Kijowskiego definitywnie skończyła się w lipcu 2023, gdy sąd skazał go na 10 miesięcy w zawieszeniu i grzywnę. Kijowski był takim „gorącym kartoflem” znacznie prędzej, po skazaniu  nikt nie chce się do niego przyznać.

Kijowskiego Tuskowi było za mało, to postanowił się wesprzeć „zadymiarą” Lempart, której hasłem był okrzyk, „wypierdalać” , albo zawołanie do policjanta „zamknij ryj psie”.

Te jełopy, poszły w mniejszym lub większym stopniu w niebyt, ale Tuskowi ciągle mało. Na podbój Brukseli  wysłał ruską onucę Kołodziejczaka,

A jeszcze niedawno Kołodziejczak mówił że : unijna flaga  nie jest naszą, i taki ktoś zostaje wysłany do Brukseli przez Tuska, ja się pytam po co i w jakich charakterze.

Ekspert Tuska Kołodziejczak, to jakieś  jaja.

Czy ten zwolennik handlu z Rosją, człowiek, który zamiast rozdać potrzebującym, wolał wysypywać warzywa i owoce na ulicę.

Zastanawiam się kto tego człowieka „nikt” przyjął w Brukseli, co on wywalczył dla polskich rolników?

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tusk-i-kijowski-spotkali-sie-w-brukseli-omowilismy-dosyc-dok,nId,2207587#crp_state=1
https://www.tvp.info/71195948/kijowski-skazany-dostal-wyrok-w-zawieszeniu-i-grzywne
https://dorzeczy.pl/kraj/164430/lempart-spotka-sie-z-tuskiem-w-brukseli.html
https://wpolityce.pl/polityka/659034-co-na-to-tusk-kolodziejczak-unijna-flaga-nie-jest-nasza