Zbieranina KO do Sejmu przypomina zbieraninę z Grupy Wagnera

Tusk zazdrościł Prigożynowi i niemal z łapanki poumieszczał na listach KO do Sejmu wszystkich kogo się da. Są i byli TW, jest pan Sebastian, który spowodował kolizję z Premier Szydło.

Jest Kołodziejczak kolega Nikodema Dyzmy z Oxfordu a przy okazji ruska onuca, jest przedstawiciel ubecji TW Ben, czyli Wołoszański, którego zadaniem będzie zlustrowanie do końca Antoniego Macierewicza, jest specjalistka od rtęci w Odrze pani Polak, która raczej powinna się nazywać Niemiec.

Jest i lewak były RPO, który namawia do bojkotu referendum, wymieniać można długo, kandydaci do sejmu przypominają bardziej jakąś wędrowną trupę teatralną , niż potencjalnych przedstawicieli narodu.

Dziwię się, że zabrakło miejsca dla piewcy stanu wojennego płk. Mazgułę, blond idiotki, która nazwała żołnierzy mordercami, za to w nagrodę ugościł ją w ambasadzie USA lewak Brzeziński, a może znalazłoby się miejsce dla mordercy ks. Popiełuszki, obecnie występujący pod nazwiskiem Pietrzak. A co z Farmazonem ubliżającemu kobiecie reporterce TVP?

W odwodzie jest jeszcze ubeczka Augustynek, Szczurek z Lotną Brygadą, a co z Kijowskim?

Na zakończenie pytam, co z panią Joanną , która pod wpływem pojechała do szpitala, a Tusk chce na to konto zrobić marsz miliona serc.

A propos serc na białych koszulach, to najbardziej zadowolona jest firma Algida, a swoją drogą, proniemiecka partia powinna zamiast białych nosić koszule innego koloru.

Weber szef EPL wskazał jako swojego przedstawiciela do rozmów z Premierem Morawieckim Tuska, tak że ten pół Niemiec ( matka Niemka o  nazwisku Libke) musi się bardziej starać  by dobrze reprezentować swoich ziomali.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

21-08-2023 [10:13] - u2 | Link:

Witold Gadowski: Co łączy Manfreda Webera z „Grupą Wagnera”

https://niezalezna.pl/polska/w...

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2023 [13:05] - Andy51 | Link:

Na pewno literka W.

Obrazek użytkownika u2

21-08-2023 [14:34] - u2 | Link:

No i literka "r" na końcu. A nawet dwie literki "e" i "r". Jak w słowie "firer" :-)

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2023 [15:54] - Andy51 | Link:

Masz rację.

Obrazek użytkownika Zofia

21-08-2023 [18:03] - Zofia | Link:

W KO są ludzie nie tylko przypadkowi ale i z lokalnej  łapanki. Ani w PO ani w Agrounii ani u Hołowni nie ma prawdziwych polityków. Taka Jachira czy Nitras muszą być z łapanki bo kto przy zdrowych zmysłach by takich ludzi wystawił na listy a zdrowy wyborca na nich by zagłosował. Tylko POLSKI jest żal.

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2023 [18:46] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą.

Obrazek użytkownika sake3

21-08-2023 [20:55] - sake3 | Link:

Czyli będzemy mieli Sejm Barwny jak onegdaj był Sejm Niemy.I skrzeczący Senat.Barwny po pełen błaznów.Senat Skrzypiący obecnościa paniusi Senyszyn.

Obrazek użytkownika Andy51

22-08-2023 [12:10] - Andy51 | Link:

Od kiedy ta skrzecząca żaba jest paniusią?

Obrazek użytkownika Pers

21-08-2023 [18:16] - Pers | Link:

Dom wariatów.
A PiS i tak zostanie odsunięty od władzy.

Obrazek użytkownika Kocur1

21-08-2023 [19:41] - Kocur1 | Link:

Jak zostanie odsuniety PIS od wladzy, to miliony debilnych, zmanipulowanych, bezmozgich lemingow bardzo szybko za PIS-em zatesknia. Ale juz bedzie za pozno[] 

Obrazek użytkownika Andy51

22-08-2023 [12:11] - Andy51 | Link:

Zgadzam się.

Obrazek użytkownika sake3

21-08-2023 [20:21] - sake3 | Link:

@Pers.......Tak zostanie odsunięty skoro tyle sił się sprzysięgło przeciw niemu.Bo to i pański kolega Łukaszenka i przyjaciel Prigożyn którego pan nazywa  Jewgenijem,paniuśka von der Leyen,,dwaj niemieccy przystojniacy Weber i Reynders,cały kwiat polskiej opozycji,również tej w Europarlamencie,media ekolodzy,,no i pan oczywiście.Gdzieżym pominęła mojego ulubionego ,dawnego,,dyskutanta''.Jak rozumiem zyczy pan wygranej Tuskowi.To już nie jest jak pan pisał PiS-PO samo zło? Ależ pan niestały w poglądach.W uczuciach też?

Obrazek użytkownika Pers

21-08-2023 [21:48] - Pers | Link:

@sake
//To już nie jest jak pan pisał PiS-PO samo zło? Ależ pan niestały w poglądach./
Cały czas uważam, że PiS PO to to samo zło.
I reszta magdalenkowej hołoty.

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-08-2023 [20:29] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz a ty odsunięty ze scierwoneonka jak ze swego bloga...bo od rozumku dawno..

Obrazek użytkownika Jabe

21-08-2023 [22:32] - Jabe | Link:

Toć to prezes jest znany z łapanek. Później jego wy­brańcy okazują się być wrogami ludu. Być może to za krótka ławka, może to ten sławny pech, a może od początku tak miało być. Donald Tusk próbuje go widocznie na­śladować.