Niemiecki dziennikarz mówi o roz******leniu Polski

Prezydent Churchil mówił, że Niemcy należało by bombardować co 50 lat, bez podania przyczyny, ponoć jest to fałsz, ale gdyby tak było przyznałbym premierowi Churchilowi rację i podpisałbym się pod takim twierdzeniem dwoma rękami.

Tusk był wymarzonym premierem dla Niemców. Nie wiem czy miłość do tej nacji wpoiła mu matka, która była Niemką z d. Liebke.

Być może „trzymanie” na Tuska miało enerdowskie Stasi, której jak mówią niektórzy był agentem o pseudonimie „Oskar”.

Może jest również tak, że „trzymanie” na Tuska mają zarówno Rosjanie jak i Niemcy, stąd ta spolegliwość zarówno wobec jednych jak i drugich.

Być może jest tak, że KGB ma dokumenty  na Tuska z jego  knowania z Putinem przeciwko  śp.  Lechowi Kaczyńskiemu, które zakończyło się zamachem smoleńskim 10 kwietnia 2010 r. a Niemcy mają enerdowskie dokumenty Stasi ze współpracy Tuska z enerdowskim wywiadem.

Trudno dociec, kogo bardziej Tusk kocha, czy Niemców z muti Merkel  na czele, która w 2014 r. gdy mu się paliło pod czterema literami, wzięła przytuliła i dała mu funkcję tzw. „króla Jewropy” za co po niemiecku w telewizji polskiej  na tle Żurawia Gdańskiego mówił: sztuka rządzenia Niemców , była i jest błogosławieństwem dla Europy.

I teraz te słowa ujawnione przez Gazetę Polskiej. „Jesteśmy totalnymi antydemokratami”, „I rozpi*****imy Polskę!” – takie słowa wypowiedział Axel Grysczyk, redaktor naczelny niemieckiej gazety „HNA”. Te informacje w rozmowie z „Gazetą Polską” ujawnił artysta z German Center of Modern Artur Klose. .

Jeżeli zestawimy te słowa ze stwierdzeniem Tuska, że sztuka rządzenia Niemców jest błogosławieństwem dla Jewropy to strach się bać.

Arogancja i buta Niemców, sięga szczytów Himalajów, bo jeżeli kanclerz Scholz mówi, że w 1945 r. Niemcy zostali wyswobodzeni od nazistów, to po prostu mózg staje.

Niechęć i zaprzeczanie oczywistym faktom  w tym stanowcze nein dla wypłaceniu Polsce odszkodowań, za straszliwe zniszczenia i zamordowanie ca. 6 mln. obywateli polskich , to jest dowód, że należy się obawiać Niemców.

https://gpcodziennie.pl/816047-niemiecki-dziennikarz-rozpiimy-polske.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

30-05-2023 [09:22] - u2 | Link:

„I rozpi*****imy Polskę!” – takie słowa wypowiedział Axel Grysczyk, redaktor naczelny niemieckiej gazety „HNA”

Akcję "Rozp*****limy Polskę" robił też znany Niemiec z Polski Artur Klose :

https://niezalezna.pl/456378-a...

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

30-05-2023 [11:40] - Andy51 | Link:

Przepraszam, nie wiem kto to Artur Klose, wiem kto to  Mirosław Klose, , polski piłkarz, który stał się Niemcem.

Obrazek użytkownika u2

30-05-2023 [11:46] - u2 | Link:

nie wiem kto to Artur Klose, wiem kto to  Mirosław Klose, , polski piłkarz, który stał się Niemcem.

Miroslav Klose to Niemiec, ale z polskim imieniem. Dzisiaj czytałem, że był trenerem w jakimś podrzędnym austriackim klubie, ale go wyrzucili, bo zespół był na ostatnim miejscu :-)

PS. Co do p. Artura Klose podałem odpowiednie linki. Zrozumiałe, że jak autor nie śledzi szczegółowo bieżących wydarzeń to mógł o p. Arturze Klose nie słyszeć.

Obrazek użytkownika Andy51

30-05-2023 [12:07] - Andy51 | Link:

Naprawiłem swój błąd, już wiem.

Obrazek użytkownika spike

30-05-2023 [09:50] - spike | Link:

Tusk w ani jednej kropli krwi nie jest Polakiem, jak też Kaszubem, czym bezpodstawnie się chwali. Tusk od wczesnej swej działalności, pracował dla Niemców, np. za niemieckie pieniądze i po niemiecku wydał album-przewodnik o Gdańsku, miał fundację założoną za niemieckie pieniądze, która nie wykazała się działalnością, która została zamknięta, czyli tzw. "słup".

Zarzutu o działalność agenturalną Tusk nigdy nie zdementować czy zaskarżył sądownie.
Tusk całą swoją działalność zbudował na kłamstwach, cała jego działalność polityczna była wyjątkowo szkodliwa i śmiertelna dla Polski i Polaków i taka będzie, jakby obecnie wygrał wybory.
Tusk to człowiek bez honoru i bez zasad moralnych.

Obrazek użytkownika Andy51

30-05-2023 [11:43] - Andy51 | Link:

Że Tusk, nie jest Polakiem to żadna nowość, Kaszubą też nie jest, .Folksdojcz, po prostu folksdojcz.

Obrazek użytkownika spike

30-05-2023 [13:31] - spike | Link:

"Folksdojcz, po prostu folksdojcz."

owszem, folksdojczem mogli być obywatele np. Polski, którzy mają niemieckich przodków. Mam gdzieś art. który dowodzi, że Tusk to niemiecki żyd, gdzieś ze wschodniej flanki Polski, którego rodzina przeniosła się na Pomorze.

"Może jest również tak, że „trzymanie” na Tuska mają zarówno Rosjanie jak i Niemcy, stąd ta spolegliwość zarówno wobec jednych jak i drugich."
Tusk będąc niemieckim wasalem, wykonywał ich polecenia, także względem Rosji, jak Tusk wiedział, że przegra wybory, to Merkel go ratowała, bo była obawa, że PiS z Kaczyńskim będą go maglować względem Smoleńska, co było widać, nie mogli go skutecznie wezwać na przesłuchania, bo miał immunitet, potem sprawa przycichła.

Obrazek użytkownika Es

30-05-2023 [21:18] - Es | Link:

Ludzie przytemperujcie emocje. Łyknęliście ustawę- pigułę placebo jak pelikany. Ta ustawa tak naprawdę nigdy nie zadziała, a głosy :"to koniec ruskich onuc", są szczytem naiwności. Jedynym efektem będzie trochę medialnego przedwyborczego szumu wokół niej. I tyle. 
Przede wszystkim daję tydzień na pojawienie się projektu poprawek, który sprawi, że jeśli komisja w ogóle się pojawi, to  jej bezzębność zapewni jedynie medialny szoł. Nic poza tym. Gdyby ta komisja miała przynieść coś pozytywnego Polsce, powinna była rozpocząć działalność trzy lata temu. 
Inną sprawą jest jej przeznaczenie. Jeśli tak dużo piszesz o ściganiu Tuska, czy kogoś z jego otoczenia za kontakty niemieckie, to już samo to w oparciu o tę ustawę skazane jest na kompromitację. Bo w przeciwieństwie do tej ustawy, artykuł 212 działa i będzie działać w najlepsze. Pozwy cywilne zatem obrócą zamiary pomysłodawców w perzynę, a komedię w dramat tych przypadkowych uczestników przedstawienia, którzy nieopacznie wypowiedzą o słowo za dużo. A pośpiech temu sprzyja.