Niemcy za II WŚ, chcą rozliczyć się z Polską emigrantami

Należy przypomnieć że  na przełomie  2014 i 2015 r dobra muti  Makrela nie konsultując to z nikim rzekła  herzlich willkommeni bez żadnej kontroli , na Europę najechała dzicz z Azji i Afryki, kierując się do bogatych krajów Europy, zwłaszcza Niemiec , Francji, i Szwecji.

Co drugi emigrant miał być inżynierem lub lekarzem , ale ponad 60% okazało się nierobami, którzy chcą żyć z socjalu i molestować białe kobiety.

Okazało się, że w Niemczech i innych krajach gdzie dotarła ta szarańcza zwabiona przez Makrelę, która stanowi od kilku procent w Niemczech, do kilkudziesięciu w Szwecji, powoduje ponad 60% tych pospolitych  i ciężkich przestępstw.

Niemcom zajęło kilka lat żeby oddzielić ziarno od plew. Chcą te ca. 40% , które chce pracować, się integrować, posiada wykształcenie lub zawód zostawić u siebie, a resztę tego tałatajstwa, śmieci jak tych muzułmanów określił pewien imam z Australii, poupychać w tych krajach, które się na to zgodzą , w tym w Polsce.

Polska mówi zdecydowanie nie. Chcą powtórzyć manewr, z II WŚ gdzie wywołali wojnę z Polską, potworne zniszczenia kraju , śmierć milionów osób i do dzisiaj udają, że nic się nie stało.

Trwa szwabski atak na Polskę w bolszewickiej Unii, najpierw, Niemra  mówiła o zagłodzeniu Polski, potem Szwab mówił o ogniu zaporowym przeciwko rządom PiS, wypowiadają się na tematy w których mają bogate doświadczenie, jak zagładzanie w bunkrach śmierci w obozach koncentracyjnych, czy zaporę ogniową tak jak to zrobili w 1944 r. po wybuchu powstania, gdzie zaporą ogniową wymordowali ca. 60 tys. kobiet , starców, dzieci , mieszkańców Woli.

Gdyby tak się stało, że ani zagłodzenie Polski, ani ogień zaporowy nie przynoszą skutku, w odwodzie mają jeszcze folksdojcza Tuska.

Mam nadzieję, że polski rząd zawiąże koalicje z tymi, którzy sprzeciwiają się obowiązkowej  solidarności, a Niemcy niech się „bujają” z tymi, których zaprosili, niech ich okradają (Niemców), żywią, dają lokum , itd.

Niemcy, mają dobre stosunki z putinowską Rosją, niech im podeślą ze 100 tys. ciapatych na początek płacąc po kilka tys. euro od głowy za przyjętego przez Putina .

W Rosji ziemi dużo, tak, że będą mieli gdzie ich upchnąć.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Es

27-06-2023 [11:01] - Es | Link:

Skoro jedyna reakcją strony polskiej na jawnie werbalizowane przez Webera chociazby ostatnio, próby ingerowania w wewnętrzne sprawy Polski jest mem Morawieckiego uderzającego w Tuska na Twitterze,  to znaczy że z Polską i Polakami można zrobić wszystko.

Obrazek użytkownika Andy51

27-06-2023 [12:00] - Andy51 | Link:

Nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków.

Obrazek użytkownika Es

27-06-2023 [14:46] - Es | Link:

Już osiem lat takiej udawanej polityki mija, a nazywasz takie wnioski pochopnymi?
Jakiej bezczelnosci Niemca potrzeba, zeby wywołac reakcję Polaka?  Bo jak dotąd rząd dobrej zmiany skrupulatnie stosuje się do stworzonej przez poprzedniczkę zasady: wejść pod stoł( czy gdzie tam) I czekać aż to co może niemiłe się skonczy. 

Obrazek użytkownika Jan1797

27-06-2023 [15:08] - Jan1797 | Link:

Skoro jedyna reakcją strony polskiej na jawnie werbalizowane przez Webera
@Es
Dlaczego uważam, że od pierwszej reakcji jest społeczeństwo. Ma zbyt mało danych?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

27-06-2023 [16:34] - Chatar Leon | Link:

Hitler bardzo ubolewał, że Niemcy nie wyznają islamu. Teraz mają szansę zrealizować jego idee.

Obrazek użytkownika Andy51

27-06-2023 [17:13] - Andy51 | Link:

Niepowtarzalna szansa.

Obrazek użytkownika Andy51

27-06-2023 [17:14] - Andy51 | Link:

Niepowtarzalna szansa.