Do cudaków z PO kandydatów do sejmu dołączyło/a  aktywiszcze

Patrząc z perspektywy czasu, można dojść do wniosku, że towarzysze, spadkobiercy Lenina i innych mu podobnych, to konserwa. Używali tylko dwóch form: towarzysz, towarzyszka, wiecie, rozumiecie, itp.

A tu bach, uaktywniło się skrajne lewactwo w tym aktywiszcze.          Stalin, Lenin, i cała zgraja towarzyszy, mogłaby się uczyć od „ postępowego” lewactwa z obecnych czasów.

Już nie np. Pani minister tylko ministra, już nie Pani Marszałek, tylko marszałkini, podobnych przykładów można by było mnożyć i mnożyć.

Kandydaci PO przypominają kiepskich aktorów z taniej wędrownej trupy z kiepskiego teatru/cyrku, bo jest gość , który pokazał fucka Amerykanom, namawiał na handel z Rosją tak jak robił to jego ojciec, wyrzucał owoce i warzywa na ulice9 zamiast rozdać potrzebującym), a jak tego było mało to wyrzucił przez  okno telewizor.

Jeszcze 2 lata temu na kongresie Agrouni tak mówił.  „Oni dali dupy. Ale ja przyniosę wam na tacy ich świńskie zakłamane ryje i rzucę wam pod nogi” – krzyczał w Warszawie Kołodziejczak. Od tamtego czasu jednak minęło około dwóch lat.

Teraz przykleił się do Tuska jak gówno do statku i mówi płyniemy razem.

Jest też  kapuś Wołoszański, Jachira,

Tusk pojechał z Kołodziejczakiem do Brukseli , pewnie zaprezentować go jako potencjalnego min. rolnictwa.

Była też nijaka pani Szostak, która proponowała aborcje do 9 miesiąca ciąży, ale tego niewytrzymali lewacy z PO i usunęli ją ze swoich list, ale za to Biedroń przytulił ją na swoich listach.
Nie jestem w stanie zrobić egzegezy kandydatów z list PO, bo przekroczyłoby to moją percepcję.

https://gpcodziennie.pl/818107-kolodziejczak-przykleil-sie-do-tuska-bedzie-udowadnial-ze-po-kocha-rolnikow.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

09-09-2023 [10:31] - u2 | Link:

przyniosę wam na tacy ich świńskie zakłamane ryje i rzucę wam pod nogi

Czyli taki świński kelner z tego kało coś tam :-)

Obrazek użytkownika Andy51

09-09-2023 [15:41] - Andy51 | Link:

Palikot i ruska onuca mają wspólne świńskie ryje.

Obrazek użytkownika u2

09-09-2023 [18:02] - u2 | Link:

Na polowaniach na dzika zawiązują się długoletnie przyjaźnie :

https://www.rp.pl/wydarzenia/a...

Komorowski uczył tam Palikota polowania. Gdy lubelski poseł PO poznał już tajniki sztuki myśliwskiej, wspólnie wyruszyli na łowy do Rosji. Palikot wspomina to tak: "Z tych wszystkich wydarzeń najbardziej niezwykły był nasz wspólny pobyt w Rosji i polowanie na głuszca. To było dobre 300 km od Moskwy, w marcu 1997 lub 1998. (...) To było moje pierwsze polowanie. Nie jestem urodzonym myśliwym i bardziej ciągnęło mnie do przygody i towarzystwa niż do strzelania. Wśród prawdziwych myśliwych doświadczyłem swoistego rodzaju więzi i kultury, które mają niezwykle wiele uroku. Składają się na to różne obyczaje, pieśni i... nalewki, a nawet dobra tradycyjna kiełbasa. Dawne KGB podesłało nam na wieczór jakiegoś nibysąsiada, który raczył nas wódką i próbował wyciągać na debaty polityczne. (...) I tak sobie we trójkę gaworzyliśmy, budując przyjaźń polskopostradziecką. I popijając jakimś bimbrem z soku z sosny".

Polowania to w Rosji jedna z ulubionych rozrywek tzw. siłowików, czyli przedstawicieli resortów obrony i spraw wewnętrznych. Wielkim miłośnikiem i protektorem rosyjskiego łowiectwa jest sam premier Władimir Putin, który często fotografował się z obnażonym torsem i strzelbą podczas polowań na tygrysa.

Palikot z uniesieniem opisuje, jak podekscytowany wrócił z rosyjskiego polowania na głuszce. Choć debiutant, to "z ptakiem na flincie". Głuszce w Polsce są pod ochroną. W Rosji wolno do nich strzelać.

Obrazek użytkownika sake3

09-09-2023 [18:41] - sake3 | Link:

@u2.....Przypuszczam,że po tych nalewkach z sosny o pojemności wiekszej zapewne niż malpki nie tylko głuszca nie byłby w stanie dojrzeć ale nawet i słonia..

Obrazek użytkownika u2

09-09-2023 [18:58] - u2 | Link:

nalewkach z sosny o pojemności wiekszej zapewne niż malpki

To takie serum prawdy, po którym rozwiązują się języki i zawiązują wieloletnie znajomości. Padają konkretne propozycje, trwają ważne negocjacje, podejmowane są ważne diecezje, wróć, decyzje, podpisywane są zobowiązania współpracy i płacy, omawiane są formy komunikacji z oficerami prowadzącymi, itp itd. A watahę dzików mój znajomy myśliwy odgonił onegdaj od ambony, na której urzędował, za pomocą latarki, strzelając światłem w ich ślepia. Nie wiem czy to by wystarczyło na słonie, ale na szczęście jeszcze ich nie mamy w Bolanda. Słonie mogłyby się nie poznać na niewinnym strzelaniu latarką i staranować ambonę.

Obrazek użytkownika Andy51

09-09-2023 [19:24] - Andy51 | Link:

Dla chama z Biłgoraja, to była nobilitacja.

Obrazek użytkownika u2

09-09-2023 [19:29] - u2 | Link:

Dla chrabiego z Budy Ruskiej również.

Obrazek użytkownika sake3

09-09-2023 [11:32] - sake3 | Link:

Dzięki lewackiej ideologii język polski ewaluuje tak szybko,że niedługo nie będziemy w stanie się porozumieć,ani rozmawiać czy pisać .Na początek powinien być opracowany słowniczek na wzór tych którymi posługują się turyści na wycieczkach za granicą.,potem sprawy w swoje ręce powinni wziąć językoznawcy opracowując nową polszczyznę.Kolejny krok to wdrożenie jej do normalnego życia.

Obrazek użytkownika Andy51

09-09-2023 [15:43] - Andy51 | Link:

Przeceniasz tą lewacką ideologię.

Obrazek użytkownika Pers

09-09-2023 [17:13] - Pers | Link:

Wszystko wskazuje na to, że PiS może i dostanie parę pkt. % więcej niż PO ale o rządach może zapomnieć.
Żałosne podrygi potrząsania szabelką wobec Ukrainy w sprawie zboża nic nie zmienią. Wieś ma już pana prezesa po dziurki w nosie.
I nie tylko wieś.
No chyba, że wymyślą 15, 16 i 17 emeryturę :))

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-09-2023 [06:56] - NASZ_HENRY | Link:

@Pers świszcze,
Jak aktywiszcze 😎

 

Obrazek użytkownika sake3

10-09-2023 [09:05] - sake3 | Link:

A może to już Persiszcze? Bo tak wskakuje w objęcia PO i Lewicy.

Obrazek użytkownika u2

10-09-2023 [11:04] - u2 | Link:

A może to już Persiszcze?

Ano, tą razą muszę się zgodzić z per-sikiem, który usilnie chce obalić PiS i ponownie wprowadzić swoje kacapsko-szkopskie nierządy w Bolanda. Anty-Peace ma olbrzymie szanse na przejęcie władzy od zjednoczonej prawicy. Nie wiem dokładnie ile powinien zdobyć Peace, aby mieć większość przynajmniej w izbie niższej na Wiejskiej, ale dodatkowo czecia daroga musi chyba wypaść z parlamentu. Czy to się tak zepnie dla prawdziwej prawicy, a nie tej kacapsko-szkopskiej od Mentzena i Mikke ? Pożyjemy, zobaczymy. Ja tam nie mam większych rozterek i zagłosuję na Peace.

Obrazek użytkownika Pers

10-09-2023 [11:41] - Pers | Link:

@sake mądryszcze
W niczyje objęcia nie wskakuję.
Jak sobie was poczytam to wszystkiego mi się odechciewa.
POPiSułarki jesteście :))))))

Obrazek użytkownika sake3

10-09-2023 [16:20] - sake3 | Link:

@Pers........Jak to się panu odechciewa czytać komentarzyki swojej maglareczki? Jestem zdruzgotana.Nawet wypad nad wodę i objęcia wielkiego bobra zdobiącego fontannę nie przywrócą mi humoru.

Obrazek użytkownika Andy51

12-09-2023 [15:41] - Andy51 | Link:

Nie zwracaj uwagi na persowiszcze.

Obrazek użytkownika sake3

12-09-2023 [16:06] - sake3 | Link:

@Andy.....Ja już po prostu smieję się z komentarzy pana @Persa.Tu już się nawet nie ma o co obrażać zwłaszcza na to rozkoszne ,,wy.''